Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Alcúdia, Baleary

Alcúdia, Baleary – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
pon. 17.6
pon. 24.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Alcúdia, Baleary – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Alcúdia, Baleary – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna102 zł/dzień
Klasa kompaktowa105 zł/dzień
Klasa średnia129 zł/dzień
Klasa Mini98 zł/dzień
Kabriolet198 zł/dzień
Kompaktowy SUV133 zł/dzień
Standardowy SUV140 zł/dzień
Średni SUV144 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Alcúdia

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Alcúdia.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Alcúdia jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Alcúdia można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Centauro. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 58 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Alcúdia to 89 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Alcúdia?

Średnia cena na poziomie 113 zł za dzień (i ofertami już od 58 zł za dzień) sprawia, że Fiat 500 w mieście Alcúdia to najpopularniejszy wypożyczany model samochodu. Wypożyczenie Seat Ibiza w mieście Alcúdia za 171 zł za dzień (64 zł/dzień w najtańszych ofertach) to drugi najbardziej popularny wybór.

Alcúdia, Baleary oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Alcúdia – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

21 zł - 236 zł

Wszystkie typy samochodów

32 zł - 330 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Alcúdia, Hiszpanii wynosi 120 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 83%, zaczynającymi się już od 21 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 28% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Alcúdia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alcúdia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Alcúdia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Alcúdia, Hiszpanii wynosi 215 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 25%, zaczynającymi się już od 271 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 23% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Alcúdia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alcúdia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Alcúdia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Alcúdia, Hiszpanii wynosi 381 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 70%, zaczynającymi się już od 115 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 57% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Alcúdia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alcúdia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Alcúdia, Hiszpanii wynosi 106 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 70%, zaczynającymi się już od 32 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 37% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Alcúdia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alcúdia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Alcúdia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Alcúdia, Hiszpanii wynosi 278 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 59%, zaczynającymi się już od 115 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 40% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Alcúdia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alcúdia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Alcúdia, Hiszpanii wynosi 184 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 89%, zaczynającymi się już od 21 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 10% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Alcúdia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alcúdia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

98 zł/dzień

16 cze - 23 cze
Fiat 500
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

102 zł/dzień

16 cze - 23 cze
Renault Clio
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

105 zł/dzień

16 cze - 23 cze
Toyota Corolla

Alcúdia – wypożyczalnie samochodów

Alcúdia, Baleary - wszystkie największe wypożyczalnie

Vanrell

2 lokalizacje
Opis

Czystość

9,0

Komfort lotu

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/zwrot

9,0

Value

9,0

Sixt

1 lokalizacja

Avis

1 lokalizacja

Budget

1 lokalizacja

Ok Mobility

1 lokalizacja

CLICK RENT

4 lokalizacje

Europcar

1 lokalizacja
Opis

Czystość

5,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

5,0

Odbiór/zwrot

6,0

Value

4,0

keddy by Europcar

2 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Alcúdia

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Alcúdia.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

CLICK RENT

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

81 zł

Najpopularniejszy model

Fiat 500
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Alcúdia znalezioną na momondo jest w tym miesiącu CLICK RENT . Pozostałe popularne firmy to Wiber i Goldcar Rental SP
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Alcúdia oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Alcúdia to 81 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 204 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Alcúdia w ciągu ostatnich 7 dni był Fiat 500. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Volkswagen T-Cross.

Alcúdia – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Alcúdia - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Alcúdia, Hiszpania - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Lipiec?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Lipiec) w mieście Alcúdia, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 184 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 104 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Alcúdia. Osoby szukające w mieście Alcúdia auta na wynajem na tydzień (Lipiec) znalazły średnie ceny wysokości 474 zł, jednak dla wybranych dat i typów samochodów były dostępne także oferty za jedyne 201 zł.

Alcúdia, Hiszpania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Alcúdia powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Alcúdia, można poruszać się z prędkością do 100 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Mini Convertible w mieście Alcúdia?

Czy pogoda w mieście Alcúdia jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Baleary?

Baleary to region w którym średnie temperatury (Czerwiec) wahają się w granicach 21 °C, a opady 20 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Alcúdia.

samochody w: Alcúdia – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Alcúdia – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

samochody w: Alcúdia – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Alcúdia – liczba dostępnych operatorów to 16 (dane na czerwca 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Alcúdia?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Alcúdia). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wynająć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zapoznaj się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Alcúdia: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Alcúdia: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Alcúdia – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

Alcúdia – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Alcúdia – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, momondo pozwala na przefiltrowanie wyników wyszukiwania wypożyczalni samochodów i wyświetlenie tylko tych, które oferują bezpłatne odwołanie.

Alcúdia – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Alcúdia – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Oczywiście, momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie samochodów z usługą dokładnego czyszczenia.

Alcúdia – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Alcúdia)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
pon. 17.6
Południe
pon. 24.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Alcúdia – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Często wypożyczane rodzaje aut w Alcúdii