Loty Europa Włochy Apulia Bari Kraków - Bari

Tanie loty Kraków - Bari

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Bari

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Bari, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
16 lis
KRK
20:40
Lotnisko Kraków Balice
1h 55min
22:35
BRI
Lotnisko Bari Palese
Ryanair
23 lis
BRI
23:00
Lotnisko Bari Palese
1h 55min
00:55
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
157 PLN
Wizz Air
Wizz Air
08 paź
KRK
14:50
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
16:50
BRI
Lotnisko Bari Palese
Wizz Air
10 paź
BRI
14:05
Lotnisko Bari Palese
1h 55min
16:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
184 PLN
Ryanair
Ryanair
16 lis
KRK
20:40
Lotnisko Kraków Balice
1h 55min
22:35
BRI
Lotnisko Bari Palese
Ryanair
23 lis
BRI
21:10
Lotnisko Bari Palese
1h 55min
23:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
188 PLN
Ryanair
Ryanair
16 lis
KRK
20:40
Lotnisko Kraków Balice
1h 55min
22:35
BRI
Lotnisko Bari Palese
Ryanair
23 lis
BRI
23:00
Lotnisko Bari Palese
1h 55min
00:55
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
157 PLN
Ryanair
Ryanair
16 lis
KRK
20:40
Lotnisko Kraków Balice
1h 55min
22:35
BRI
Lotnisko Bari Palese
Ryanair
23 lis
BRI
21:10
Lotnisko Bari Palese
1h 55min
23:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
188 PLN
Ryanair
Ryanair
24 paź
KRK
11:45
Lotnisko Kraków Balice
1h 55min
13:40
BRI
Lotnisko Bari Palese
Ryanair
26 paź
BRI
14:05
Lotnisko Bari Palese
1h 55min
16:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
196 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Bari?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
maj
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Bari to maj. Najdroższa pora to wrzesień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bari?
po południu
Loty Kraków - Bari są około 69% droższe w południe niż po południu.
Która linia lotnicza lata do miasta Bari najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Wizz Air i Iberia to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Bari.
Które połączenie jest najtańsze?
Kraków Balice - Bari Palese
Wybierz trasę Kraków Balice - Bari Palese, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Bari.
KRK
Kraków Balice
BRI
Bari Palese
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bari?
57 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Bari to 57 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Bari-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Bari
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 55 min Najszybszy lot Kraków-Bari zajmuje 1 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie Wt, Cz i So Bezpośrednie loty Kraków-Bari – wtorek, czwartek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair i Wizz Air..
Lotniska - Bari 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bari: Bari Palese (BRI)

Alternatywne trasy Kraków-Bari

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Katowice - Brindisi
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
129 PLN
Kraków - Brindisi
Najkrótszy czas lotu
7h 05min
Najniższa cena
416 PLN

Kraków - loty do:

Bari - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Bari to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Apulia Bari Kraków - Bari