Kristiansand – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 12.12
ndz 19.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Najtańsze loty do miasta Kristiansand

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Kristiansand
Warszawa Lotnisko Chopina
Stavanger

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Kristiansand

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Stavanger (SVG)

Ceny lotów Warszawa - Kristiansand są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Stavanger Sola. Średnia cena wynosi 832 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KRISTIANSANDSierpień19% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Kristiansand kosztują średnio 651 zł w miesiącu Sierpień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KRISTIANSANDLuty116% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Kristiansand to 1 742 zł w miesiącu Luty
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KRISTIANSANDStyczeń1 100% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Kristiansand w miesiącu Styczeń

Kristiansand — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Kristiansand?

    W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi użytkownicy rezerwowali loty do miasta Kristiansand nawet za 349 zł za osobę. To cena o 50% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Kristiansand najtaniej?

    Zazwyczaj Sierpień to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Kristiansand. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 651 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Sierpień, Wrzesień to także dobry moment na lot Polska - Kristiansand. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 700 zł.

  • Czy w pobliżu miasta Kristiansand znajdują się inne lotniska?

    Podróżujący wybierający się do miasta Kristiansand mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Stavanger Sola (159 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Kristiansand?

    Średnie ceny lotów na Lotnisko Kristiansand Kjevik wynoszą 704 zł za osobę – jest to więc najtańsze lotnisko w pobliżu miasta Kristiansand. Ceny te są zależne od lotniska wylotu. Wypróbuj Przewodnik po cenach lotów momondo, by znaleźć najtańsze loty.


Kristiansand — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kristiansand znalezione przez użytkowników momondo.
KLM
31 gru
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
7h 35min
1 przesiadka
KRS08:40Kristiansand Kjevik
1 sty
KRS09:10Kristiansand Kjevik
9h 15min
1 przesiadka
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
1 241 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 gru
WAW01:15Warszawa Lotnisko Chopina
8h 55min
2 przesiadki
KRS10:10Kristiansand Kjevik
1 sty
KRS10:40Kristiansand Kjevik
18h 10min
1 przesiadka
WAW04:50Warszawa Lotnisko Chopina
1 494 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 gru
WAW01:45Warszawa Lotnisko Chopina
29h 45min
3 przesiadki
KRS07:30Kristiansand Kjevik
1 sty
KRS10:40Kristiansand Kjevik
18h 10min
1 przesiadka
WAW04:50Warszawa Lotnisko Chopina
1 538 zł
Znajdź podobne

Kristiansand – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Kristiansand w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez KLM i Norwegian.
Norwegian
27 gru
WAW07:35Warszawa Lotnisko Chopina
5h 05min
1 przesiadka
KRS12:40Kristiansand Kjevik
Kilka linii lotniczych
27 gru
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
30h 40min
2 przesiadki
KRS12:40Kristiansand Kjevik
Kilka linii lotniczych
27 gru
WAW01:15Warszawa Lotnisko Chopina
35h 25min
3 przesiadki
KRS12:40Kristiansand Kjevik

Które linie latają do miasta Kristiansand?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Kristiansand
  • Które linie latają do miasta Kristiansand?

    Wizz Air, SAS, KLM i Norwegian to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Kristiansand. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Kristiansand nie powinno stanowić problemu.


Kristiansand — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Kristiansand
Najkrótszy czas lotu7h 35min
Najniższa cena1 241 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Kristiansand