Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Piza, Toskania

Piza, Toskania – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
śr. 19.6
śr. 26.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Piza, Toskania – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Piza, Toskania – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna62 zł/dzień
Klasa kompaktowa65 zł/dzień
Klasa średnia114 zł/dzień
SUV90 zł/dzień
Klasa Mini54 zł/dzień
Wybór strony68 zł/dzień
Kompaktowy SUV84 zł/dzień
Kompaktowe kombi143 zł/dzień
Średni SUV160 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Piza

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Piza.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Piza jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Piza można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni DRIVALIA . Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 38 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Piza to 173 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Piza?

Osoby, które wypożyczają auto w mieście Piza, najczęściej wybierają Fiat 500 w średniej cenie 128 zł za dzień. Drugim najpopularniejszym wyborem jest Ford Fiesta, za który zapłacić trzeba zazwyczaj ok. 111 zł za dzień. Znaleziono też oferty wypożyczenia Fiat 500 w mieście Piza już za 33 zł za dzień, a Ford Fiesta za 36 zł/dzień.

Piza, Toskania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Piza – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

37 zł - 207 zł

Wszystkie typy samochodów

53 zł - 321 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Piza, Włoch wynosi 107 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 66%, zaczynającymi się już od 37 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 42% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Piza. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Piza zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Piza znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Piza, Włoch wynosi 252 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 74%, zaczynającymi się już od 66 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 27% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Piza. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Piza zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Piza znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Piza, Włoch wynosi 551 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 81%, zaczynającymi się już od 105 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 67% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Piza. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Piza zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Piza, Włoch wynosi 160 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 76%, zaczynającymi się już od 39 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 14% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Piza. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Piza zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Piza znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Piza, Włoch wynosi 453 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 88%, zaczynającymi się już od 57 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 60% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Piza. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Piza zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Piza, Włoch wynosi 211 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 102 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 13% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Piza. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Piza zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Piza, Włoch wynosi 392 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 83%, zaczynającymi się już od 70 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 53% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Piza. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Piza zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Fiat Panda
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

54 zł/dzień

30 cze - 10 lip
Fiat Panda
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

57 zł/dzień

18 cze - 25 cze
Fiat 500
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

62 zł/dzień

18 cze - 25 cze
Kia Rio

Piza – wypożyczalnie samochodów

Piza, Toskania - wszystkie największe wypożyczalnie

NOLEGGIARE

2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Hertz

2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Alamo

1 lokalizacja

Thrifty

2 lokalizacje
Opis

Czystość

9,0

Komfort lotu

9,0

Ogólnie

8,2

Odbiór/zwrot

8,4

Value

7,5

Dollar

2 lokalizacje
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,6

Ogólnie

7,3

Odbiór/zwrot

7,6

Value

7,3

Budget

2 lokalizacje
Opis

Czystość

7,4

Komfort lotu

6,4

Ogólnie

5,9

Odbiór/zwrot

4,4

Value

5,9

Europcar

2 lokalizacje

Avis

2 lokalizacje
Opis

Czystość

5,9

Komfort lotu

3,9

Ogólnie

1,9

Odbiór/zwrot

1,9

Value

1,9

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Piza

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Piza.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

SURPRICE CAR RENTAL

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

73 zł

Najpopularniejszy model

Smart Forfour
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Piza znalezioną na momondo jest w tym miesiącu SURPRICE CAR RENTAL . Pozostałe popularne firmy to Rental Plus i Rent Smart 24
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Piza oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Piza to 73 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 139 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Piza w ciągu ostatnich 7 dni był Smart Forfour. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Peugeot 107.

Piza – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Piza - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Piza, Włochy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Lipiec?

Lipiec – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Piza zaczynają się od ok. 106 zł do 284 zł. Lipiec: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Piza to 166 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 60 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Piza nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. NOLEGGIARE , LOCAUTO czy Rental Plus) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Piza – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Lipiec?

Biorąc pod uwagę średnie – dla miesiąca Lipiec – temperatury wysokości 23 °C i opady wysokości 57 mm, kabriolet to najlepszy pomysł na wynajem samochodu w mieście Piza. Wypożyczenie kabrioletu to rewelacyjny sposób na zwiedzenie okolicy w słoneczne dni. Pamiętaj jednak, by sprawdzić prognozę pogody tuż przed przyjazdem i ewentualnie nieco zmienić swoje plany wynajmu samochodu. Wynajem samochodu z klasy Kabriolet kosztuje średnio 218 zł dziennie w mieście Piza.

Piza, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Piza powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Piza, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Skoda Kodiaq w mieście Piza?

Piza, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Czerwiec?

Czerwiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Piza wynosi średnio 20 °C a przewidywane opady 43 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Czy pogoda w mieście Piza jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Toskania?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 20 °C i opady w granicach 45,5 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Piza.

samochody w: Piza – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Piza – ceny są aktualizowane codziennie.

samochody w: Piza – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Piza – aktualnie (dane na czerwca 2024) dostępnych jest 81 operatorów.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Piza?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Piza). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zasadniczo, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Piza: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Piza: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Piza – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

Piza – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Po wyszukaniu ofert wynajmu samochodów momondo wyświetli wyniki i umożliwi znalezienie najlepszej oferty przy użyciu naszych filtrów; możesz zawęzić wyszukiwanie według typu pojazdu, ceny, agencji i wielu reguł, mogących mieć zastosowanie.

Piza – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Piza – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Piza – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Piza – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Piza)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
śr. 19.6
Południe
śr. 26.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Piza – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu