Tani wynajem aut Preweza, Grecja

Preweza, Grecja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Preweza, EP, Grecja
1 lis — 8 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Preweza, EP, Grecja
pon 1.11
Południe
pon 8.11
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Preweza

Preweza, Grecja - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Preweza, Grecja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Korfu Ioannis Kapodistrias

Wynajem samochodów Preweza

Od miesiąca Październik do dziś 63 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Preweza.

Preweza – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Preweza – Europcar to wypożyczalnia, która przeprowadza dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Preweza?

Preweza – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje diRENT. Wypożyczalnia dysponuje 1 punktem wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione przez użytkowników momondo wynosiły 40 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 63 zł za dzień.

Ile wypożyczalni ma Europcar na terenie miasta Preweza?

W mieście Preweza, Grecja znajdziesz 1 wypożyczalnię Europcar. Użytkownicy momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 105 zł/dzień.

Preweza, Grecja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Preweza wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 90 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 130 km/h.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Preweza?

Większość użytkowników momondo wypożycza samochód Opel Corsa w mieście Preweza, natomiast drugim najpopularniejszym modelem jest Ford Ka (zgodnie z naszymi danymi). Średnia cena wypożyczenia Opel Corsa to 71 zł za dzień. Użytkownicy znaleźli jednak oferty wynajmu Opel Corsa w mieście Preweza już za 21 zł za dzień. Z kolei wynajem Ford Ka w mieście Preweza kosztuje zazwyczaj 88 zł za dzień, jednak można znaleźć oferty już za 26 zł za dzień.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Preweza – Październik to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Preweza.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Preweza

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Preweza

Zacznij planować swoją podróż do: Preweza