Loty Europa Norwegia Kristiansand Warszawa - Kristiansand

Tanie loty Warszawa - Kristiansand

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Warszawa - Kristiansand

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Kristiansand, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Norwegian
Norwegian
14 sie
WAW
21:50
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
13h 30min
1 przesiadka
11:20
+1
KRS
Lotnisko Kristiansand Kjevik
Norwegian
22 sie
KRS
21:05
Lotnisko Kristiansand Kjevik
14h 15min
1 przesiadka
11:20
+1
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 097 PLN
Air France
Air France
31 lip
WAW
14:40
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
10h 20min
2 przesiad.
01:00
+1
KRS
Lotnisko Kristiansand Kjevik
Air France
04 sie
KRS
08:25
Lotnisko Kristiansand Kjevik
10h 00min
1 przesiadka
18:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 933 PLN
Air France
Air France
31 lip
WAW
14:40
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
10h 20min
2 przesiad.
01:00
+1
KRS
Lotnisko Kristiansand Kjevik
Air France
03 sie
KRS
08:25
Lotnisko Kristiansand Kjevik
15h 45min
1 przesiadka
00:10
+1
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2 115 PLN
KLM
KLM
30 lip
WAW
19:10
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
5h 50min
1 przesiadka
01:00
+1
KRS
Lotnisko Kristiansand Kjevik
KLM
31 lip
KRS
08:25
Lotnisko Kristiansand Kjevik
5h 15min
1 przesiadka
13:40
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3 102 PLN
KLM
KLM
28 lip
WAW
14:20
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
10h 40min
1 przesiadka
01:00
+1
KRS
Lotnisko Kristiansand Kjevik
KLM
31 lip
KRS
20:05
Lotnisko Kristiansand Kjevik
4h 05min
1 przesiadka
00:10
+1
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2 833 PLN
KLM
KLM
27 lip
WAW
19:10
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
5h 50min
1 przesiadka
01:00
+1
KRS
Lotnisko Kristiansand Kjevik
KLM
30 lip
KRS
08:25
Lotnisko Kristiansand Kjevik
10h 00min
1 przesiadka
18:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
3 076 PLN

Informacje o trasie Kristiansand-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Kristiansand
Najkrótszy czas lotu 4 godz. 45 min Najszybszy lot Warszawa-Kristiansand zajmuje 4 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Kristiansand. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska - Kristiansand Kjevik.
Lotniska - Kristiansand 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Kristiansand: Kristiansand Kjevik (KRS)

Alternatywne trasy Warszawa-Kristiansand

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Warszawa - Oslo
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
68 PLN
Warszawa - Stavanger
Najkrótszy czas lotu
5h 20min
Najniższa cena
566 PLN

Warszawa - loty do:

Kristiansand - loty z:

  • Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Kristiansand to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Kristiansand Warszawa - Kristiansand