Fukuoka – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Fukuoka — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Fukuoka są najtańsze?

    Najtańszym dniem na lot do miasta Fukuoka jest wtorek – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 2 834 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że czwartek to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 3 670 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Fukuoka.

  • Czy w pobliżu miasta Fukuoka znajdują się inne lotniska?

    Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Fukuoka jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Saga (51 km od centrum), Lotnisko Iki (61 km od centrum), Lotnisko Kitakyūshū Kokura (63 km od centrum), Lotnisko Ube (88 km od centrum) lub Lotnisko Nagasaki (89 km od centrum).


Fukuoka — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Fukuoka znalezione przez użytkowników momondo.
ANA
11 lut
KRK01:20Kraków Balice
20h 10min
2 przesiadki
FUK21:30Fukuoka
25 lut
FUK03:00Fukuoka
23h 10min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
10 926 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 gru
KRK06:15Kraków Balice
23h 15min
2 przesiadki
FUK05:30Fukuoka
2 sty
FUK16:25Fukuoka
33h 45min
2 przesiadki
KRK02:10Kraków Balice
13 424 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 lut
KRK06:35Kraków Balice
47h 25min
3 przesiadki
FUK06:00Fukuoka
25 lut
FUK10:55Fukuoka
58h 10min
3 przesiadki
KRK21:05Kraków Balice
98 779 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 gru
KRK07:20Kraków Balice
48h 20min
3 przesiadki
FUK07:40Fukuoka
2 sty
FUK06:15Fukuoka
62h 40min
3 przesiadki
KRK20:55Kraków Balice
157 005 zł
Znajdź podobne

Fukuoka – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Fukuoka w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Air France.
Air France
14 sty
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
26h 25min
2 przesiadki
FUK04:00Fukuoka
2 104 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
13 sty
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
36h 05min
2 przesiadki
FUK20:20Fukuoka
2 336 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 sty
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
39h 10min
2 przesiadki
FUK19:25Fukuoka
2 352 zł
Znajdź podobne

Które linie latają do miasta Fukuoka?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Fukuoka
  • Które linie latają do miasta Fukuoka?

    Użytkownicy momondo szukający lotów Polska – Fukuoka najczęściej wybierają te popularne linie lotnicze: Japan Airlines, Finnair lub Air China. W zależności od lotniska wylotu w mieście Polska, znalezienie lotów obsługiwanych przez te linie lotnicze powinno być możliwe.


Fukuoka — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Fukuoka
Najkrótszy czas lotu22h 30min
Najniższa cena2 575 zł
Loty Kraków - Fukuoka
Najkrótszy czas lotu18h 15min
Najniższa cena2 876 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Fukuoka


Loty do innych miast: Japonia

Fukuoka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju