Dżakarta – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Waszyngton (WAS)
Dżakarta (CGK)
pt. 30.07.
pt. 06.08.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Dżakarta

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Dżakarta
Warszawa
Lotnisko Dżakarta-Soekarno-Hatta

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Dżakarta

Warszawa (WAW) - Dżakarta (JKT)

Ceny lotów Warszawa - Dżakarta są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Dżakarta. Średnia cena wynosi 2 609 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - DŻAKARTAwrzesień7% tańszyLoty Warszawa - Dżakarta kosztują średnio 2 438 zł w miesiącu wrzesień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - DŻAKARTAgrudzień9% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Dżakarta to 2 846 zł w miesiącu grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - DŻAKARTAgrudzień373% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Dżakarta w miesiącu grudzień

Dżakarta — kiedy jest najlepszy czas na lot?

W którym miesiącu polecę do miasta Dżakarta najtaniej?

Nasze dane pokazują, że wrzesień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Dżakarta. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 2 438 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli wrzesień nie pasuje do Twoich podróżniczych planów, postaraj się zaplanować lot Polska - Dżakarta na czerwiec, kiedy bilety lotnicze są prawie tak samo tanie i kosztują średnio 2 454 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Dżakarta?

Najtańsze oferty lotów z miasta Dżakarta (Polska) można znaleźć na 45 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 2 609 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 2 547 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Dżakarta są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot do miasta Dżakarta jest wtorek – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 2 373 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest piątek. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Dżakarta wynosi wtedy 2 670 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Dżakarta są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot do miasta Dżakarta jest w południe – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 1 968 zł. Wieczorem to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 2 554 zł.

Czy w pobliżu miasta Dżakarta znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Dżakarta mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Dżakarta-Soekarno-Hatta (20 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.


Dżakarta — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Dżakarta znalezione przez użytkowników momondo.
Turkish Airlines
5 lis
WAW15:30Warszawa Lotnisko Chopina
16h 10min
1 przesiadka
CGK07:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
26 lis
CGK16:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
16h 35min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 757 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
10 wrz
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
1 przesiadka
CGK08:35Dżakarta-Soekarno-Hatta
17 wrz
CGK17:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
16h 50min
1 przesiadka
WAW09:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 753 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
5 wrz
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
17h 35min
1 przesiadka
CGK08:35Dżakarta-Soekarno-Hatta
19 wrz
CGK17:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
17h 20min
1 przesiadka
WAW10:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 796 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
5 wrz
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
16h 40min
1 przesiadka
CGK06:20Dżakarta-Soekarno-Hatta
18 wrz
CGK21:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
18h 50min
1 przesiadka
WAW16:30Warszawa Lotnisko Chopina
2 854 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
10 wrz
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
1 przesiadka
CGK08:35Dżakarta-Soekarno-Hatta
30 wrz
CGK17:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
25h 55min
1 przesiadka
WAW19:00Warszawa Lotnisko Chopina
2 967 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
10 wrz
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
1 przesiadka
CGK08:35Dżakarta-Soekarno-Hatta
30 wrz
CGK17:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
25h 55min
1 przesiadka
WAW19:00Warszawa Lotnisko Chopina
2 971 zł
Znajdź podobne

Dżakarta – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Dżakarta, sprawdź poniższe oferty,.
Emirates
3 sie
WAW17:40Warszawa Lotnisko Chopina
19h 30min
1 przesiadka
CGK13:10Dżakarta-Soekarno-Hatta
2 286 zł
Znajdź podobne
KLM
20 wrz
KRK13:55Kraków Balice
20h 45min
2 przesiadki
CGK10:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
2 080 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 sie
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
21h 00min
2 przesiadki
CGK10:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
2 220 zł
Znajdź podobne

Dżakarta: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Dżakarta

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Wiele miejsc
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza