Loty Europa Norwegia Longyearbyen

Longyearbyen – znajdź tanie loty

niedz. 17.02.
niedz. 24.02.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Longyearbyen oferty lotów znalezione na momondo

Loty Longyearbyen | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
9h 15min
1 przesiadka
15:15
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Kilka linii lotniczych
LYR
06:00
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
6h 25min
1 przesiadka
12:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 097 PLN
Norwegian
Norwegian
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
22h 15min
1 przesiadka
04:15
+1
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Norwegian
LYR
06:00
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
15h 20min
2 przesiad.
21:20
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 331 PLN
SAS
SAS
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
42h 00min
2 przesiad.
00:00
+2
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
SAS
LYR
06:00
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
9h 10min
3 przesiad.
15:10
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 699 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KTW
05:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
34h 35min
2 przesiad.
16:35
+1
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Kilka linii lotniczych
LYR
06:00
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
24h 25min
2 przesiad.
06:25
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 795 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
29h 55min
2 przesiad.
11:55
+1
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Kilka linii lotniczych
LYR
06:00
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
21h 45min
3 przesiad.
03:45
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2 662 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
11h 05min
2 przesiad.
17:05
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Kilka linii lotniczych
LYR
06:00
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
34h 20min
2 przesiad.
16:20
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3 809 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
9h 15min
1 przesiadka
15:15
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Kilka linii lotniczych
LYR
06:00
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
6h 25min
1 przesiadka
12:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 097 PLN
Norwegian
Norwegian
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
22h 15min
1 przesiadka
04:15
+1
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Norwegian
LYR
06:00
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
15h 20min
2 przesiad.
21:20
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1 331 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
11h 05min
2 przesiad.
17:05
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Kilka linii lotniczych
LYR
06:00
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
34h 20min
2 przesiad.
16:20
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3 809 PLN
SAS
SAS
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
42h 00min
2 przesiad.
00:00
+2
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
SAS
LYR
06:00
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
9h 10min
3 przesiad.
15:10
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 699 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
29h 55min
2 przesiad.
11:55
+1
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Kilka linii lotniczych
LYR
06:00
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
21h 45min
3 przesiad.
03:45
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2 662 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KTW
05:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
34h 35min
2 przesiad.
16:35
+1
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Kilka linii lotniczych
LYR
06:00
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
24h 25min
2 przesiad.
06:25
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 795 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Longyearbyen?

Tani przewoźnicy mają najniższe ceny, ale pamiętaj, że ich oferty często nie obejmują bagażu rejestrowanego, posiłku lub napojów na pokładzie. Spójrz na szacowane opłaty dodatkowe w wynikach wyszukiwania, by mieć rozeznanie, ile będziesz musiał dopłacić za poszczególne usługi.


Lotniska w pobliżu Longyearbyen

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Longyearbyen wraz z ich odległością od centrum miasta
Longyearbyen Svalbard
3 km od centrum

Fakty o Longyearbyen

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Longyearbyen
Czas lokalny
Waluta
korona norweska
Loty Europa Norwegia Longyearbyen