Loty Kraków-Walencja

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Walencja

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Walencja, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
04 wrz
KRK
12:20
Lotnisko Kraków Balice
3h 05min
15:25
VLC
Lotnisko Walencja
Ryanair
11 wrz
VLC
08:50
Lotnisko Walencja
3h 05min
11:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
146 PLN
Ryanair
Ryanair
21 lip
KRK
18:00
Lotnisko Kraków Balice
3h 05min
21:05
VLC
Lotnisko Walencja
Ryanair
04 sie
VLC
21:35
Lotnisko Walencja
3h 05min
00:40
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
262 PLN
Ryanair
Ryanair
17 lip
KRK
12:20
Lotnisko Kraków Balice
3h 05min
15:25
VLC
Lotnisko Walencja
Ryanair
04 sie
VLC
21:35
Lotnisko Walencja
3h 05min
00:40
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
320 PLN
Ryanair
Ryanair
04 wrz
KRK
12:20
Lotnisko Kraków Balice
3h 05min
15:25
VLC
Lotnisko Walencja
Ryanair
11 wrz
VLC
08:50
Lotnisko Walencja
3h 05min
11:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
146 PLN
Ryanair
Ryanair
21 lip
KRK
18:00
Lotnisko Kraków Balice
3h 05min
21:05
VLC
Lotnisko Walencja
Ryanair
04 sie
VLC
21:35
Lotnisko Walencja
3h 05min
00:40
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
262 PLN
Ryanair
Ryanair
17 lip
KRK
12:20
Lotnisko Kraków Balice
3h 05min
15:25
VLC
Lotnisko Walencja
Ryanair
04 sie
VLC
21:35
Lotnisko Walencja
3h 05min
00:40
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
320 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Walencja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Walencja to styczeń. Najdroższa pora to lipiec.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
rano
Loty Kraków - Walencja są około 90% droższe po południu niż rano.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, Iberia i SWISS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Walencja.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Walencja
Wybierz trasę Kraków Balice - Walencja, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Walencja.
KRK
Kraków Balice
VLC
Walencja
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Walencja to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Walencja-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Walencja
Najkrótszy czas lotu
3 godz. 5 min
Najszybszy lot Kraków-Walencja zajmuje 3 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie
Śr i Nd
Bezpośrednie loty Kraków-Walencja – środa i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Walencja
1 lotnisko
W pobliżu miasta Walencja znajduje się 1 lotnisko: Walencja (VLC).

Kraków - loty do:

Walencja - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Walencja to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.