Loty Europa Polska Katowice Düsseldorf - Katowice

Loty Düsseldorf-Katowice

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Düsseldorf - Katowice

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Düsseldorf - Katowice, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
26 lip
DUS
22:00
Lotnisko Duesseldorf Intl
3h 20min
1 przesiadka
01:20
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
31 lip
KTW
15:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 30min
1 przesiadka
19:40
DUS
Lotnisko Duesseldorf Intl
623 PLN
Lufthansa
Lufthansa
08 lis
DUS
10:25
Lotnisko Duesseldorf Intl
3h 05min
1 przesiadka
13:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
09 lis
KTW
14:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 30min
1 przesiadka
18:40
DUS
Lotnisko Duesseldorf Intl
635 PLN
Lufthansa
Lufthansa
09 lis
DUS
10:25
Lotnisko Duesseldorf Intl
3h 05min
1 przesiadka
13:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
10 lis
KTW
14:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
5h 30min
1 przesiadka
19:40
DUS
Lotnisko Duesseldorf Intl
635 PLN
Lufthansa
Lufthansa
31 paź
DUS
10:25
Lotnisko Duesseldorf Intl
3h 05min
1 przesiadka
13:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
03 lis
KTW
15:25
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 25min
1 przesiadka
18:50
DUS
Lotnisko Duesseldorf Intl
661 PLN
Lufthansa
Lufthansa
04 lip
DUS
11:30
Lotnisko Duesseldorf Intl
3h 05min
1 przesiadka
14:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
13 lip
KTW
15:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 30min
1 przesiadka
18:40
DUS
Lotnisko Duesseldorf Intl
676 PLN
Lufthansa
Lufthansa
31 paź
DUS
10:25
Lotnisko Duesseldorf Intl
3h 05min
1 przesiadka
13:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
02 lis
KTW
15:25
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 35min
1 przesiadka
19:00
DUS
Lotnisko Duesseldorf Intl
646 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Düsseldorf-Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
czerwiec
Najtańsza pora roku na lot Düsseldorf - Katowice to czerwiec. Najdroższa pora to maj.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
w południe
Loty Düsseldorf - Katowice są około 137% droższe rano niż w południe.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Wizz Air
Wizz Air, Ryanair i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Düsseldorf-Katowice.
NAJTAŃSZA TRASA
Duesseldorf Intl - Katowice-Pyrzowice
Wybierz trasę Duesseldorf Intl - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Düsseldorf - Katowice.
DUS
Duesseldorf Intl
KTW
Katowice-Pyrzowice
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Düsseldorf - Katowice to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Katowice-Düsseldorf

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Düsseldorf-Katowice
Najkrótszy czas lotu
3 godz. 5 min
Najszybszy lot Düsseldorf-Katowice zajmuje 3 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Düsseldorf-Katowice. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Duesseldorf Intl - Katowice-Pyrzowice.
Lotniska - Katowice
1 lotnisko
Jest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Alternatywne trasy Düsseldorf-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Düsseldorf - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
376 PLN
Düsseldorf - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
509 PLN
Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
129 PLN
Frankfurt nad Menem - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 10min
Najniższa cena
543 PLN
Frankfurt nad Menem - Katowice
Najkrótszy czas lotu
1h 20min
Najniższa cena
543 PLN
Hamburg - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
99 PLN
Hamburg - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
3h 40min
Najniższa cena
566 PLN
Hamburg - Katowice
Najkrótszy czas lotu
4h 20min
Najniższa cena
460 PLN
Zobacz więcej

Düsseldorf - loty do:

  • Katowice-Pyrzowice
  • Polska
  • Europa

Katowice - loty z:

*Ceny lotów do miasta Katowice to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Katowice Düsseldorf - Katowice