Znajdź tanie loty do Denpasar

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 27.9
wt. 4.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Denpasar

Informacje o cenach lotów do Denpasar, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

1 666 zł

Najlepsza cena w obie strony

2 995 zł

Najkrótszy czas lotu

17h 45min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Denpasar w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 1 666 zł (Warszawa Chopina – Denpasar).
Najlepsza cena za lot Polska – Denpasar w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 2 995 zł (Warszawa Chopina – Denpasar).
Najkrótszy lot Polska – Denpasar trwa 17h 45min (Warszawa Chopina – Denpasar).
Denpasar – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to Air France oraz Qatar Airways.

Denpasar – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Denpasar, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Denpasar najtaniej?

Nasze dane pokazują, że Marzec to najtańszy miesiąc na lot Polska - Denpasar. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 3 470 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na Marzec, Listopad to równie dobry moment na lot Polska - Denpasar. Większość osób korzystających z momondo, które planują lot w tym okresie, znajduje bilety lotnicze za około 3 667 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Denpasar?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Surabaja – Denpasar w cenie 220 zł. To 94% taniej niż większość ofert lotów do miasta Denpasar. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.
See prices from:

W który dzień tygodnia loty do miasta Denpasar są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot do miasta Denpasar jest sobota – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 3 250 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Najdroższy dzień na lot do miasta Denpasar to piątek. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 3 760 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Denpasar są najtańsze?

Wieczorem to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Denpasar. Na momondo inne osoby znalazły bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 3 267 zł. Po południu to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 3 741 zł.

Jak długo trwa lot do miasta Denpasar?

Średnio lot na trasie Polska – Denpasar zajmuje 19h 05min, jeśli Twoim miejscem wylotu jest Warszawa Chopina (najpopularniejsze lotnisko w regionie Polska) i lecisz na Denpasar (najpopularniejsze lotnisko w regionie Denpasar). Jeśli Twój port wylotu to Kraków Balice i przylatujesz na Denpasar, czas lotu wynosi około 24h 35min.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Denpasar?

Najtańsze loty do miasta Denpasar podróżni rezerwują na 56 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 4 395 zł.

Najtańsze loty do miasta Denpasar

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Denpasar
Lotnisko Warszawa Chopina
Denpasar

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Denpasar

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Denpasar (DPS)

Ceny lotów Warszawa - Denpasar są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Denpasar. Średnia cena wynosi 4 395 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - DENPASARMarzec21% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Denpasar kosztują średnio 3 470 zł w miesiącu Marzec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - DENPASARLipiec39% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Denpasar to 6 106 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - DENPASARSierpień135% więcej wyszukiwańW miesiącu Sierpień najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Denpasar.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Denpasar

Planujesz podróż na Bali? Zapomnij o europejskich czterech porach roku! Pogoda na Bali to kwintesencja klimatu tropikalnego. Temperatury przez cały rok utrzymują się na poziomie 30 i więcej stopni. Od kwietnia do października trwa pora sucha, natomiast od listopada do marca – pora deszczowa. Monsunowe ulewy są szczególnie intensywne na południu wyspy, a całodzienne opady to codzienność w Denpasar.

Wczasy na Bali najlepiej zaplanować w porze suchej. Co prawda na początku roku najłatwiej o tanie bilety lotnicze na Bali, lecz w porze deszczowej Twoja wymarzona podróż może ograniczyć się do tęsknych spojrzeń przez hotelowe okno.

Odwiedź Denpasar między kwietniem a październikiem, by czerpać pełną garścią z możliwości, jakie otwiera przed Tobą zniewalająca indonezyjska wyspa. Przepiękne krajobrazy, kąpiele w oceanie, surfing i nurkowanie w morzu – to tylko niektóre z licznych atrakcji, które zmienią Twoje wakacje na Bali w niezwykłą przygodę.

Podróżni, którzy myślą o wakacjach w mieście Denpasar i chcą się wybrać na plażę Sanur Beach, powinni zaplanować swój urlop na Maj, Czerwiec lub Lipiec.

Jeśli wybierasz się do miasta Denpasar i szukasz alternatywnego lotniska, rozważ Lotnisko Banyuwangi Blimbingsari lub Lotnisko Praya Lombok Intl.

Za lot na Lotnisko Praya Lombok Intl zapłacisz średnio 3 544 zł. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.Denpasar — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Denpasar znalezione na momondo.

Które linie latają do miasta Denpasar?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Denpasar

Które linie latają do miasta Denpasar?

Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Denpasar, jednak największą popularnością wśród innych osób cieszą się Emirates, Qatar Airways, KLM i Turkish Airlines. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Denpasar, jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.

Loty Emirates do miasta Denpasar

Emirates obsługuje około 10 lotów w kierunku Denpasar tygodniowo. Najczęstszym miejscem wylotu jest Dżakarta-Soekarno-Hatta, a najlepsza oferta w obie strony na tej trasie kosztuje 3 561 zł (Kraków Balice – Denpasar). Inne osoby oceniły Emirates na 8,4/10, wystawiając 129 opinii na momondo.

Loty Singapore Airlines do miasta Denpasar

Oferty Singapore Airlines na loty w kierunku Denpasar zaczynają się już od 2 867 zł (Warszawa Chopina – Denpasar, w obie strony, z ostatnich 72 godzin). Singapore Airlines obsługuje tygodniowo 44 loty do tego miejsca, a ich ceny mogą znacznie się różnić. Najpopularniejsza trasa to Singapur-Changi – Denpasar. Singapore Airlines oceniono średnio na 8,0/10 na momondo (97 opinii).


