Wynajem samochodów Santa Cruz de Tenerife, Wyspy Kanaryjskie

Santa Cruz de Tenerife, Wyspy Kanaryjskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Santa Cruz de Tenerife, Teneryfa, Hiszpania
24 sie — 31 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Santa Cruz de Tenerife, Teneryfa, Hiszpania
śr. 24.8
Południe
śr. 31.8
Południe
Wiek kierowcy:

Santa Cruz de Tenerife, Wyspy Kanaryjskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Santa Cruz de Tenerife, Wyspy Kanaryjskie – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Audi A3 Cabriolet
lub podobny (Kabriolet)
Dla 5 pasażerów
Samochody 2-drzwiowe

35 zł/dzień

10 wrz - 20 wrz
Audi A3 Cabriolet
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

27 zł/dzień

4 paź - 12 paź
Kia Sportage
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

14 zł/dzień

31 sie - 10 wrz
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

26 zł/dzień

4 paź - 12 paź
Seat Leon
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

16 zł/dzień

31 sie - 10 wrz
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

15 zł/dzień

31 sie - 10 wrz
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

13 zł/dzień

29 sie - 4 wrz
Fiat 500

Santa Cruz de Tenerife, Wyspy Kanaryjskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Santa Cruz de Tenerife – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

62 zł - 230 zł

Wszystkie typy samochodów

145 zł - 404 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpanii wynosi 119 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 62 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 49% tańszy niższe od średnich cen w mieście Santa Cruz de Tenerife. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Santa Cruz de Tenerife znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpanii wynosi 231 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 33%, zaczynającymi się już od 157 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 1% tańszy niższe od średnich cen w mieście Santa Cruz de Tenerife. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpanii wynosi 358 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 223 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 36% droższe niższe od średnich cen w mieście Santa Cruz de Tenerife. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpanii wynosi 135 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 69 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 42% tańszy niższe od średnich cen w mieście Santa Cruz de Tenerife. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Santa Cruz de Tenerife znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpanii wynosi 189 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 142 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 19% tańszy niższe od średnich cen w mieście Santa Cruz de Tenerife. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpanii wynosi 288 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 3%, zaczynającymi się już od 282 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Santa Cruz de Tenerife. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpanii wynosi 293 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 62%, zaczynającymi się już od 114 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 21% droższe niższe od średnich cen w mieście Santa Cruz de Tenerife. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Kabriolet) w mieście Santa Cruz de Tenerife znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

14 zł/dzień

31 sie - 10 wrz
Renault Clio
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

13 zł/dzień

29 sie - 4 wrz
Fiat 500

Santa Cruz de Tenerife – wypożyczalnie samochodów

Santa Cruz de Tenerife, Wyspy Kanaryjskie - wszystkie największe wypożyczalnie
5 lokalizacji
5 lokalizacji
2 lokalizacje
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Santa Cruz de Tenerife.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Goldcar Rental SP

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

47 zł

Najpopularniejszy model

Volkswagen Beetle Cabriolet
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Goldcar Rental SP. Pozostałe popularne firmy to Top Car Canary i ORLANDO
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Santa Cruz de Tenerife oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Santa Cruz de Tenerife to 47 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 97 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Santa Cruz de Tenerife w ciągu ostatnich 7 dni był Volkswagen Beetle Cabriolet. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Peugeot 308.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Santa Cruz de Tenerife – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Playa de las Teresitas64,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Playa de las Teresitas73,2 km

Santa Cruz de Tenerife – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Santa Cruz de Tenerife – najpopularniejsze hotele

Santa Cruz de Tenerife – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Santa Cruz de Tenerife - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Santa Cruz de Tenerife: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu Wrzesień to 48 zł, jednak niektórym osobom udało się znaleźć wynajem w cenie 48 zł. 119 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Santa Cruz de Tenerife, jednak w miesiącu Wrzesień zdarzają się ceny wysokości 18 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Większość wypożyczalni działających w mieście Santa Cruz de Tenerife daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Top Car Canary, Thrifty czy Budget – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Santa Cruz de Tenerife (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje Wrzesień!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo Wrzesień w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 22 °C, a średnie opady wynoszą 30 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 203 zł dziennie w mieście Santa Cruz de Tenerife.

Avis to popularna wypożyczalnia w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania oferuje 1 punkt wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 203 zł dziennie.

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Santa Cruz de Tenerife wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Sierpień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Santa Cruz de Tenerife wynosi średnio 25 °C a przewidywane opady 0 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Santa Cruz de Tenerife i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Wyspy Kanaryjskie to średnie temperatury w granicach 24 °C i opady rzędu 0,4 mm.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Santa Cruz de Tenerife

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife – popularne samochody na wynajem

Santa Cruz de Tenerife – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Hiszpanii – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Hiszpanii – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Santa Cruz de Tenerife


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Korzystanie z filtrów wyszukiwania na momondo umożliwia znalezienie świetnych samochodów na wynajem. Zawęź swoje wyszukiwanie, korzystając z funkcji ceny i mapy, a także filtrując według zasad dotyczących paliwa lub przebiegu oraz wielu innych dostępnych filtrów.

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Brak limitu kilometrów to jedna z opcji, którą można wybrać, szukając samochodu do wynajęcia na momondo.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.