Loty Europa Norwegia Oslo Kraków - Oslo

Tanie loty Kraków - Oslo

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Oslo-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Oslo
Znaleziono najlepszą cenę 313 zł Najlepsza cena za lot Kraków – Oslo znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 313 zł
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 5 min Najszybszy lot Kraków-Oslo zajmuje 2 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie Codziennie Bezpośrednie loty Kraków-Oslo każdego dnia.
Lotniska - Oslo 2 lotniska Są 2 lotniska w pobliżu Oslo: Oslo-Gardermoen (OSL), Oslo Sandefjord-Torp (TRF)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Oslo?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
luty
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Oslo to luty. Najdroższa pora to lipiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
piątek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Oslo?
rano
Loty Kraków - Oslo są około 52% droższe wieczorem niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Oslo najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Wizz Air i Brussels Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Oslo.
Które połączenie jest najtańsze?
Kraków Balice - Oslo-Gardermoen
Wybierz trasę Kraków Balice - Oslo-Gardermoen, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Oslo.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Oslo?
47 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Oslo to 47 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Oslo

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Oslo, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
19 mar
12:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 10min
OSL
14:35
Lotnisko Oslo-Gardermoen
Ryanair
22 mar
22:50
OSL
Lotnisko Oslo-Gardermoen
2h 00min
KRK
00:50
+1
Lotnisko Kraków Balice
79 zł
Ryanair
Ryanair
06 mar
07:20
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 10min
OSL
09:30
Lotnisko Oslo-Gardermoen
Ryanair
08 mar
22:50
OSL
Lotnisko Oslo-Gardermoen
2h 00min
KRK
00:50
+1
Lotnisko Kraków Balice
83 zł
Ryanair
Ryanair
19 mar
12:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 10min
OSL
14:35
Lotnisko Oslo-Gardermoen
Ryanair
22 mar
22:50
OSL
Lotnisko Oslo-Gardermoen
2h 00min
KRK
00:50
+1
Lotnisko Kraków Balice
91 zł
Ryanair
Ryanair
08 maj
09:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 05min
OSL
11:10
Lotnisko Oslo-Gardermoen
Ryanair
17 maj
00:30
OSL
Lotnisko Oslo-Gardermoen
2h 00min
KRK
02:30
Lotnisko Kraków Balice
107 zł
Ryanair
Ryanair
05 kwi
22:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 05min
OSL
00:05
+1
Lotnisko Oslo-Gardermoen
Ryanair
19 kwi
14:40
OSL
Lotnisko Oslo-Gardermoen
2h 00min
KRK
16:40
Lotnisko Kraków Balice
111 zł
Ryanair
Ryanair
19 mar
12:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
2h 10min
OSL
14:35
Lotnisko Oslo-Gardermoen
Ryanair
22 mar
22:50
OSL
Lotnisko Oslo-Gardermoen
2h 00min
KRK
00:50
+1
Lotnisko Kraków Balice
79 zł

Kraków - loty do:

Oslo - loty z:

*Ceny lotów do: Oslo to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Oslo Kraków - Oslo