Znajdź tanie loty do Luksemburg

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 27.9
wt. 4.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Luksemburg

Informacje o cenach lotów do Luksemburg, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

149 zł

Najlepsza cena w obie strony

355 zł

Najkrótszy czas lotu

8h 05min

Obsługiwany przez

1 linia lotnicza
Najlepsza cena za lot Polska – Luksemburg w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 149 zł (Warszawa Modlin – Luxembourg).
Najlepsza cena za lot Polska – Luksemburg w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 355 zł (Kraków Balice – Luxembourg).
Najkrótszy lot Polska – Luksemburg trwa 8h 05min (Warszawa Modlin – Luxembourg).
Luksemburg – loty do tego miejsca wykonywane są przez 1 linię lotniczą i jest to Ryanair.

Luksemburg – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Luksemburg, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Luksemburg najtaniej?

Zazwyczaj Maj to najtańszy miesiąc na lot Polska - Luksemburg. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 754 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Maj, Marzec to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Luksemburg. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 782 zł.

See prices from:

W który dzień tygodnia loty do miasta Luksemburg są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że piątek to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Luksemburg. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 779 zł. Z naszych danych wynika, że wtorek dzień, kiedy loty Polska - Luksemburg są droższe, a ich średnia cena wynosi około 1 057 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

O jakiej porze dnia loty do miasta Luksemburg są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot na trasie Polska – Luksemburg jest wieczorem – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 672 zł. wieczorem to dobra pora poza godzinami szczytu i z tego względu polecisz wtedy taniej. Po południu to popularna pora dnia na loty do miasta Luksemburg, więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 852 zł za bilet.

Jak długo trwa lot do miasta Luksemburg?

Średni czas trwania lotu na trasie Polska – Luksemburg zależy od tego, na które lotnisko przylatujesz i z którego wylatujesz. Podróż na trasie Warszawa Chopina – Luxembourg trwa średnio 2h 05min, podczas gdy lot na trasie Kraków Balice – Luxembourg trwa średnio 2h 15min. Luxembourg jest najpopularniejszym lotniskiem w regionie Luksemburg.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Luksemburg?

Podróżni często znajdują najlepsze oferty lotów do miasta Luksemburg na 60 dni przed datą odlotu, kiedy ich ceny wynoszą średnio 937 zł.

Najtańsze loty do miasta Luksemburg

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Luksemburg
Lotnisko Warszawa Chopina
Luksemburg

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Luksemburg

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Luksemburg (LUX)

Ceny lotów Warszawa - Luksemburg są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Luxembourg. Średnia cena wynosi 937 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LUKSEMBURGMaj20% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Luksemburg kosztują średnio 754 zł w miesiącu Maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LUKSEMBURGLuty29% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Luksemburg to 1 205 zł w miesiącu Luty
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LUKSEMBURGMaj377% więcej wyszukiwańW miesiącu Maj najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Luksemburg.


Luksemburg — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Luksemburg znalezione na momondo.
Ryanair
11 lis
KRK13:05Kraków Balice
18h 40min
1 przesiadka
LUX07:45Luxembourg
14 lis
LUX08:35Luxembourg
21h 10min
1 przesiadka
KRK05:45Kraków Balice
Ryanair
2 gru
KRK06:25Kraków Balice
5h 05min
1 przesiadka
LUX11:30Luxembourg
5 gru
LUX08:35Luxembourg
21h 10min
1 przesiadka
KRK05:45Kraków Balice
Ryanair
19 paź
WMI09:00Warszawa Modlin
8h 05min
1 przesiadka
LUX17:05Luxembourg
25 paź
LUX06:05Luxembourg
5h 15min
1 przesiadka
WMI11:20Warszawa Modlin
Ryanair
11 lis
KRK07:00Kraków Balice
24h 45min
1 przesiadka
LUX07:45Luxembourg
14 lis
LUX12:20Luxembourg
18h 35min
1 przesiadka
KRK06:55Kraków Balice
Ryanair
12 paź
WMI09:00Warszawa Modlin
8h 05min
1 przesiadka
LUX17:05Luxembourg
25 paź
LUX06:05Luxembourg
5h 15min
1 przesiadka
WMI11:20Warszawa Modlin
Ryanair
12 paź
WMI09:00Warszawa Modlin
8h 05min
1 przesiadka
LUX17:05Luxembourg
18 paź
LUX06:05Luxembourg
5h 15min
1 przesiadka
WMI11:20Warszawa Modlin

Luksemburg – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Luksemburg w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
4 paź
WMI14:55Warszawa Modlin
26h 10min
1 przesiadka
LUX17:05Luxembourg
Ryanair
27 wrz
WMI18:55Warszawa Modlin
14h 45min
1 przesiadka
LUX09:40Luxembourg
Ryanair
6 paź
WMI17:50Warszawa Modlin
18h 20min
1 przesiadka
LUX12:10Luxembourg

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Luksemburg

Zapoznaj się z innymi klasami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Luksemburg)

Które linie latają do miasta Luksemburg?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Luksemburg

Które linie latają do miasta Luksemburg?

Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Luksemburg, jednak największą popularnością wśród innych osób cieszą się LOT, Lufthansa, Luxair i Ryanair. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Luksemburg, jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.

Loty KLM do miasta Luksemburg

KLM oferuje 20 lotów w kierunku Luksemburg tygodniowo. Najpopularniejszym miastem wylotu jest Amsterdam-Schiphol, a najtańszy bilet w obie strony (Gdańsk Rębiechowo – Luksemburg) znaleziony w ciągu ostatnich 72 godzin na momondo kosztował 717 zł. Linie KLM mają średnią ocenę 7,6 na podstawie 167 opinii.

Loty Luxair do miasta Luksemburg

Oferty lotów Luxair w kierunku Luksemburg zaczynają się od 532 zł – to najkorzystniejsza oferta znaleziona ostatnio na momondo. Ceny oferowane Luxair w tygodniu są zazwyczaj wyższe i zależą od miejsca wylotu. Najpopularniejszą trasą jest Londyn-City – Luksemburg, co wiąże się też z dużą dostępnością ofert. Linie Luxair oceniane są średnio na 7,2/10 na podstawie 5 opinii.


Luksemburg — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Luksemburg
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena480 zł
Loty Kraków - Luksemburg
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena374 zł
Loty Katowice - Luksemburg
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena686 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Luksemburg


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu do miasta Luksemburg. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Wszystkie wyszukiwania lotów (Luksemburg) na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Luksemburg.

Ceny lotów do miasta Luksemburg można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.