Cheap flights z Kraków do Chania (Kreta) from 658 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
czw. 1.12
czw. 8.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Chania (Kreta)-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Chania (Kreta)

Znaleziono najlepszą cenę

658 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 35min

Loty bezpośrednie

pon. i pt.

Chania (Kreta) — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Chania (Kreta) w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 658 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Chania (Kreta) w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 12 876 zł.
Najszybszy lot Kraków-Chania (Kreta) zajmuje 2h 35min.
Bezpośrednie loty Kraków-Chania (Kreta) – poniedziałek i piątek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Chania (Kreta): Chania (Kreta) Souda (CHQ)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Chania (Kreta)?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Chania (Kreta) są najtańsze?

Marzec. Najtańsza pora roku na lot Kraków - Chania (Kreta) to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Chania (Kreta) są najtańsze?

wtorek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Kraków – Chania (Kreta) są najtańsze?

rano. Loty Kraków - Chania (Kreta) są około 12% droższe wieczorem niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Chania (Kreta)?

Ryanair. Aegean Airlines, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Chania (Kreta).

Która trasa podróży Kraków – Chania (Kreta) jest najtańsza?

Kraków Balice - Chania (Kreta) Souda. Wybierz trasę Kraków Balice - Chania (Kreta) Souda, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Chania (Kreta).

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Chania (Kreta)?

44 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Chania (Kreta) to 44 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Chania (Kreta)

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Chania (Kreta), zmieniając zakładki
Ryanair
5 maj
KRK03:00Kraków Balice
2h 35min
CHQ05:35Chania (Kreta) Souda
12 maj
CHQ07:00Chania (Kreta) Souda
2h 45min
KRK09:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
20 sty
KRK12:45Kraków Balice
22h 45min
2 przesiadki
CHQ11:30Chania (Kreta) Souda
27 sty
CHQ13:15Chania (Kreta) Souda
22h 30min
2 przesiadki
KRK11:45Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
9 sty
KRK11:55Kraków Balice
23h 35min
2 przesiadki
CHQ11:30Chania (Kreta) Souda
12 sty
CHQ17:30Chania (Kreta) Souda
26h 55min
2 przesiadki
KRK20:25Kraków Balice
1 050 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 sty
KRK07:15Kraków Balice
31h 55min
3 przesiadki
CHQ15:10Chania (Kreta) Souda
12 sty
CHQ17:30Chania (Kreta) Souda
26h 55min
2 przesiadki
KRK20:25Kraków Balice
1 113 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
16 maj
KRK02:00Kraków Balice
27h 25min
2 przesiadki
CHQ05:25Chania (Kreta) Souda
3 cze
CHQ07:25Chania (Kreta) Souda
12h 55min
2 przesiadki
KRK20:20Kraków Balice
2 817 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
KRK02:30Kraków Balice
13h 25min
2 przesiadki
CHQ15:55Chania (Kreta) Souda
12 lut
CHQ10:10Chania (Kreta) Souda
9h 25min
2 przesiadki
KRK19:35Kraków Balice
1 275 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Chania (Kreta) w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Chania (Kreta) w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines.
Aegean Airlines
22 gru
KRK05:30Kraków Balice
10h 25min
1 przesiadka
CHQ15:55Chania (Kreta) Souda
Kilka linii lotniczych
17 mar
KRK09:25Kraków Balice
18h 50min
2 przesiadki
CHQ04:15Chania (Kreta) Souda
Aegean Airlines
27 gru
KRK05:30Kraków Balice
6h 15min
1 przesiadka
CHQ11:45Chania (Kreta) Souda

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Chania (Kreta)

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Chania (Kreta) z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 162 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Tragedia! Jeszcze przed wylotem było czuć spaliny w samolocie. Podczas lotu klima nie działała. Było bardzo gorąco. Żeby nie być całkowicie złośliwym to można pochwalić pilota za bespieczne lądowanie!

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Aegean AirlinesCenaOd 649 złBezpłatne odwołanieOcena
8,5
Szukaj lotów Aegean Airlines
LufthansaCenaOd 787 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Brussels Airlines: Kraków – Chania (Kreta)

Nasze najlepsze oferty Brussels Airlines na lot Kraków – Chania (Kreta)
Brussels Airlines
16 maj
KRK02:00Kraków Balice
27h 25min
2 przesiadki
CHQ05:25Chania (Kreta) Souda
3 cze
CHQ07:25Chania (Kreta) Souda
12h 55min
2 przesiadki
KRK20:20Kraków Balice
2 817 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
16 maj
KRK02:00Kraków Balice
27h 25min
2 przesiadki
CHQ05:25Chania (Kreta) Souda
3 cze
CHQ07:25Chania (Kreta) Souda
12h 55min
2 przesiadki
KRK20:20Kraków Balice
2 835 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
16 maj
KRK12:35Kraków Balice
16h 50min
2 przesiadki
CHQ05:25Chania (Kreta) Souda
3 cze
CHQ07:25Chania (Kreta) Souda
12h 55min
2 przesiadki
KRK20:20Kraków Balice
2 857 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Chania (Kreta) Souda oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Chania (Kreta) Souda, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Aegean Airlines i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Chania (Kreta) Souda – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Kraków Balice – Chania (Kreta) Souda – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1649,7 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 2h 35min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Kraków-Chania (Kreta)

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Heraklion
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena703 zł
Loty Warszawa - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena703 zł
Loty Kraków - Heraklion
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena338 zł
Loty Katowice - Heraklion
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena1 104 zł
Loty Wrocław - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena604 zł
Loty Gdańsk - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena861 zł
Loty Gdańsk - Heraklion
Najkrótszy czas lotu32h 55min
Najniższa cena1 555 zł
Loty Poznań - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena708 zł
Loty Katowice - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena856 zł
Loty Wrocław - Heraklion
Najkrótszy czas lotu10h 05min
Najniższa cena1 109 zł
Loty Warszawa - Sitia
Najkrótszy czas lotu43h 00min
Najniższa cena2 871 zł
Loty Poznań - Heraklion
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena1 275 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Chania (Kreta)

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Chania (Kreta)

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Kraków – Chania (Kreta). Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Kraków – Chania (Kreta) tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Po wyszukaniu ofert lotów Kraków – Chania (Kreta) momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Kraków – Chania (Kreta), a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.