Wynajem samochodów Neapol, Kampania

Neapol, Kampania – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Neapol, Prowincja Neapol, Włochy
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Neapol, Prowincja Neapol, Włochy
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Neapol, Kampania – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Neapol, Kampania – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

39 zł/dzień

12 lis - 15 lis
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

23 zł/dzień

12 lis - 15 lis
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

55 zł/dzień

1 paź - 7 paź
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

44 zł/dzień

12 lis - 15 lis
Seat Leon
Mazda Mazda6 Tourer
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

119 zł/dzień

22 sie - 30 sie
Mazda Mazda6 Tourer
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

34 zł/dzień

12 lis - 15 lis
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

28 zł/dzień

12 lis - 15 lis
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

32 zł/dzień

26 sie - 2 wrz
Fiat 500

Neapol, Kampania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Neapol – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

48 zł - 375 zł

Wszystkie typy samochodów

114 zł - 993 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Neapol, Włoch wynosi 192 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 75%, zaczynającymi się już od 48 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 53% tańszy niższe od średnich cen w mieście Neapol. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Neapol zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Neapol znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Neapol, Włoch wynosi 292 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 69%, zaczynającymi się już od 93 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 29% tańszy niższe od średnich cen w mieście Neapol. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Neapol zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Neapol znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Neapol, Włoch wynosi 721 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 73%, zaczynającymi się już od 195 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 44% droższe niższe od średnich cen w mieście Neapol. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Neapol zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Neapol, Włoch wynosi 305 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 81%, zaczynającymi się już od 59 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 25% tańszy niższe od średnich cen w mieście Neapol. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Neapol zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Neapol znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Neapol, Włoch wynosi 647 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 340 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 38% droższe niższe od średnich cen w mieście Neapol. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Neapol zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Neapol, Włoch wynosi 314 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 240 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 23% tańszy niższe od średnich cen w mieście Neapol. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Neapol zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

23 zł/dzień

12 lis - 15 lis
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

28 zł/dzień

12 lis - 15 lis
Seat Leon

Neapol – wypożyczalnie samochodów

Neapol, Kampania - wszystkie największe wypożyczalnie
10 lokalizacji
Opis

Czystość

8,5

Komfort lotu

8,9

Ogólnie

7,9

Odbiór/zwrot

6,9

Value

6,9
12 lokalizacji
9 lokalizacji
4 lokalizacje
4 lokalizacje
4 lokalizacje
4 lokalizacje
4 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Neapol

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Neapol.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

SURPRICE CAR RENTAL

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

142 zł

Najpopularniejszy model

BMW 2 Series Active Tourer
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Neapol znalezioną na momondo jest w tym miesiącu SURPRICE CAR RENTAL . Pozostałe popularne firmy to B-Rent i Firefly
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Neapol oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Neapol to 142 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 250 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Neapol w ciągu ostatnich 7 dni był BMW 2 Series Active Tourer.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Neapol – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Piazza Giuseppe Garibaldi4,1 km
Piazza Bellini5,2 km
Piazza Dante5,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Piazza Giuseppe Garibaldi123,9 km
Piazza Bellini125,4 km
Piazza Dante125,6 km

Atrakcje w pobliżu:

Piazza Giuseppe Garibaldi59,7 km
Piazza Bellini61,1 km
Piazza Dante61,2 km

Neapol – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Neapol – najpopularniejsze hotele

Neapol – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Neapol - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Neapol: średnia cena wypożyczenia samochodu na weekend w miesiącu Wrzesień to 334 zł, jednak niektórym osobom udało się znaleźć wynajem w cenie 240 zł. Wrzesień: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Neapol to 316 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 117 zł.

Neapol – najtańszy wynajem oferuje Firefly, ze średnią ceną za dzień 94 zł i z odbiorem w wypożyczalni w mieście. Najtańsza oferta Firefly znaleziona na momondo wynosi 21 zł.

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Neapol. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Większość wybierających się do miasta Neapol stawia na wynajem samochodu klasy standard – Wrzesień, ze średnimi temperaturami w wysokości 17 °C i średnimi opadami w okolicach 130 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 1 058 zł dziennie w mieście Neapol.

Hertz to popularna wypożyczalnia w mieście Neapol, Włochy, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Neapol, Włochy oferuje 10 punktów wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 363 zł dziennie.

Wynajmując auto w mieście Neapol, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 130 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Neapol mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Sierpień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Neapol wynosi średnio 24 °C a przewidywane opady 42 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Neapol i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Kampania to średnie temperatury w granicach 24 °C i opady rzędu 36,5 mm.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Neapol

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Neapol

Neapol – popularne samochody na wynajem

Neapol – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Włoch – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Włoch – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Neapol


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Korzystanie z filtrów wyszukiwania na momondo umożliwia znalezienie świetnych samochodów na wynajem. Zawęź swoje wyszukiwanie, korzystając z funkcji ceny i mapy, a także filtrując według zasad dotyczących paliwa lub przebiegu oraz wielu innych dostępnych filtrów.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Tak, możesz użyć filtrów na momondo, by znaleźć samochody na wynajem z dokładnym czyszczeniem.

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.