Tanie loty Kraków - Osaka od 4 101 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 29.11
pon 6.12

Informacje o trasie Osaka-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Osaka
Najkrótszy czas lotu13h 55minNajszybszy lot Kraków-Osaka zajmuje 13h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Osaka. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Osaka Itami i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Osaka Kansai Intl.
Osaka — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Osaka: Osaka Itami (ITM), Osaka Kansai Intl (KIX)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Osaka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Osaka są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Osaka to Kwiecień. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Osaka są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Kraków – Osaka są najtańsze?

w południe

Loty Kraków - Osaka są około 19% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Osaka?

KLM

KLM to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kraków-Osaka.

Która trasa podróży Kraków – Osaka jest najtańsza?

Kraków Balice - Osaka Kansai Intl

Wybierz trasę Kraków Balice - Osaka Kansai Intl, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Osaka.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Osaka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Osaka, zmieniając zakładki
ANA
9 sty
KRK01:20Kraków Balice
21h 50min
2 przesiadki
ITM23:10Osaka Itami
23 sty
ITM03:00Osaka Itami
23h 10min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
5 775 zł
Znajdź podobne
ANA
9 sty
KRK01:20Kraków Balice
23h 05min
2 przesiadki
KIX00:25Osaka Kansai Intl
23 sty
KIX03:10Osaka Kansai Intl
23h 00min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
5 787 zł
Znajdź podobne
ANA
9 sty
KRK01:20Kraków Balice
21h 50min
2 przesiadki
ITM23:10Osaka Itami
23 sty
ITM15:20Osaka Itami
22h 15min
2 przesiadki
KRK13:35Kraków Balice
5 791 zł
Znajdź podobne
ANA
9 sty
KRK01:20Kraków Balice
23h 05min
2 przesiadki
KIX00:25Osaka Kansai Intl
23 sty
KIX16:05Osaka Kansai Intl
21h 30min
2 przesiadki
KRK13:35Kraków Balice
5 804 zł
Znajdź podobne
ANA
9 sty
KRK01:20Kraków Balice
21h 50min
2 przesiadki
ITM23:10Osaka Itami
23 sty
ITM15:20Osaka Itami
22h 15min
2 przesiadki
KRK13:35Kraków Balice
5 837 zł
Znajdź podobne
ANA
9 sty
KRK01:20Kraków Balice
23h 05min
2 przesiadki
KIX00:25Osaka Kansai Intl
23 sty
KIX03:10Osaka Kansai Intl
23h 00min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
5 854 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Osaka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Osaka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 2 106 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Osaka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Osaka, takie jak KLM i Emirates, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Osaka – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Osaka i Kraków Balice są od siebie oddalone o 8664,3 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 21h 50min.


Alternatywne trasy Kraków-Osaka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Poznań - Osaka
Najkrótszy czas lotu35h 25min
Najniższa cena2 163 zł
Loty Gdańsk - Osaka
Najkrótszy czas lotu31h 50min
Najniższa cena2 247 zł
Loty Warszawa - Osaka
Najkrótszy czas lotu29h 30min
Najniższa cena2 578 zł
Loty Wrocław - Osaka
Najkrótszy czas lotu39h 10min
Najniższa cena3 536 zł

Podobne loty: Kraków – Osaka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Osaka

Loty do innych miast: Japonia

Osaka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju