Tanie loty na trasie Warszawa – Ochryda od 256 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Ochryda-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Ochryda

Najkrótszy czas lotu

7h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Ochryda — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Warszawa-Ochryda zajmuje 7h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Ochryda. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Ohrid.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Ochryda: Ohrid (OHD)

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Ochryda?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Warszawa – Ochryda są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Warszawa – Ochryda są najtańsze?

po południu

Loty Warszawa - Ochryda są około 50% droższe rano niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Ochryda?

Wizz Air

Enter Air, LOT i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Ochryda.

Która trasa podróży Warszawa – Ochryda jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Ohrid

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Ohrid, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Ochryda.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Ochryda

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Ochryda, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
31 maj
WAW08:25Warszawa Lotnisko Chopina
23h 30min
1 przesiadka
OHD07:55Ohrid
28 cze
OHD07:10Ohrid
22h 00min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
1 cze
WAW11:35Warszawa Lotnisko Chopina
26h 50min
2 przesiadki
OHD14:25Ohrid
8 cze
OHD08:30Ohrid
10h 40min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
31 maj
WAW08:25Warszawa Lotnisko Chopina
23h 30min
1 przesiadka
OHD07:55Ohrid
5 lip
OHD13:40Ohrid
15h 30min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
11 cze
WAW03:15Warszawa Lotnisko Chopina
28h 40min
2 przesiadki
OHD07:55Ohrid
18 cze
OHD15:45Ohrid
26h 30min
2 przesiadki
WAW18:15Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
31 maj
WAW09:40Warszawa Lotnisko Chopina
22h 15min
2 przesiadki
OHD07:55Ohrid
28 cze
OHD07:10Ohrid
22h 00min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
11 cze
WAW08:25Warszawa Lotnisko Chopina
23h 30min
1 przesiadka
OHD07:55Ohrid
18 cze
OHD15:45Ohrid
23h 30min
2 przesiadki
WAW15:15Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Ochryda w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Ochryda w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
6 cze
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
28h 35min
1 przesiadka
OHD06:35Ohrid
Kilka linii lotniczych
9 cze
WAW08:55Warszawa Lotnisko Chopina
19h 00min
3 przesiadki
OHD03:55Ohrid
Kilka linii lotniczych
9 cze
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
15h 05min
2 przesiadki
OHD03:55Ohrid

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Ochryda

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Ochryda
Kilka linii lotniczych
26 maj
WAW09:25Warszawa Lotnisko Chopina
28h 00min
2 przesiadki
OHD13:25Ohrid
31 maj
OHD07:10Ohrid
22h 00min
1 przesiadka
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 052 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
WAW18:35Warszawa Lotnisko Chopina
13h 50min
2 przesiadki
OHD08:25Ohrid
29 cze
OHD10:30Ohrid
8h 40min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 101 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 maj
WAW13:35Warszawa Lotnisko Chopina
18h 15min
1 przesiadka
OHD07:50Ohrid
29 cze
OHD04:30Ohrid
5h 45min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 123 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 maj
WAW13:20Warszawa Lotnisko Chopina
14h 35min
1 przesiadka
OHD03:55Ohrid
4 lip
OHD04:30Ohrid
7h 20min
2 przesiadki
WAW11:50Warszawa Lotnisko Chopina
1 212 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 maj
WAW13:35Warszawa Lotnisko Chopina
18h 15min
1 przesiadka
OHD07:50Ohrid
6 lip
OHD04:30Ohrid
5h 45min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 256 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 maj
WAW13:35Warszawa Lotnisko Chopina
18h 15min
1 przesiadka
OHD07:50Ohrid
27 cze
OHD04:30Ohrid
5h 45min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 260 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Ochryda

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Ochryda z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 301 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,1

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
LOTCenaOd 469 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,7

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
Enter AirCenaOd 709 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Enter Air

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Ohrid oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Ohrid, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Enter Air i Wizz Air. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Warszawa – Ohrid – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Warszawa – Ohrid wynosi ok. 1234,9 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 12h 35min.



Alternatywne trasy Warszawa-Ochryda

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Skopje
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena464 zł
Loty Gdańsk - Skopje
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena358 zł
Loty Kraków - Skopje
Najkrótszy czas lotu16h 45min
Najniższa cena398 zł
Loty Wrocław - Skopje
Najkrótszy czas lotu9h 10min
Najniższa cena455 zł
Loty Katowice - Skopje
Najkrótszy czas lotu10h 15min
Najniższa cena526 zł
Loty Szczecin - Skopje
Najkrótszy czas lotu22h 00min
Najniższa cena836 zł
Loty Poznań - Skopje
Najkrótszy czas lotu16h 15min
Najniższa cena398 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Ochryda

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Ochryda

Loty do innych miast: Macedonia Północna

Ochryda to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Warszawa – Ochryda.

Tak. Wszystkie oferty lotów Warszawa – Ochryda na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Warszawa – Ochryda momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Warszawa – Ochryda.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.