Osaka – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Waszyngton (WAS)
Osaka (OSA)
pt. 23.04.
pt. 30.04.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Osaka

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Osaka
Warszawa
Lotnisko Nagoja Chubu Centrair Intl

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Osaka

Warszawa (WAW) - Lotnisko Nagoja Chubu Centrair Intl (NGO)

Ceny lotów Warszawa - Osaka są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Nagoja Chubu Centrair Intl. Średnia cena wynosi 2 540 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - OSAKAstyczeń14% tańszyLoty Warszawa - Osaka kosztują średnio 2 245 zł w miesiącu styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - OSAKApaździernik23% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Osaka to 3 218 zł w miesiącu październik
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - OSAKAmarzec653% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Osaka w miesiącu marzec

Osaka — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Osaka?

W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi użytkownicy rezerwowali loty do miasta Osaka nawet za 329 zł za osobę. To cena o 89% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Osaka najtaniej?

Zazwyczaj styczeń to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Osaka. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 2 245 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na styczeń, maj to także dobry moment na lot Polska - Osaka. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 2 279 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Osaka?

Lot do tego kraju warto rezerwować 43 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 2 608 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Osaka w cenie już od 2 427 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Osaka są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że środa to najtańszy dzień na lot Polska - Osaka. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 2 501 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Planując wylot na najdroższy dzień tygodnia, jakim jest niedziela, można oczekiwać, że lot Polska - Osaka wyniesie około 2 932 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Osaka są najtańsze?

Rano to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Osaka. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 2 565 zł. Wieczorem to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 2 717 zł.

Czy w pobliżu miasta Osaka znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Osaka jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Kōbe (25 km od centrum) lub Lotnisko Osaka Kansai Intl (36 km od centrum).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Osaka?

Za lot na Lotnisko Kōbe zapłacisz średnio 2 866 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Osaka — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Osaka znalezione przez użytkowników momondo.
Japan Airlines
1 wrz
09:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 55min
1 przesiadka
21:55Osaka Kansai Intl
5 wrz
06:45Osaka Kansai Intl
14h 35min
1 przesiadka
21:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 600 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 cze
04:55Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
1 przesiadka
21:55Osaka Kansai Intl
4 lip
06:45Osaka Kansai Intl
14h 35min
1 przesiadka
21:20Warszawa Lotnisko Chopina
2 521 zł
Znajdź podobne
Japan Airlines
1 wrz
09:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 55min
1 przesiadka
21:55Osaka Kansai Intl
5 wrz
02:40Osaka Kansai Intl
18h 40min
2 przesiadki
21:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 604 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 cze
04:55Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
1 przesiadka
21:55Osaka Kansai Intl
4 lip
17:05Osaka Kansai Intl
18h 10min
2 przesiadki
11:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 563 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 wrz
09:10Warszawa Lotnisko Chopina
18h 25min
2 przesiadki
03:35Osaka Kansai Intl
5 wrz
05:15Osaka Kansai Intl
18h 40min
1 przesiadka
23:55Warszawa Lotnisko Chopina
3 487 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 maj
10:20Kraków Balice
17h 45min
2 przesiadki
04:05Osaka Itami
19 maj
06:00Osaka Itami
19h 35min
2 przesiadki
01:35Kraków Balice
3 369 zł
Znajdź podobne

Osaka: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Osaka

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza