Oslo – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 2.8
pon 9.8

Najtańsze loty do miasta Oslo

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Oslo
Warszawa
Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Oslo

Warszawa (WMI) - Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp (TRF)

Ceny lotów Warszawa - Oslo są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Oslo Sandefjord-Torp. Średnia cena wynosi 119 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - OSLOmarzec28% tańszyLoty Warszawa - Oslo kosztują średnio 194 zł w miesiącu marzec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - OSLOlipiec46% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Oslo to 397 zł w miesiącu lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - OSLOwrzesień339% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Oslo w miesiącu wrzesień

Oslo — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Oslo?

    48 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Gdańsk – Oslo w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 79% tańsza od większości ofert lotów do miasta Oslo. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Oslo najtaniej?

    Nasze dane pokazują, że marzec to najtańszy miesiąc na lot Polska - Oslo. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 194 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na marzec, listopad to także dobry moment na lot Polska - Oslo. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 206 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Oslo?

    Najtańsze loty do miasta Oslo podróżni rezerwują na 60 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 271 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 58 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Oslo są najtańsze?

    Najtańszy dzień na lot Polska - Oslo to czwartek. Podróżujący do miasta Oslo w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 142 zł. Z drugiej strony, niedziela to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 397 zł.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Oslo są najtańsze?

    Rano to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Oslo. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 210 zł. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta Oslo to wieczorem, kiedy bilety kosztują około 300 zł.

  • Czy w pobliżu miasta Oslo znajdują się inne lotniska?

    Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Oslo jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp (85 km od centrum) lub Lotnisko Fagernes Valdres (146 km od centrum).

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Oslo?

    Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 230 zł, Lotnisko Oslo Sandefjord-Torp jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Oslo. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Oslo — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Oslo znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
10 sie
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo
1h 25min
TRF09:30Oslo Sandefjord-Torp
21 sie
TRF12:40Oslo Sandefjord-Torp
1h 25min
GDN14:05Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
23 sie
GDN08:40Gdańsk Rębiechowo
1h 30min
TRF10:10Oslo Sandefjord-Torp
25 sie
TRF13:10Oslo Sandefjord-Torp
1h 25min
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
22 sie
KRK15:00Kraków Balice
2h 15min
OSL17:15Oslo-Gardermoen
31 sie
OSL17:50Oslo-Gardermoen
2h 05min
KRK19:55Kraków Balice
Ryanair
18 sie
KTW14:40Katowice-Pyrzowice
2h 05min
OSL16:45Oslo-Gardermoen
23 sie
OSL09:10Oslo-Gardermoen
2h 05min
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
1 wrz
KTW14:40Katowice-Pyrzowice
2h 05min
OSL16:45Oslo-Gardermoen
12 wrz
OSL09:15Oslo-Gardermoen
2h 05min
KTW11:20Katowice-Pyrzowice
Ryanair
23 sie
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
1h 25min
TRF08:55Oslo Sandefjord-Torp
30 sie
TRF09:20Oslo Sandefjord-Torp
1h 25min
GDN10:45Gdańsk Rębiechowo

Oslo – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Oslo w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
17 wrz
GDN08:25Gdańsk Rębiechowo
1h 30min
TRF09:55Oslo Sandefjord-Torp
Ryanair
8 sie
KTW06:40Katowice-Pyrzowice
2h 05min
OSL08:45Oslo-Gardermoen
Wizz Air
17 wrz
GDN11:35Gdańsk Rębiechowo
1h 40min
OSL13:15Oslo-Gardermoen

Które linie latają do miasta Oslo?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Oslo

Oslo: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Oslo

Oslo — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Gdańsk - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena47 zł
Loty Katowice - Oslo
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena58 zł
Loty Kraków - Oslo
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena66 zł
Loty Warszawa - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena66 zł
Loty Poznań - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena70 zł
Loty Wrocław - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena82 zł
Loty Warszawa - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena86 zł
Loty Lublin - Oslo
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena93 zł
Loty Rzeszów - Oslo
Najkrótszy czas lotu9h 05min
Najniższa cena218 zł
Loty Bydgoszcz - Oslo
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena276 zł
Loty Szczecin - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena331 zł
Loty Zielona Góra - Oslo
Najkrótszy czas lotu25h 15min
Najniższa cena506 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Oslo