Loty Europa Niemcy Kolonia Gdańsk - Kolonia

Tanie loty Gdańsk - Kolonia

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Kolonia-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Kolonia
Znaleziono najlepszą cenę 1 032 zł Najlepsza cena za lot Gdańsk – Kolonia znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 032 zł
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 45 min Najszybszy lot Gdańsk-Kolonia zajmuje 1 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Wt i So Bezpośrednie loty Gdańsk-Kolonia – wtorek i sobota. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Kolonia 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kolonia: Kolonia/Bonn (CGN)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk-Kolonia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
grudzień
Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Kolonia to grudzień. Najdroższa pora to czerwiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kolonia?
w południe
Loty Gdańsk - Kolonia są około 41% droższe po południu niż w południe.
Która linia lotnicza lata do miasta Kolonia najtaniej?
Ryanair
Ryanair, easyJet i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Kolonia.
Które połączenie jest najtańsze?
Gdańsk Rębiechowo - Kolonia/Bonn
Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Kolonia/Bonn, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Kolonia.
GDN
Gdańsk Rębiechowo
CGN
Kolonia/Bonn
Kiedy najtaniej polecę do miasta Kolonia?
37 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Kolonia to 37 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Kolonia

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Kolonia, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
05 mar
11:30
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
7h 50min
1 przesiadka
CGN
19:20
Lotnisko Kolonia/Bonn
Ryanair
09 mar
16:35
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
6h 25min
1 przesiadka
GDN
23:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
261 zł
Wizz Air
Wizz Air
09 kwi
17:45
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 40min
CGN
19:25
Lotnisko Kolonia/Bonn
Wizz Air
16 kwi
19:55
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 35min
GDN
21:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
273 zł
Ryanair
Ryanair
11 mar
23:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
11h 25min
1 przesiadka
CGN
10:50
+1
Lotnisko Kolonia/Bonn
Ryanair
18 mar
07:45
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
5h 50min
1 przesiadka
GDN
13:35
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
273 zł
Wizz Air
Wizz Air
09 kwi
17:45
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 40min
CGN
19:25
Lotnisko Kolonia/Bonn
Wizz Air
16 kwi
19:55
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 35min
GDN
21:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
273 zł
Lufthansa
Lufthansa
29 kwi
19:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 30min
1 przesiadka
CGN
22:30
Lotnisko Kolonia/Bonn
Lufthansa
02 maj
11:15
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
3h 20min
1 przesiadka
GDN
14:35
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 064 zł
Lufthansa
Lufthansa
25 cze
15:10
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 50min
1 przesiadka
CGN
19:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
Lufthansa
29 cze
18:45
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
4h 10min
1 przesiadka
GDN
22:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
988 zł

Gdańsk - loty do:

Kolonia - loty z:

*Ceny lotów do: Kolonia to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Niemcy Kolonia Gdańsk - Kolonia