Wypożyczalnie samochodów Lamezia Terme, Włochy

Lamezia Terme, Włochy tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Lamezia Terme, CA, Włochy
22 kwi — 29 kwi
Zwrot w miejscu odbioru
Lamezia Terme, CA, Włochy
czw 22.4
Południe
czw 29.4
Południe

Wypożyczalnie samochodów Lamezia Terme

Lamezia Terme, Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: Znakomity – 9.4

Ocena bazuje na 2 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.4

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Dobry – 7.6

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Dobry – 7.5

Ocena bazuje na 5 opiniach

Ocena: Dobry – 6.8

Ocena bazuje na 4 opiniach

Ocena: OK – 5.6

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Przeciętny – 3.9

Ocena bazuje na 4 opiniach


Lamezia Terme, Włochy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Lamezia Terme

Wynajem samochodów Lamezia Terme

Od miesiąca kwiecień do dziś 870 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Lamezia Terme.

Lamezia Terme – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Lamezia Terme – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Enterprise, Avis i Sixt to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Lamezia Terme, Włochy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu maj?

maj – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Lamezia Terme zaczynają się od ok. 61 zł do 77 zł. maj: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Lamezia Terme to 47 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 19 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Lamezia Terme?

Goldcar Rental SP oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Lamezia Terme, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 56 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 22 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami odwołania rezerwacji. W wynikach wyszukiwania momondo zawsze zaznaczamy, jeśli dana wypożyczalnia pobiera opłatę za anulowanie wynajmu samochodu. W mieście Lamezia Terme działają topowe wypożyczalnie takie jak Enterprise, Avis i Sixt – sprawdź, czy oferują one darmową rezygnację z wynajmu.

Lamezia Terme – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu maj?

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Lamezia Terme (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje maj!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo maj w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 21°C, a średnie opady wynoszą 21 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 193 zł dziennie w mieście Lamezia Terme.

Ile wypożyczalni ma MAGGIORE na terenie miasta Lamezia Terme?

W mieście Lamezia Terme, Włochy znajdziesz 2 wypożyczalnie MAGGIORE . Użytkownicy momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 69 zł/dzień.

Lamezia Terme, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Lamezia Terme. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Lamezia Terme, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Lamezia Terme, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

kwiecień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Lamezia Terme wynosi średnio 13°C a przewidywane opady 68 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Lamezia Terme – kwiecień to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Lamezia Terme. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Lamezia Terme i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Fiat Panda, Opel Corsa i Fiat 500.

Czy pogoda w mieście Lamezia Terme jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Kalabria?

Kalabria to region w którym średnie temperatury (kwiecień) wahają się w granicach 13°C, a opady 68 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Lamezia Terme.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Lamezia Terme

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Lamezia Terme

Zacznij planować swoją podróż do: Lamezia Terme