Tanie loty Wrocław - Bolonia

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Bolonia-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Bolonia
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 45 min Najszybszy lot Wrocław-Bolonia zajmuje 1 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Śr i Nd Bezpośrednie loty Wrocław-Bolonia – środa i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Bolonia 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bolonia: Bolonia Guglielmo Marconi (BLQ)

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław-Bolonia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Wrocław - Bolonia to styczeń. Najdroższa pora to maj.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bolonia?
w południe
Loty Wrocław - Bolonia są około 75% droższe rano niż w południe.
Która linia lotnicza lata do miasta Bolonia najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Eurowings i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wrocław-Bolonia.
Które połączenie jest najtańsze?
Wrocław-Strachowice - Bolonia Guglielmo Marconi
Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Bolonia Guglielmo Marconi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Bolonia.
WRO
Wrocław-Strachowice
BLQ
Bolonia Guglielmo Marconi
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bolonia?
35 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Wrocław - Bolonia to 35 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Wrocław - Bolonia

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Bolonia, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
26 kwi
18:05
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ
19:45
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
29 kwi
13:35
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO
15:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
164 zł
Ryanair
Ryanair
26 kwi
18:05
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ
19:45
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
29 kwi
13:35
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO
15:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
202 zł
Ryanair
Ryanair
05 lut
15:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 45min
BLQ
17:10
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
12 lut
17:35
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 45min
WRO
19:20
Lotnisko Wrocław-Strachowice
241 zł
Ryanair
Ryanair
26 kwi
18:05
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ
19:45
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
29 kwi
13:35
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO
15:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
164 zł
Ryanair
Ryanair
26 kwi
18:05
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ
19:45
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
29 kwi
13:35
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO
15:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
202 zł
Ryanair
Ryanair
01 lip
15:40
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 40min
BLQ
17:20
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Ryanair
15 lip
13:35
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
1h 40min
WRO
15:15
Lotnisko Wrocław-Strachowice
443 zł

Alternatywne trasy Wrocław-Bolonia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
80 zł
Wrocław - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
145 zł
Kraków - Piza
Najkrótszy czas lotu
1h 50min
Najniższa cena
252 zł
Kraków - Wenecja
Najkrótszy czas lotu
2h 55min
Najniższa cena
424 zł
Wrocław - Wenecja
Najkrótszy czas lotu
3h 25min
Najniższa cena
428 zł
Wrocław - Piza
Najkrótszy czas lotu
9h 10min
Najniższa cena
504 zł
Zobacz więcej

Wrocław - loty do:

Bolonia - loty z:

*Ceny lotów do: Bolonia to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.