Wypożyczalnie samochodów Wałbrzych, Polska

Wałbrzych, Polska tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wałbrzych, Polska
27 kwi — 4 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Wałbrzych, Polska
wt 27.4
Południe
wt 4.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wałbrzych — kiedy najlepiej wypożyczyć auto?

Wszystkie

95 zł - 293 zł

Rodzinny

96 zł - 211 zł

Najtańszym miesiącem na wypożyczenie auta jest stycznia. Cena jest wówczas o 31% niższa niż w pozostałych miesiącach. Najdroższy jest natomiast czerwca. Jeśli zależy Ci na dodatkowym miejscu dla Twojej rodziny, stycznia to najtańszy miesiąc na wypożyczenie aut z większą liczbą siedzeń (6+). Cena wynajmu samochodu zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Ksiaz Castle50,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Ksiaz Castle148,1 km

Atrakcje w pobliżu:

Ksiaz Castle6,6 km

Wałbrzych, Polska — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Wrocław-Strachowice

Wynajem samochodów Wałbrzych

Do tej pory kwiecień to miesiąc, w którym momondo odnotowało 388 wyszukiwań wynajmu samochodów w mieście Wałbrzych.

Wałbrzych – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wałbrzych – Avis jest jedną z wielu wypożyczalni samochodów, która zmieniła swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Wałbrzych, Polska - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu maj?

147 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (maj) w mieście Wałbrzych. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 121 zł. Wydłużenie wynajmu na siedem dni zmienia zakres cen na od ok. 93 zł do 232 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Wałbrzych?

Podczas wizyty w mieście Wałbrzych najlepsze ceny oferuje RENTIS. Średnie ceny wynajmu w tej wypożyczalni wynoszą 114 zł za dzień i są dostępne w 2 punktach wynajmu.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Wałbrzych daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Avis, Panek czy RENTIS – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Ile wypożyczalni ma RENTIS na terenie miasta Wałbrzych?

W mieście Wałbrzych, Polska najwięcej wypożyczalni ma RENTIS. W 2 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 114 zł za dzień.

Wałbrzych, Polska – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Wałbrzych, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 100 km/h i 140 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Wałbrzych mogą obowiązywać inne limity prędkości.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Wałbrzych – kwiecień to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Wałbrzych.

Czy pogoda w mieście Wałbrzych jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu dolnośląskie?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 8°C i opady w granicach 41 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Wałbrzych.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Wałbrzych

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Wałbrzych

Zacznij planować swoją podróż do: Wałbrzych