1 maja wchodzą w życie zmiany w naszej Polityce prywatności i plików cookie. OK

Loty Europa Polska Kraków Düsseldorf - Kraków

Loty Düsseldorf-Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Düsseldorf - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Düsseldorf - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Eurowings
Eurowings
DUS
18:45
Lotnisko Duesseldorf Intl
1h 45min
20:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Eurowings
KRK
15:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
17:05
DUS
Lotnisko Duesseldorf Intl
401 PLN
Eurowings
Eurowings
DUS
17:25
Lotnisko Duesseldorf Intl
1h 45min
19:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Eurowings
KRK
15:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
17:05
DUS
Lotnisko Duesseldorf Intl
408 PLN
Eurowings
Eurowings
DUS
17:25
Lotnisko Duesseldorf Intl
1h 45min
19:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Eurowings
KRK
15:50
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
17:40
DUS
Lotnisko Duesseldorf Intl
420 PLN
Eurowings
Eurowings
DUS
18:45
Lotnisko Duesseldorf Intl
1h 45min
20:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Eurowings
KRK
15:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
17:05
DUS
Lotnisko Duesseldorf Intl
401 PLN
Eurowings
Eurowings
DUS
17:25
Lotnisko Duesseldorf Intl
1h 45min
19:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Eurowings
KRK
15:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
17:05
DUS
Lotnisko Duesseldorf Intl
408 PLN
Eurowings
Eurowings
DUS
17:25
Lotnisko Duesseldorf Intl
1h 45min
19:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Eurowings
KRK
15:50
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
17:40
DUS
Lotnisko Duesseldorf Intl
420 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Düsseldorf-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
grudzień
Najtańsza pora roku na lot Düsseldorf - Kraków to grudzień. Najdroższa pora to czerwiec.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
niedziela
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
w południe
Loty Düsseldorf - Kraków są około 55% droższe rano niż w południe.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, Wizz Air i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Düsseldorf-Kraków.
NAJTAŃSZA TRASA
Duesseldorf Intl - Kraków Balice
Wybierz trasę Duesseldorf Intl - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Düsseldorf - Kraków.
DUS
Duesseldorf Intl
KRK
Kraków Balice
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Düsseldorf - Kraków to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kraków-Düsseldorf

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Düsseldorf-Kraków
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 45 min
Najszybszy lot Düsseldorf-Kraków zajmuje 1 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie
Codziennie
Bezpośrednie loty Düsseldorf-Kraków każdego dnia.
Lotniska - Kraków
1 lotnisko
W pobliżu miasta Kraków znajduje się 1 lotnisko: Kraków Balice (KRK).

Porównanie kosztów: Düsseldorf i Kraków

Porównaj koszt codziennych zakupów (Düsseldorf i Kraków)
Jedzenie
Niedroga restauracja
43 PLN
Düsseldorf
22,87 PLN
Kraków
fast food
Danie w McDonald's
29,91 PLN
Düsseldorf
19,88 PLN
Kraków
Napój
0,33 l
8,52 PLN
Düsseldorf
3,90 PLN
Kraków
Kawa
Cappuccino
11,61 PLN
Düsseldorf
7,78 PLN
Kraków
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
11,97 PLN
Düsseldorf
3,78 PLN
Kraków

Düsseldorf - loty do:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do miasta Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Düsseldorf - Kraków