Loty Europa Polska Gdańsk Kopenhaga - Gdańsk

Loty Kopenhaga-Gdańsk

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kopenhaga - Gdańsk

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kopenhaga - Gdańsk, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
29 gru
CPH
09:15
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
10:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
06 sty
GDN
07:50
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 00min
08:50
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
322 PLN
Ryanair
Ryanair
19 wrz
CPH
09:15
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
7h 05min
1 przesiadka
16:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
23 wrz
GDN
00:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
13h 15min
1 przesiadka
13:40
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
522 PLN
SWISS
SWISS
11 paź
CPH
08:05
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
7h 40min
1 przesiadka
15:45
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
SWISS
14 paź
GDN
16:50
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
18h 00min
1 przesiadka
10:50
+1
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
684 PLN
Ryanair
Ryanair
29 gru
CPH
09:15
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
10:20
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
06 sty
GDN
07:50
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 00min
08:50
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
322 PLN
Lufthansa
Lufthansa
21 sie
CPH
14:45
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
3h 50min
1 przesiadka
18:35
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
28 sie
GDN
16:35
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
4h 35min
1 przesiadka
21:10
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1 088 PLN
airBaltic
airBaltic
24 sie
CPH
11:05
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
4h 35min
1 przesiadka
15:40
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
airBaltic
29 sie
GDN
16:20
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
4h 30min
1 przesiadka
20:50
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
841 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kopenhaga-Gdańsk?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
marzec
Najtańsza pora roku na lot Kopenhaga - Gdańsk to marzec. Najdroższa pora to wrzesień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
sobota
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Gdańsk?
w południe
Loty Kopenhaga - Gdańsk są około 7% droższe po południu niż w południe.
Która linia lotnicza lata do miasta Gdańsk najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Wizz Air i airBaltic to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kopenhaga-Gdańsk.
Które połączenie jest najtańsze?
Kopenhaga-Kastrup - Gdańsk Rębiechowo
Wybierz trasę Kopenhaga-Kastrup - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kopenhaga - Gdańsk.
CPH
Kopenhaga-Kastrup
GDN
Gdańsk Rębiechowo
Kiedy najtaniej polecę do miasta Gdańsk?
38 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kopenhaga - Gdańsk to 38 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Gdańsk-Kopenhaga

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kopenhaga-Gdańsk
Najkrótszy czas lotu 0 godz. 55 min Najszybszy lot Kopenhaga-Gdańsk zajmuje 0 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie Codziennie Bezpośrednie loty Kopenhaga-Gdańsk każdego dnia.
Lotniska - Gdańsk 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Gdańsk: Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Alternatywne trasy Kopenhaga-Gdańsk

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Billund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu
1h 15min
Najniższa cena
354 PLN

Kopenhaga - loty do:

  • Gdańsk Rębiechowo
  • Polska
  • Europa

Gdańsk - loty z:

*Ceny lotów do miasta Gdańsk to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Gdańsk Kopenhaga - Gdańsk