Wynajem samochodów Alghero, Sardynia

Alghero, Sardynia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Alghero, Sardynia, Włochy
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Alghero, Sardynia, Włochy
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Alghero, Sardynia – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Alghero, Sardynia – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

61 zł/dzień

19 paź - 26 paź
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

11 zł/dzień

4 lis - 11 lis
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

55 zł/dzień

19 paź - 26 paź
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

31 zł/dzień

4 lis - 11 lis
Seat Leon
Mazda Mazda6 Tourer
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

103 zł/dzień

3 wrz - 17 wrz
Mazda Mazda6 Tourer
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

12 zł/dzień

4 lis - 11 lis
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

13 zł/dzień

4 lis - 11 lis
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

10 zł/dzień

4 lis - 11 lis
Fiat 500

Alghero, Sardynia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Alghero – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

40 zł - 359 zł

Wszystkie typy samochodów

40 zł - 728 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Alghero, Włoch wynosi 170 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 77%, zaczynającymi się już od 40 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 50% tańszy niższe od średnich cen w mieście Alghero. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alghero zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Alghero znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Alghero, Włoch wynosi 253 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 53%, zaczynającymi się już od 121 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 26% tańszy niższe od średnich cen w mieście Alghero. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alghero zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Alghero znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Alghero, Włoch wynosi 455 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 269 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 25% droższe niższe od średnich cen w mieście Alghero. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alghero zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Alghero, Włoch wynosi 226 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 85%, zaczynającymi się już od 36 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 34% tańszy niższe od średnich cen w mieście Alghero. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alghero zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Alghero znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Alghero, Włoch wynosi 534 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 46%, zaczynającymi się już od 289 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 36% droższe niższe od średnich cen w mieście Alghero. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alghero zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Alghero, Włoch wynosi 483 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 45%, zaczynającymi się już od 269 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 30% droższe niższe od średnich cen w mieście Alghero. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alghero zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Alghero, Włoch wynosi 237 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 37%, zaczynającymi się już od 152 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 31% tańszy niższe od średnich cen w mieście Alghero. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Alghero zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

11 zł/dzień

4 lis - 11 lis
Renault Clio
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

10 zł/dzień

4 lis - 11 lis
Fiat 500

Alghero – wypożyczalnie samochodów

Alghero, Sardynia - wszystkie największe wypożyczalnie
5 lokalizacji
3 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje
3 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Alghero

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Alghero.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

INTERRENT

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

103 zł

Najpopularniejszy model

Fiat 500
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Alghero znalezioną na momondo jest w tym miesiącu INTERRENT . Pozostałe popularne firmy to Viaggiare Rent i Italy Car Rent
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Alghero oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Alghero to 103 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 259 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Alghero w ciągu ostatnich 7 dni był Fiat 500. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat Panda.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Alghero – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Lido Beach159,6 km

Atrakcje w pobliżu:

Lido Beach107,4 km

Atrakcje w pobliżu:

Lido Beach7,0 km

Alghero – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Alghero – najpopularniejsze hotele

Alghero – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Alghero - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Wypożyczenie samochodu na weekend (Wrzesień) w mieście Alghero może kosztować zaledwie 229 zł – średnie ceny wynajmu to 254 zł. 317 zł to normalna cena wynajmu auta na tydzień w mieście Alghero, jednak w miesiącu Wrzesień zdarzają się ceny wysokości 50 zł (w zależności od szczegółów wynajmu).

Alghero – najtańsze oferty wynajmu samochodów oferuje INTERRENT . Wypożyczalnia dysponuje 1 punktem wynajmu w mieście. Najniższe ceny za dzień wynajmu znalezione na momondo wynosiły 36 zł, a średni koszt wypożyczenia auta to 137 zł za dzień.

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Alghero oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Wypożyczenie kabrioletu to najlepszy sposób na zwiedzanie miast takich jak Alghero (szczególnie w pogodę, jaką gwarantuje Wrzesień!). Prawdopodobieństwo deszczu lub niskich temperatur jest wtedy o wiele niższe, bo Wrzesień w tym mieście cechują średnie temperatury w wysokości 18 °C, a średnie opady wynoszą 76 mm. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 400 zł dziennie w mieście Alghero.

Alghero, Włochy oferuje 2 punkty wynajmu prowadzone przez Avis. Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 310 zł.

50 km/h to limit prędkości obowiązujący w granicach miasta Alghero. Ograniczenie te obowiązuje także w okolicznych miejscowościach i innych obszarach miejskich. Poza nimi można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Jeśli planujesz wynająć samochodów w mieście Alghero, pamiętaj o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości.

Sierpień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Alghero wynosi średnio 23 °C a przewidywane opady 12 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Alghero i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Sardynia to średnie temperatury w granicach 24 °C i opady rzędu 13 mm.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Alghero

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Alghero

Alghero – popularne samochody na wynajem

Alghero – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Włoch – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Włoch – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Alghero


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

Korzystanie z filtrów wyszukiwania na momondo umożliwia znalezienie świetnych samochodów na wynajem. Zawęź swoje wyszukiwanie, korzystając z funkcji ceny i mapy, a także filtrując według zasad dotyczących paliwa lub przebiegu oraz wielu innych dostępnych filtrów.

Tak, wyszukiwarka momondo ma filtry, które umożliwiają wyświetlenie wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie.

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, na momondo można wyszukiwać samochodów na wynajem z usługą dokładnego czyszczenia.

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.