Loty Europa Norwegia Longyearbyen Gdańsk - Longyearbyen

Loty Gdańsk-Longyearbyen

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Longyearbyen

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Longyearbyen, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Norwegian
Norwegian
11 sie
GDN
17:20
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
20h 35min
1 przesiadka
13:55
+1
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Norwegian
19 sie
LYR
04:25
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
11h 05min
1 przesiadka
15:30
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 755 PLN
SAS
SAS
15 lip
GDN
17:35
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
9h 05min
2 przesiad.
02:40
+1
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
SAS
16 lip
LYR
04:25
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
6h 50min
2 przesiad.
11:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 782 PLN
Norwegian
Norwegian
19 lip
GDN
14:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
13h 30min
2 przesiad.
03:30
+1
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Norwegian
22 lip
LYR
04:25
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
6h 50min
2 przesiad.
11:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 820 PLN
Norwegian
Norwegian
15 lip
GDN
15:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
6h 30min
1 przesiadka
22:25
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Norwegian
16 lip
LYR
04:25
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
6h 50min
2 przesiad.
11:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2 373 PLN
Norwegian
Norwegian
15 lip
GDN
15:55
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
6h 30min
1 przesiadka
22:25
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
Norwegian
21 lip
LYR
16:45
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
9h 10min
3 przesiad.
01:55
+1
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2 756 PLN
SAS
SAS
15 lip
GDN
17:35
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
9h 05min
2 przesiad.
02:40
+1
LYR
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
SAS
16 lip
LYR
04:25
Lotnisko Longyearbyen Svalbard
6h 50min
2 przesiad.
11:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 782 PLN

Informacje o trasie Longyearbyen-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Longyearbyen
Najkrótszy czas lotu
9 godz. 5 min
Najszybszy lot Gdańsk-Longyearbyen zajmuje 9 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Longyearbyen. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Gdańsk Rębiechowo - Longyearbyen Svalbard.
Lotniska - Longyearbyen
1 lotnisko
W pobliżu miasta Longyearbyen znajduje się 1 lotnisko: Longyearbyen Svalbard (LYR).

Gdańsk - loty do:

Longyearbyen - loty z:

  • Gdańsk Rębiechowo
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Longyearbyen to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Longyearbyen Gdańsk - Longyearbyen