Loty Europa Grecja Preweza

Preweza – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Preweza (PVK)
pt. 26.02.
pt. 05.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Preweza

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Preweza
Warszawa
Korfu

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Preweza

Warszawa (WAW) - Korfu (CFU)

Ceny lotów Warszawa - Preweza są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Korfu Ioannis Kapodistrias. Średnia cena wynosi 637 zł


Preweza — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Preweza?

W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi użytkownicy rezerwowali loty do miasta Preweza nawet za 62 zł za osobę. To cena o 96% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

W który dzień tygodnia loty do miasta Preweza są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot Polska - Preweza jest czwartek – ceny lotów zaczynają się wtedy od 956 zł. Najdroższy dzień na lot do miasta Preweza to sobota. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 1 927 zł.

Czy w pobliżu miasta Preweza znajdują się inne lotniska?

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Preweza, rozważ Lotnisko Janina, Lotnisko Argostoli Cephalonia, Lotnisko Korfu Ioannis Kapodistrias, Lotnisko Patras Araxos lub Lotnisko Zakintos Dionsios Salomos.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Preweza?

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Preweza, najtaniej polecisz na Lotnisko Argostoli Cephalonia, za średnio 1 053 zł za osobę. Użytkownicy momondo mogą znaleźć najlepsze oferty, korzystając z Przewodnika po cenach lotów.


Preweza Aktion — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Preweza Aktion znalezione przez użytkowników momondo.
Lufthansa
1 cze
06:55
Poznań Ławica
6h 00min
1 przesiadka
12:55
Preweza Aktion
6 cze
07:35
Preweza Aktion
11h 50min
1 przesiadka
19:25
Poznań Ławica
Lufthansa
1 cze
06:55
Poznań Ławica
6h 00min
1 przesiadka
12:55
Preweza Aktion
6 cze
07:35
Preweza Aktion
13h 05min
2 przesiadki
20:40
Poznań Ławica
Lufthansa
29 maj
14:55
Warszawa Lotnisko Chopina
14h 50min
1 przesiadka
05:45
Preweza Aktion
13 cze
07:35
Preweza Aktion
7h 30min
1 przesiadka
15:05
Warszawa Lotnisko Chopina
Austrian Airlines
12 cze
11:10
Kraków Balice
4h 10min
1 przesiadka
15:20
Preweza Aktion
19 cze
17:05
Preweza Aktion
18h 15min
1 przesiadka
11:20
Kraków Balice
1 547 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 cze
02:15
Poznań Ławica
10h 40min
2 przesiadki
12:55
Preweza Aktion
6 cze
07:35
Preweza Aktion
13h 05min
2 przesiadki
20:40
Poznań Ławica
Lufthansa
29 maj
09:15
Warszawa Lotnisko Chopina
20h 30min
2 przesiadki
05:45
Preweza Aktion
13 cze
07:35
Preweza Aktion
7h 30min
1 przesiadka
15:05
Warszawa Lotnisko Chopina

Preweza — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Preweza
Najkrótszy czas lotu
14h 50min
Najniższa cena
687 zł
Loty Poznań - Preweza
Najkrótszy czas lotu
18h 50min
Najniższa cena
1 192 zł
Loty Gdańsk - Preweza
Najkrótszy czas lotu
29h 10min
Najniższa cena
1 199 zł
Loty Warszawa - Preweza
Najkrótszy czas lotu
25h 45min
Najniższa cena
1 355 zł
Loty Kraków - Preweza
Najkrótszy czas lotu
4h 10min
Najniższa cena
1 548 zł
Zobacz więcej

Loty Europa Grecja Preweza
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza