1 maja wchodzą w życie zmiany w naszej Polityce prywatności i plików cookie. OK

Loty Europa Norwegia Oslo Lublin - Oslo

Loty Lublin-Oslo

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Lublin - Oslo

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Oslo, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
03 maj
LUZ
17:10
Lotnisko Lublin
5h 20min
1 przesiadka
22:30
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
Kilka linii lotniczych
19 maj
OSL
11:35
Lotnisko Oslo i inne lotniska
2h 00min
13:35
LUZ
Lotnisko Lublin
460 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
03 maj
LUZ
17:10
Lotnisko Lublin
5h 20min
1 przesiadka
22:30
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
Kilka linii lotniczych
15 maj
OSL
11:35
Lotnisko Oslo i inne lotniska
2h 00min
13:35
LUZ
Lotnisko Lublin
471 PLN
Wizz Air
Wizz Air
01 maj
LUZ
14:10
Lotnisko Lublin
2h 05min
16:15
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
Wizz Air
19 maj
OSL
11:35
Lotnisko Oslo i inne lotniska
2h 00min
13:35
LUZ
Lotnisko Lublin
475 PLN
Wizz Air
Wizz Air
01 maj
LUZ
14:10
Lotnisko Lublin
2h 05min
16:15
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
Wizz Air
19 maj
OSL
11:35
Lotnisko Oslo i inne lotniska
2h 00min
13:35
LUZ
Lotnisko Lublin
475 PLN
Wizz Air
Wizz Air
01 maj
LUZ
14:10
Lotnisko Lublin
2h 05min
16:15
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
Wizz Air
15 maj
OSL
11:35
Lotnisko Oslo i inne lotniska
2h 00min
13:35
LUZ
Lotnisko Lublin
491 PLN
Wizz Air
Wizz Air
25 sie
LUZ
14:10
Lotnisko Lublin
2h 05min
16:15
OSL
Lotnisko Oslo i inne lotniska
Wizz Air
01 wrz
OSL
11:35
Lotnisko Oslo i inne lotniska
2h 00min
13:35
LUZ
Lotnisko Lublin
613 PLN

Informacje o trasie Oslo-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Oslo
Najkrótszy czas lotu
2 godz. 5 min
Najszybszy lot Lublin-Oslo zajmuje 2 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie
Śr i Nd
Bezpośrednie loty Lublin-Oslo – środa i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Oslo
3 lotnisk(a)
W pobliżu miasta Oslo znajdują się 3 lotniska: Oslo Moss (RYG), Oslo i inne lotniska (OSL), Oslo Sandefjord-Torp (TRF).

Porównanie kosztów: Lublin i Oslo

Porównaj koszt codziennych zakupów (Lublin i Oslo)
Jedzenie
Niedroga restauracja
20,04 PLN
Lublin
77 PLN
Oslo
fast food
Danie w McDonald's
16,03 PLN
Lublin
49 PLN
Oslo
Napój
0,33 l
2,68 PLN
Lublin
12,09 PLN
Oslo
Kawa
Cappuccino
7,80 PLN
Lublin
17,77 PLN
Oslo
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,21 PLN
Lublin
15,49 PLN
Oslo

Lublin - loty do:

Oslo - loty z:

*Ceny lotów do miasta Oslo to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Oslo Lublin - Oslo