Denpasar – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 25.10
pon 1.11

Najtańsze loty do miasta Denpasar

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Denpasar
Warszawa Lotnisko Chopina
Denpasar

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Denpasar

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Denpasar (DPS)

Ceny lotów Warszawa - Denpasar są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Denpasar. Średnia cena wynosi 2 904 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - DENPASARKwiecień16% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Denpasar kosztują średnio 2 435 zł w miesiącu Kwiecień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - DENPASARGrudzień31% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Denpasar to 3 808 zł w miesiącu Grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - DENPASARMarzec505% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Denpasar w miesiącu Marzec

Denpasar — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Planujesz podróż na Bali? Zapomnij o europejskich czterech porach roku! Pogoda na Bali to kwintesencja klimatu tropikalnego. Temperatury przez cały rok utrzymują się na poziomie 30 i więcej stopni. Od kwietnia do października trwa pora sucha, natomiast od listopada do marca – pora deszczowa. Monsunowe ulewy są szczególnie intensywne na południu wyspy, a całodzienne opady to codzienność w Denpasar.

Wczasy na Bali najlepiej zaplanować w porze suchej. Co prawda na początku roku najłatwiej o tanie bilety lotnicze na Bali, lecz w porze deszczowej Twoja wymarzona podróż może ograniczyć się do tęsknych spojrzeń przez hotelowe okno.

Odwiedź Denpasar między kwietniem a październikiem, by czerpać pełną garścią z możliwości, jakie otwiera przed Tobą zniewalająca indonezyjska wyspa. Przepiękne krajobrazy, kąpiele w oceanie, surfing i nurkowanie w morzu – to tylko niektóre z licznych atrakcji, które zmienią Twoje wakacje na Bali w niezwykłą przygodę.

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Denpasar?

    Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Praya – Denpasar w cenie 107 zł. To 95% taniej niż większość ofert lotów do miasta Denpasar. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Denpasar najtaniej?

    Nasze dane pokazują, że Kwiecień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Denpasar. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 2 435 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na Kwiecień, Marzec to równie dobry moment na lot Polska - Denpasar. Większość użytkowników momondo planujących lot w tym okresie, znajduje wtedy bilety lotnicze w cenie około 2 557 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Denpasar?

    Najtańsze loty do miasta Denpasar podróżni rezerwują na 60 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 2 904 zł. Pamiętaj, że tanie loty do miasta Denpasar można znaleźć w dowolnym czasie. W ciągu ostatnich 72 godzin nasi użytkownicy znaleźli loty w cenie już od 2 691 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Denpasar są najtańsze?

    Najtańszym dniem na lot do miasta Denpasar jest sobota – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 2 663 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Najdroższy dzień na lot do miasta Denpasar to piątek. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 3 081 zł.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Denpasar są najtańsze?

    Wieczorem to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Denpasar. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 2 677 zł. Po południu to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 3 066 zł.

  • Kiedy najlepiej wybrać się na wakacje na plaży w mieście Denpasar?

    Podróżni, którzy myślą o wakacjach w mieście Denpasar i chcą się wybrać na plażę Sanur Beach, powinni zaplanować swój urlop na Maj, Czerwiec lub Lipiec.

  • Czy w pobliżu miasta Denpasar znajdują się inne lotniska?

    Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Denpasar, rozważ Lotnisko Banyuwangi Blimbingsari lub Lotnisko Praya Lombok Intl.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Denpasar?

    Za lot na Lotnisko Praya Lombok Intl zapłacisz średnio 1 941 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Denpasar — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Denpasar znalezione przez użytkowników momondo.
KLM
1 mar
WRO09:10Wrocław-Strachowice
23h 10min
2 przesiadki
DPS08:20Denpasar
16 mar
DPS17:30Denpasar
23h 10min
2 przesiadki
WRO16:40Wrocław-Strachowice
2 691 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 mar
WAW03:30Warszawa Lotnisko Chopina
21h 20min
2 przesiadki
DPS00:50Denpasar
5 kwi
DPS17:45Denpasar
20h 35min
2 przesiadki
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 691 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lut
KRK06:40Kraków Balice
25h 40min
2 przesiadki
DPS08:20Denpasar
1 mar
DPS08:00Denpasar
29h 10min
2 przesiadki
KRK13:10Kraków Balice
2 691 zł
Znajdź podobne
KLM
18 lut
WRO09:10Wrocław-Strachowice
23h 10min
2 przesiadki
DPS08:20Denpasar
6 mar
DPS08:10Denpasar
31h 30min
3 przesiadki
WRO15:40Wrocław-Strachowice
2 695 zł
Znajdź podobne
KLM
1 mar
WAW11:50Warszawa Lotnisko Chopina
20h 30min
2 przesiadki
DPS08:20Denpasar
30 mar
DPS12:25Denpasar
30h 00min
2 przesiadki
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 695 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 kwi
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
21h 15min
2 przesiadki
DPS09:25Denpasar
16 maj
DPS12:25Denpasar
30h 00min
2 przesiadki
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 699 zł
Znajdź podobne

Denpasar – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Denpasar w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez KLM i Turkish Airlines.
Kilka linii lotniczych
5 lis
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
39h 55min
3 przesiadki
DPS20:50Denpasar
1 589 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
39h 55min
3 przesiadki
DPS20:50Denpasar
1 621 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 gru
WAW03:55Warszawa Lotnisko Chopina
42h 55min
3 przesiadki
DPS22:50Denpasar
1 633 zł
Znajdź podobne

Które linie latają do miasta Denpasar?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Denpasar
  • Które linie latają do miasta Denpasar?

    Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Denpasar, jednak największą popularnością wśród naszych użytkowników cieszą się Qatar Airways, Emirates, KLM i Turkish Airlines. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Denpasar, jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.


Denpasar: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Denpasar

Lotnisko Denpasar Ngurah Rai, położone w południowej części Bali, jest głównym ośrodkiem ruchu turystycznego na wyspie. Tuż po wyjściu z lotniska na Bali spotkasz wielu prywatnych kierowców, którzy sami podchodzą do pasażerów i proponują im swoje usługi. Oferty mogą wydawać się kuszące, pamiętaj jednak o zachowaniu rozsądku: działalność tego typu nie podlega żadnej kontroli, a zawyżona opłata za kurs może mocno nadszarpnąć Twój wakacyjny budżet.

Najlepszym wyborem będzie sieciowa taksówka, oznaczona logo lotniska Ngurah Rai. Cennik podlega tu stałej taryfie i możesz sprawdzić go na tablicy informacyjnej przed terminalem lotniska. Przejazdy taksówkami na Bali nie są drogie – za kurs do centrum Denpasar zapłacisz 70000-90000 IDR (22-28 PLN).

Na lotnisku znajdują się także wypożyczalnie samochodów. Dojazd z Ngurah Rai do Denpasar zajmie Ci około 20 minut. Z lotniska odjeżdżają także publiczne autobusy sieci Sarbagita. 2 linie autobusowe działają między 05:00 a 21:00 i dowożą pasażerów do popularnych turystycznych miejscowości na południu Bali.


Denpasar — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Denpasar
Najkrótszy czas lotu25h 40min
Najniższa cena2 691 zł
Loty Gdańsk - Denpasar
Najkrótszy czas lotu19h 25min
Najniższa cena2 707 zł
Loty Poznań - Denpasar
Najkrótszy czas lotu29h 35min
Najniższa cena2 974 zł
Loty Katowice - Denpasar
Najkrótszy czas lotu22h 05min
Najniższa cena3 462 zł
Loty Wrocław - Denpasar
Najkrótszy czas lotu33h 10min
Najniższa cena3 906 zł
Loty Szczecin - Denpasar
Najkrótszy czas lotu28h 35min
Najniższa cena4 902 zł
Loty Rzeszów - Denpasar
Najkrótszy czas lotu39h 40min
Najniższa cena5 995 zł
Loty Bydgoszcz - Denpasar
Najkrótszy czas lotu23h 20min
Najniższa cena7 073 zł

Denpasar – jak się poruszać?

Jeśli lubisz podróżować na własną rękę i posiadasz międzynarodowe prawo jazdy, wynajęty samochód przyda Ci się nie tylko podczas dojazdu z lotniska. Na wyspie Bali funkcjonuje wiele wypożyczalni pojazdów, wśród nich TRAC-Astra, Avis, Europcar, Sixt i mniejsze lokalne firmy. Możliwości są szerokie, lecz szybko znajdziesz wśród nich najlepszą ofertę – wystarczy skorzystać w tym celu z naszej wyszukiwarki.

Wypożyczenie auta zapewni Ci pełną swobodę w zwiedzaniu Bali, pamiętaj jednak, by mierzyć siły na zamiary. W Indonezji obowiązuje ruch lewostronny, a brawura i lekkomyślność lokalnych kierowców może doprowadzić do nieprzyjemnych kolizji. Aby uniknąć ryzyka, przemieszczaj się taksówkami – zarówno w Denpasar, jak i innych miejscowościach są one tanie i łatwo dostępne. Największa sieć taksówek na Bali to Blue Bird Taxi. Turyści chętnie korzystają z jej usług: cenniki są ujednolicone i przejrzyste, a samochody objęte pełnym ubezpieczeniem.

Jeśli chcesz podróżować z prywatnym kierowcą, zawsze ustalaj cenę jeszcze przed rozpoczęciem kursu i nie bój się targować – wyjściowa cena często jest zawyżona.

Publiczna komunikacja na Bali obsługiwana jest przez autobusy Trans Sarbagita. Obecnie otwarte są 4 linie do Denpasar, Bandung, Gianyar i Tabanan. Autobusy kursują między 05:00 a 21:00. Bilet na przejazd kupisz u konduktora w autobusie. Bilety są bardzo tanie: jeden przejazd kosztuje zaledwie 1 PLN, a studenci otrzymują dodatkową zniżkę.


Denpasar – wymagania wizowe

Polscy turyści przekraczają granicę Indonezji na podstawie ważnego paszportu. Jeśli chcesz przebywać na Bali dłużej niż 30 dni, musisz posiadać także wizę turystyczną, wydawaną przez ambasady Republiki Indonezji. Cena 60-dniowej wizy do Indonezji to 50 USD (205 PLN). Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.


Zacznij planować swoją podróż do: Denpasar