Tanie loty na trasie Kraków – Preweza od 984 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Preweza-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Preweza
Znaleziono najlepszą cenę4 138 złNajlepsza cena za lot Kraków – Preweza znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 4 138 zł
Najkrótszy czas lotu11h 05minNajszybszy lot Kraków-Preweza zajmuje 11h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Preweza. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Preweza Aktion.
Preweza — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Preweza: Preweza Aktion (PVK)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Preweza?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Preweza są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Kraków – Preweza są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Preweza są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Kraków – Preweza jest najtańsza?

Kraków Balice - Preweza Aktion

Wybierz trasę Kraków Balice - Preweza Aktion, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Preweza.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Preweza

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Preweza, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
24 cze
KRK07:10Kraków Balice
29h 05min
2 przesiadki
PVK12:15Preweza Aktion
26 cze
PVK17:55Preweza Aktion
15h 20min
1 przesiadka
KRK09:15Kraków Balice
Lufthansa
17 cze
KRK15:05Kraków Balice
23h 20min
2 przesiadki
PVK14:25Preweza Aktion
25 cze
PVK16:15Preweza Aktion
18h 15min
2 przesiadki
KRK10:30Kraków Balice
1 012 zł
Znajdź podobne
easyJet
6 cze
KRK17:50Kraków Balice
18h 15min
1 przesiadka
PVK12:05Preweza Aktion
13 cze
PVK17:25Preweza Aktion
24h 45min
1 przesiadka
KRK18:10Kraków Balice
1 079 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 cze
KRK13:40Kraków Balice
26h 50min
1 przesiadka
PVK16:30Preweza Aktion
2 lip
PVK14:00Preweza Aktion
24h 30min
1 przesiadka
KRK14:30Kraków Balice
1 000 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
17 cze
KRK12:35Kraków Balice
25h 50min
1 przesiadka
PVK14:25Preweza Aktion
25 cze
PVK16:15Preweza Aktion
17h 25min
1 przesiadka
KRK09:40Kraków Balice
1 099 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 cze
KRK05:00Kraków Balice
36h 00min
2 przesiadki
PVK17:00Preweza Aktion
2 lip
PVK14:00Preweza Aktion
24h 30min
1 przesiadka
KRK14:30Kraków Balice
1 004 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Kraków – Preweza

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Preweza
Lufthansa
17 cze
KRK15:05Kraków Balice
23h 20min
2 przesiadki
PVK14:25Preweza Aktion
25 cze
PVK16:15Preweza Aktion
18h 15min
2 przesiadki
KRK10:30Kraków Balice
1 012 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
17 cze
KRK12:35Kraków Balice
25h 50min
1 przesiadka
PVK14:25Preweza Aktion
25 cze
PVK16:15Preweza Aktion
17h 25min
1 przesiadka
KRK09:40Kraków Balice
1 099 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 cze
KRK02:00Kraków Balice
12h 25min
1 przesiadka
PVK14:25Preweza Aktion
2 lip
PVK16:15Preweza Aktion
17h 25min
1 przesiadka
KRK09:40Kraków Balice
1 115 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Preweza Aktion oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Preweza Aktion, takie jak Austrian Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Preweza Aktion – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Kraków Balice – Preweza Aktion – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1235,6 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 7h 35min.


Alternatywne trasy Kraków-Preweza

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Preweza
Najkrótszy czas lotu5h 10min
Najniższa cena885 zł
Loty Katowice - Janina
Najkrótszy czas lotu44h 10min
Najniższa cena2 737 zł
Loty Poznań - Preweza
Najkrótszy czas lotu20h 25min
Najniższa cena984 zł
Loty Warszawa - Janina
Najkrótszy czas lotu12h 20min
Najniższa cena1 511 zł
Loty Kraków - Janina
Najkrótszy czas lotu27h 05min
Najniższa cena1 337 zł
Loty Gdańsk - Preweza
Najkrótszy czas lotu21h 50min
Najniższa cena694 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Preweza

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Preweza