Cheap flights z Polski do Rimini from 293 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 7.2
wt. 14.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Rimini-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Rimini

Najkrótszy czas lotu

2h 05min

Loty bezpośrednie

pon. i czw.

Rimini — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Rimini zajmuje 2h 05min.
Bezpośrednie loty Polska-Rimini – poniedziałek i czwartek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Rimini: Rimini Miramare (RMI)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Rimini?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Rimini?

Ryanair. Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Rimini.

Która trasa podróży Polska – Rimini jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Rimini Miramare. Wybierz trasę Warszawa Chopina - Rimini Miramare, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Rimini.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Rimini

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Rimini, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
18 mar
WAW13:20Warszawa Chopina
21h 20min
2 przesiadki
RMI10:40Rimini Miramare
25 mar
RMI11:15Rimini Miramare
18h 55min
2 przesiadki
WAW06:10Warszawa Chopina
Ryanair
8 maj
WMI04:35Warszawa Modlin
27h 05min
2 przesiadki
RMI07:40Rimini Miramare
13 maj
RMI17:55Rimini Miramare
9h 15min
1 przesiadka
WMI03:10Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
18 mar
WAW13:20Warszawa Chopina
21h 20min
2 przesiadki
RMI10:40Rimini Miramare
25 mar
RMI11:15Rimini Miramare
18h 55min
2 przesiadki
WAW06:10Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
25 mar
WAW14:00Warszawa Chopina
21h 25min
2 przesiadki
RMI11:25Rimini Miramare
28 mar
RMI08:05Rimini Miramare
23h 05min
2 przesiadki
WAW07:10Warszawa Chopina
Ryanair
16 kwi
WMI11:05Warszawa Modlin
4h 45min
1 przesiadka
RMI15:50Rimini Miramare
17 kwi
RMI07:50Rimini Miramare
8h 55min
1 przesiadka
WMI16:45Warszawa Modlin
Ryanair
26 maj
WMI16:55Warszawa Modlin
21h 00min
2 przesiadki
RMI13:55Rimini Miramare
30 maj
RMI08:05Rimini Miramare
24h 20min
2 przesiadki
WMI08:25Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Rimini w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Rimini w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
22 cze
WMI06:30Warszawa Modlin
2h 05min
RMI08:35Rimini Miramare
Kilka linii lotniczych
8 maj
WMI01:45Warszawa Modlin
9h 10min
2 przesiadki
RMI10:55Rimini Miramare
Ryanair
26 cze
WMI11:20Warszawa Modlin
2h 05min
RMI13:25Rimini Miramare

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Rimini

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Rimini z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 43 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Friendly stewards, flight on time

Szukaj lotów Ryanair
LufthansaCenaOd 505 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Ryanair: Polska – Rimini

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Rimini
Ryanair
8 maj
WMI04:35Warszawa Modlin
27h 05min
2 przesiadki
RMI07:40Rimini Miramare
13 maj
RMI17:55Rimini Miramare
9h 15min
1 przesiadka
WMI03:10Warszawa Modlin
Ryanair
16 kwi
WMI11:05Warszawa Modlin
4h 45min
1 przesiadka
RMI15:50Rimini Miramare
17 kwi
RMI07:50Rimini Miramare
8h 55min
1 przesiadka
WMI16:45Warszawa Modlin
Ryanair
26 maj
WMI16:55Warszawa Modlin
21h 00min
2 przesiadki
RMI13:55Rimini Miramare
30 maj
RMI08:05Rimini Miramare
24h 20min
2 przesiadki
WMI08:25Warszawa Modlin

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Rimini Miramare oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Rimini Miramare, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Rimini

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena250 zł
Loty Warszawa - Mediolan
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena255 zł
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena190 zł
Loty Warszawa - Bolonia
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena181 zł
Loty Wrocław - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena255 zł
Loty Gdańsk - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena263 zł
Loty Łódź - Mediolan
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena229 zł
Loty Poznań - Mediolan
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena255 zł
Loty Kraków - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena203 zł
Loty Katowice - Bolonia
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena337 zł
Loty Lublin - Mediolan
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena280 zł
Loty Wrocław - Bolonia
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena160 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Rimini

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Rimini

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Polska – Rimini z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Loty na trasie Polska – Rimini z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Rimini dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Rimini. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.