Wynajem samochodów Piza, Toskania

Piza, Toskania – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Piza, Toskania, Włochy
9 gru — 16 gru
Zwrot w miejscu odbioru
Piza, Toskania, Włochy
pt. 9.12
Południe
pt. 16.12
Południe
Wiek kierowcy:

Piza, Toskania – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Piza, Toskania – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

6 gru - 13 gru
Renault Clio
Toyota Auris
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

6 zł/dzień

6 gru - 13 gru
Toyota Auris
Ford Ka
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

14 gru - 18 gru
Ford Ka
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

10 zł/dzień

14 gru - 18 gru
Renault Mégane
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa średnia)
Dla 5 pasażerów

12 zł/dzień

14 gru - 18 gru
Toyota Corolla
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

8 zł/dzień

14 gru - 18 gru
Vauxhall Mokka
Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

14 gru - 18 gru
Kia Picanto
Toyota Auris Touring Sports
lub podobny (Kompaktowe kombi)
Dla 4 pasażerów

13 zł/dzień

6 gru - 13 gru
Toyota Auris Touring Sports
Nissan Qashqai
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

17 zł/dzień

14 gru - 18 gru
Nissan Qashqai

Piza, Toskania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Piza – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

58 zł - 433 zł

Wszystkie typy samochodów

90 zł - 854 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Piza, Włoch wynosi 199 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 71%, zaczynającymi się już od 58 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 53% tańszy niższe od średnich cen w mieście Piza. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Piza zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Piza znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Piza, Włoch wynosi 312 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 73%, zaczynającymi się już od 87 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 26% tańszy niższe od średnich cen w mieście Piza. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Piza zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Piza znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Piza, Włoch wynosi 627 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 231 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 34% droższe niższe od średnich cen w mieście Piza. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Piza zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Piza, Włoch wynosi 272 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 73%, zaczynającymi się już od 74 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 36% tańszy niższe od średnich cen w mieście Piza. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Piza zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Piza znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Piza, Włoch wynosi 711 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 21%, zaczynającymi się już od 568 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 42% droższe niższe od średnich cen w mieście Piza. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Piza zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Piza, Włoch wynosi 380 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 81%, zaczynającymi się już od 73 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 10% tańszy niższe od średnich cen w mieście Piza. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Piza zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

6 gru - 13 gru
Renault Clio
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

5 zł/dzień

14 gru - 18 gru
Fiat 500
Kia Cee'd
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

6 zł/dzień

6 gru - 13 gru
Kia Cee'd

Piza – wypożyczalnie samochodów

Piza, Toskania - wszystkie największe wypożyczalnie

Dollar

1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

8,0

Value

6,0

Avis

2 lokalizacje
Opis

Czystość

5,9

Komfort lotu

3,9

Ogólnie

1,9

Odbiór/zwrot

1,9

Value

1,9

Budget

2 lokalizacje
Opis

Czystość

3,9

Komfort lotu

3,9

Ogólnie

1,9

Odbiór/zwrot

1,9

Value

1,9

Sunnycars

6 lokalizacji

Ecovia

3 lokalizacje

Centauro

2 lokalizacje

Europcar

2 lokalizacje

Hertz

2 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Piza

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Piza.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

JoyRent

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

37 zł

Najpopularniejszy model

Renault Twingo
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Piza znalezioną na momondo jest w tym miesiącu JoyRent. Pozostałe popularne firmy to Goldcar Rental SP i Firefly
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Piza oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Piza to 37 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 78 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Piza w ciągu ostatnich 7 dni był Renault Twingo. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Citroen C3.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Piza – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Krzywa Wieża w Pizie114,9 km
Piazza del Duomo115,1 km

Atrakcje w pobliżu:

Krzywa Wieża w Pizie65,6 km
Piazza del Duomo65,8 km

Atrakcje w pobliżu:

Piazza del Duomo4,3 km
Krzywa Wieża w Pizie4,4 km

Piza – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Piza – najpopularniejsze hotele

Piza – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Piza - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Styczeń – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Piza zaczynają się od ok. 174 zł do 216 zł. Styczeń: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Piza to 202 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 23 zł.

Najniższe ceny za dzień wynajmu oferuje zwykle SURPRICE CAR RENTAL . Wynajem auta w mieście Piza kosztuje średnio 153 zł za dzień. Najtańsza oferta znaleziona w ich wypożyczalni w mieście wynosi 21 zł za dzień.

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Piza nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. LOCAUTO , Dollar czy INTERRENT ) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Większość wybierających się do miasta Piza stawia na wynajem samochodu klasy standard – Styczeń, ze średnimi temperaturami w wysokości 8 °C i średnimi opadami w okolicach 70 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 627 zł dziennie w mieście Piza.

Piza, Włochy oferuje 1 punkt wynajmu prowadzone przez INTERRENT . Średni dzienny koszt wypożyczenia auta wynosi 42 zł.

Podróżujący do miasta Piza powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Piza, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Grudzień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Piza wynosi średnio 7 °C a przewidywane opady 85 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 6 °C i opady w granicach 73 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Piza.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Piza

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Piza

Piza – popularne rodzaje samochodów na wynajem

Piza – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Sprawdź więcej wypożyczalni samochodów w mieście Włoch

Włoch – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Piza


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.