Rezerwuj loty z Eurowings

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 11.10
wt. 18.10

Fakty o Eurowings

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Eurowings

Najtańsza trasa

68 zł

Najpopularniejsza trasa

HAM - VIE

Najkrótszy lot

1h 10min

Najdłuższy lot

3h 50min
Najtańsze połączenie Eurowings na trasie Sztokholm-Arlanda – Berlin Brandenburg kosztuje 68 zł
Trasa Hamburg – Wiedeń-Schwechat jest obecnie najpopularniejsza w liniach Eurowings
Najkrótszy lot liniami Eurowings trwa 1h 10min i odbywa się na trasie Monachium (MUC) – Kolonia (CGN)
Najdłuższy lot liniami Eurowings na trasie Sztokholm (ARN) – Palma de Mallorca (PMI) trwa 3h 50min

Oferty lotów Eurowings w obie strony

Porównaj oferty lotów międzynarodowych i krajowych linii Eurowings w obie strony znalezionych ostatnio na momondo.
Eurowings
4 gru
KRK10:30Kraków Balice
1h 45min
DUS12:15Duesseldorf Intl
1 sty
DUS08:00Duesseldorf Intl
1h 50min
KRK09:50Kraków Balice
Eurowings
25 lis
KRK10:30Kraków Balice
1h 45min
DUS12:15Duesseldorf Intl
27 lis
DUS08:00Duesseldorf Intl
1h 50min
KRK09:50Kraków Balice
Eurowings
4 lis
KRK11:30Kraków Balice
1h 45min
DUS13:15Duesseldorf Intl
11 lis
DUS08:00Duesseldorf Intl
1h 50min
KRK09:50Kraków Balice
Eurowings
11 lis
KRK10:30Kraków Balice
1h 45min
DUS12:15Duesseldorf Intl
14 lis
DUS06:50Duesseldorf Intl
1h 50min
KRK08:40Kraków Balice
Eurowings
11 lis
KRK10:30Kraków Balice
1h 45min
DUS12:15Duesseldorf Intl
13 lis
DUS08:00Duesseldorf Intl
1h 50min
KRK09:50Kraków Balice
Eurowings
28 paź
KRK09:50Kraków Balice
1h 45min
DUS11:35Duesseldorf Intl
1 lis
DUS07:50Duesseldorf Intl
1h 50min
KRK09:40Kraków Balice

Oferty lotów Eurowings w jedną stronę

Znajdź i porównaj ceny lotów Eurowings dla lotów w jedną stronę – krajowych i międzynarodowych
Eurowings
11 gru
KRK10:30Kraków Balice
1h 45min
DUS12:15Duesseldorf Intl
Eurowings
28 lis
KRK09:20Kraków Balice
1h 45min
DUS11:05Duesseldorf Intl
Eurowings
14 lis
KRK09:20Kraków Balice
1h 45min
DUS11:05Duesseldorf Intl
Eurowings
14 paź
GDN12:05Gdańsk Rębiechowo
1h 40min
DUS13:45Duesseldorf Intl
Eurowings
1 lis
KRK10:20Kraków Balice
1h 50min
DUS12:10Duesseldorf Intl
Eurowings
16 paź
KRK15:35Kraków Balice
1h 45min
DUS17:20Duesseldorf Intl

Eurowings – opinie

6,7
OKNa podstawie 74 zweryfikowanych opinii gości
7,5Załoga
5,1Rozrywka
5,6Jedzenie
6,7Ogólnie
6,6Komfort
6,9Wejście na pokład

Sortowanie:
Data

Popularne trasy Eurowings

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez Eurowings.
Palma de Mallorca - Berlin
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena257 zł
Düsseldorf - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena384 zł
Kraków - Stuttgart
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena422 zł
Kraków - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena422 zł
Berlin - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena427 zł
Gdańsk - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena476 zł
Düsseldorf - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena495 zł
Berlin - Puerto del Rosario
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena524 zł
Wrocław - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena621 zł
Stuttgart - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 35min
Najniższa cena631 zł
Düsseldorf - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena636 zł
Berlin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena660 zł

Informacje o locie liniami Eurowings

Eurowings nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie Eurowings obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska Berlin Brandenburg. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii SunExpress.

Duesseldorf Intl, Palma de Mallorca i Berlin Brandenburg to główne porty lotnicze obsługiwane przez Eurowings. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Eurowings w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Eurowings za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Eurowings włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Eurowings pod numerem +49 180 6 320 320 lub odwiedzając stronę eurowings.com.

Aktualnie lot na trasie Monachium - Kolonia/Bonn z 0 przesiadkami za 350 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Eurowings. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Eurowings, podróż na trasie Monachium - Hamburg z 0 przesiadkami za 214 zł jest najtańszą opcją.

Lot Sztokholm-Arlanda - Berlin Brandenburg za 194 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Eurowings. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami Eurowings odbywa się na trasie Sztokholm-Arlanda - Berlin Brandenburg (0 przesiadek) i kosztuje 68 zł.

W liniach Eurowings obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 158 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 55x40x23 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 40x30x10 cm.


Popularne kierunki międzynarodowe Eurowings

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Niemcy? Zarezerwuj lot międzynarodowy Eurowings do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu Eurowings

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Eurowings
czw. 10/6