Rimini – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Wichita (ICT)
Rimini (RMI)
pt. 30.07.
pt. 06.08.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Rimini

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Rimini
Kraków
Florencja

NAJTAŃSZA TRASA Kraków - Rimini

Katowice (KTW) - Bolonia (BLQ)

Ceny lotów Kraków - Rimini są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Katowice-Pyrzowice na Bolonia Guglielmo Marconi. Średnia cena wynosi 221 zł


Rimini — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Rimini?

Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Katowice – Rimini jest 61 zł za osobę. To o 92% taniej od średnich cen lotów do miasta Rimini. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Rimini?

Najtańsze oferty lotów z miasta Rimini (Polska) można znaleźć na 18 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 951 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 113 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Rimini są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że poniedziałek to najtańszy dzień na lot Polska - Rimini. Najtańsze bilety zaczynają się wtedy od 174 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że czwartek to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 1 017 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Rimini.

O jakiej porze dnia loty do miasta Rimini są najtańsze?

Po południu to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Rimini. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 457 zł. Rano to nie najlepsza pora dnia na zakup biletów, ponieważ kosztują one wtedy średnio 954 zł. Ceny mogą się różnić w zależności od pory roku i lotniska wylotu.

Czy w pobliżu miasta Rimini znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Rimini jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Ankona Falconara (81 km od centrum), Lotnisko Perugia Sant Egidio (108 km od centrum), Lotnisko Florencja Peretola (113 km od centrum), Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi (114 km od centrum) lub Lotnisko Wenecja-Marco Polo (160 km od centrum).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Rimini?

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 532 zł, Lotnisko Perugia Sant Egidio jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Rimini. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.


Rimini Miramare — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Rimini Miramare znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
15 sie
KRK06:40Kraków Balice
1h 45min
RMI08:25Rimini Miramare
18 sie
RMI08:40Rimini Miramare
1h 40min
KRK10:20Kraków Balice
Ryanair
11 sie
KRK06:30Kraków Balice
1h 45min
RMI08:15Rimini Miramare
18 sie
RMI08:40Rimini Miramare
1h 40min
KRK10:20Kraków Balice
Ryanair
12 wrz
KRK06:25Kraków Balice
1h 45min
RMI08:10Rimini Miramare
19 wrz
RMI08:35Rimini Miramare
1h 40min
KRK10:15Kraków Balice
Ryanair
12 wrz
KRK06:25Kraków Balice
1h 45min
RMI08:10Rimini Miramare
19 wrz
RMI08:35Rimini Miramare
1h 40min
KRK10:15Kraków Balice
Ryanair
4 sie
KRK06:30Kraków Balice
1h 45min
RMI08:15Rimini Miramare
15 sie
RMI08:50Rimini Miramare
1h 40min
KRK10:30Kraków Balice
Ryanair
11 sie
KRK06:30Kraków Balice
1h 45min
RMI08:15Rimini Miramare
18 sie
RMI08:40Rimini Miramare
1h 40min
KRK10:20Kraków Balice

Rimini Miramare – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Rimini, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
8 sie
KRK06:40Kraków Balice
1h 45min
RMI08:25Rimini Miramare
Ryanair
11 sie
KRK06:30Kraków Balice
1h 45min
RMI08:15Rimini Miramare
Ryanair
15 sie
KRK06:40Kraków Balice
1h 45min
RMI08:25Rimini Miramare

Które linie latają do miasta Rimini?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Rimini

Rimini — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Rimini
Najkrótszy czas lotu
1h 45min
Najniższa cena
98 zł
Loty Warszawa - Rimini
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
222 zł
Loty Warszawa - Rimini
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
222 zł

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Wiele miejsc
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza