Tani wynajem aut Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania

Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Santa Cruz de Tenerife, Teneryfa, Hiszpania
5 sie — 12 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Santa Cruz de Tenerife, Teneryfa, Hiszpania
czw 5.8
Południe
czw 12.8
Południe
Wiek kierowcy:

Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

36 zł - 114 zł

Wszystkie typy samochodów

42 zł - 348 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania wynosi 64 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 36 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 54% tańszy niższe od średnich cen w mieście Santa Cruz de Tenerife. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania wynosi 137 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 72 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 2% tańszy niższe od średnich cen w mieście Santa Cruz de Tenerife. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania wynosi 233 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest czerwca, z cenami niższymi o około 39%, zaczynającymi się już od 145 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 41% droższe niższe od średnich cen w mieście Santa Cruz de Tenerife. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania wynosi 78 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 47%, zaczynającymi się już od 42 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 44% tańszy niższe od średnich cen w mieście Santa Cruz de Tenerife. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania wynosi 139 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 81 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 0% droższe niższe od średnich cen w mieście Santa Cruz de Tenerife. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania wynosi 166 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 99 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 17% droższe niższe od średnich cen w mieście Santa Cruz de Tenerife. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Santa Cruz de Tenerife zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Kabriolet) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Avis

96 zł/dzień

2 wrz – 9 wrz
Kia Rio Hatchback
Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Avis

96 zł/dzień

2 wrz – 9 wrz
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-5-drzwiowe
Avis

108 zł/dzień

2 wrz – 9 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania - wszystkie największe wypożyczalnie
1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

10,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

6,0

Komfort

6,0

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

2,0
5 lokalizacji
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja

Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Granadilla Tenerife Sur

Wynajem samochodów Santa Cruz de Tenerife

W tym roku lipiec to miesiąc, w którym użytkownicy momondo szukali samochodu w mieście Santa Cruz de Tenerife 450 razy.

Santa Cruz de Tenerife – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Santa Cruz de Tenerife – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Thrifty i Avis to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu sierpień?

Santa Cruz de Tenerife: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu sierpień to 78 zł, jednak niektórym użytkownikom udało się znaleźć wynajem w cenie 42 zł. 48 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Santa Cruz de Tenerife, jednak w miesiącu sierpień zdarzają się ceny wysokości 12 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Santa Cruz de Tenerife daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Top Car Canary, Thrifty czy Avis – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Santa Cruz de Tenerife – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Santa Cruz de Tenerife (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje sierpień!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo sierpień w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 24 °C, a średnie opady wynoszą 0 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 145 zł dziennie w mieście Santa Cruz de Tenerife.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Santa Cruz de Tenerife?

Avis to popularna wypożyczalnia w mieście Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania oferuje 1 punkt wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 88 zł dziennie.

Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Santa Cruz de Tenerife wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 120 km/h.

Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

lipiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Santa Cruz de Tenerife wynosi średnio 24 °C a przewidywane opady 0 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Santa Cruz de Tenerife – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Santa Cruz de Tenerife jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Wyspy Kanaryjskie?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Santa Cruz de Tenerife i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Wyspy Kanaryjskie to średnie temperatury w granicach 23 °C i opady rzędu 1 mm.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Santa Cruz de Tenerife

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Santa Cruz de Tenerife

Teneryfa – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Teneryfa – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Adeje, Arrecife czy Caleta de Fuste

Zacznij planować swoją podróż do: Santa Cruz de Tenerife