Denpasar: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Denpasar

Lotnisko Denpasar Ngurah Rai, położone w południowej części Bali, jest głównym ośrodkiem ruchu turystycznego na wyspie. Tuż po wyjściu z lotniska na Bali spotkasz wielu prywatnych kierowców, którzy sami podchodzą do pasażerów i proponują im swoje usługi. Oferty mogą wydawać się kuszące, pamiętaj jednak o zachowaniu rozsądku: działalność tego typu nie podlega żadnej kontroli, a zawyżona opłata za kurs może mocno nadszarpnąć Twój wakacyjny budżet.

Najlepszym wyborem będzie sieciowa taksówka, oznaczona logo lotniska Ngurah Rai. Cennik podlega tu stałej taryfie i możesz sprawdzić go na tablicy informacyjnej przed terminalem lotniska. Przejazdy taksówkami na Bali nie są drogie – za kurs do centrum Denpasar zapłacisz 70000-90000 IDR (22-28 PLN).

Na lotnisku znajdują się także wypożyczalnie samochodów. Dojazd z Ngurah Rai do Denpasar zajmie Ci około 20 minut. Z lotniska odjeżdżają także publiczne autobusy sieci Sarbagita. 2 linie autobusowe działają między 05:00 a 21:00 i dowożą pasażerów do popularnych turystycznych miejscowości na południu Bali.


Denpasar — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Denpasar
Najkrótszy czas lotu19h 05min
Najniższa cena3 043 zł
Loty Singapur - Denpasar
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena278 zł
Loty Kraków - Denpasar
Najkrótszy czas lotu24h 35min
Najniższa cena3 653 zł
Loty Katowice - Denpasar
Najkrótszy czas lotu20h 05min
Najniższa cena3 571 zł
Loty Gdańsk - Denpasar
Najkrótszy czas lotu24h 30min
Najniższa cena3 763 zł
Loty Wrocław - Denpasar
Najkrótszy czas lotu20h 05min
Najniższa cena4 483 zł
Loty Berlin - Denpasar
Najkrótszy czas lotu17h 25min
Najniższa cena3 398 zł
Loty Poznań - Denpasar
Najkrótszy czas lotu23h 55min
Najniższa cena3 787 zł
Loty Rzeszów - Denpasar
Najkrótszy czas lotu19h 45min
Najniższa cena4 570 zł
Loty Amsterdam - Denpasar
Najkrótszy czas lotu20h 45min
Najniższa cena3 413 zł
Loty Bangkok - Denpasar
Najkrótszy czas lotu4h 35min
Najniższa cena1 214 zł
Loty Bydgoszcz - Denpasar
Najkrótszy czas lotu20h 00min
Najniższa cena12 663 zł
Loty Wiedeń - Denpasar
Najkrótszy czas lotu35h 05min
Najniższa cena4 555 zł
Loty Szczecin - Denpasar
Najkrótszy czas lotu30h 40min
Najniższa cena5 093 zł

Denpasar – jak się poruszać?

Jeśli lubisz podróżować na własną rękę i posiadasz międzynarodowe prawo jazdy, wynajęty samochód przyda Ci się nie tylko podczas dojazdu z lotniska. Na wyspie Bali funkcjonuje wiele wypożyczalni pojazdów, wśród nich TRAC-Astra, Avis, Europcar, Sixt i mniejsze lokalne firmy. Możliwości są szerokie, lecz szybko znajdziesz wśród nich najlepszą ofertę – wystarczy skorzystać w tym celu z naszej wyszukiwarki.

Wypożyczenie auta zapewni Ci pełną swobodę w zwiedzaniu Bali, pamiętaj jednak, by mierzyć siły na zamiary. W Indonezji obowiązuje ruch lewostronny, a brawura i lekkomyślność lokalnych kierowców może doprowadzić do nieprzyjemnych kolizji. Aby uniknąć ryzyka, przemieszczaj się taksówkami – zarówno w Denpasar, jak i innych miejscowościach są one tanie i łatwo dostępne. Największa sieć taksówek na Bali to Blue Bird Taxi. Turyści chętnie korzystają z jej usług: cenniki są ujednolicone i przejrzyste, a samochody objęte pełnym ubezpieczeniem.

Jeśli chcesz podróżować z prywatnym kierowcą, zawsze ustalaj cenę jeszcze przed rozpoczęciem kursu i nie bój się targować – wyjściowa cena często jest zawyżona.

Publiczna komunikacja na Bali obsługiwana jest przez autobusy Trans Sarbagita. Obecnie otwarte są 4 linie do Denpasar, Bandung, Gianyar i Tabanan. Autobusy kursują między 05:00 a 21:00. Bilet na przejazd kupisz u konduktora w autobusie. Bilety są bardzo tanie: jeden przejazd kosztuje zaledwie 1 PLN, a studenci otrzymują dodatkową zniżkę.


Denpasar – wymagania wizowe

Polscy turyści przekraczają granicę Indonezji na podstawie ważnego paszportu. Jeśli chcesz przebywać na Bali dłużej niż 30 dni, musisz posiadać także wizę turystyczną, wydawaną przez ambasady Republiki Indonezji. Cena 60-dniowej wizy do Indonezji to 50 USD (205 PLN). Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.


Zacznij planować swoją podróż do: Denpasar


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert według Twoich preferencji.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów do miasta Denpasar tak, aby pokazać tylko loty z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Denpasar.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Denpasar. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.