Kiszyniów – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Najtańsze loty do miasta Kiszyniów

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Kiszyniów
Warszawa Lotnisko Chopina
Kiszyniów

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Kiszyniów

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Kiszyniów (KIV)

Ceny lotów Warszawa - Kiszyniów są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Kiszyniów. Średnia cena wynosi 602 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KISZYNIÓWSierpień15% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Kiszyniów kosztują średnio 512 zł w miesiącu Sierpień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KISZYNIÓWGrudzień25% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Kiszyniów to 751 zł w miesiącu Grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - KISZYNIÓWWrzesień375% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Kiszyniów w miesiącu Wrzesień

Kiszyniów — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • W którym miesiącu polecę do miasta Kiszyniów najtaniej?

    Zazwyczaj Sierpień to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Kiszyniów. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 512 zł. Nasze dane pokazują, że Czerwiec to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Kiszyniów. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 536 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Kiszyniów?

    Loty Polska – Kiszyniów warto kupować na 60 dni przed planowanym wylotem. To wtedy użytkownicy momondo znajdują najlepsze ceny lotów, które wynoszą wtedy średnio 602 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy znaleźli loty z tego kraju w cenie już od 282 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Kiszyniów są najtańsze?

    Zwykle najtańszym dniem tygodnia na lot Polska - Kiszyniów jest czwartek. Użytkownicy momondo, którzy decydują się na wylot w ten dzień tygodnia znajdują bilety nawet za 600 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, pory roku i dnia. Z drugiej strony, sobota to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 655 zł.


Kiszyniów — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kiszyniów znalezione przez użytkowników momondo.
LOT
28 kwi
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
KIV09:10Kiszyniów
12 maj
KIV13:55Kiszyniów
1h 50min
WAW15:45Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
11 lut
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
KIV07:35Kiszyniów
18 lut
KIV09:25Kiszyniów
1h 50min
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
27 maj
WAW07:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 55min
KIV09:10Kiszyniów
30 maj
KIV13:55Kiszyniów
1h 50min
WAW15:45Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
19 maj
KRK08:15Kraków Balice
4h 05min
1 przesiadka
KIV12:20Kiszyniów
23 maj
KIV10:45Kiszyniów
6h 50min
1 przesiadka
KRK17:35Kraków Balice
LOT
24 lut
KRK07:55Kraków Balice
3h 30min
1 przesiadka
KIV11:25Kiszyniów
27 lut
KIV09:25Kiszyniów
26h 00min
1 przesiadka
KRK11:25Kraków Balice
LOT
24 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
10h 55min
1 przesiadka
KIV11:25Kiszyniów
27 lut
KIV09:25Kiszyniów
10h 40min
1 przesiadka
KTW20:05Katowice-Pyrzowice

Kiszyniów – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Kiszyniów w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez LOT.
Kilka linii lotniczych
25 mar
WMI10:00Warszawa Modlin
30h 20min
1 przesiadka
KIV16:20Kiszyniów
Kilka linii lotniczych
5 lut
KRK07:20Kraków Balice
33h 20min
2 przesiadki
KIV16:40Kiszyniów
Kilka linii lotniczych
25 mar
WMI02:50Warszawa Modlin
34h 45min
2 przesiadki
KIV13:35Kiszyniów

Które linie latają do miasta Kiszyniów?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Kiszyniów
  • Które linie latają do miasta Kiszyniów?

    Szukając ofert lotów Polska – Kiszyniów, większość użytkowników momondo wybiera popularne linie lotnicze, takie jak LOT, Ukraine International Airlines, Austrian Airlines i Lufthansa. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.


Kiszyniów — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena469 zł
Loty Berlin - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu24h 55min
Najniższa cena1 859 zł
Loty Zielona Góra - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu25h 40min
Najniższa cena1 144 zł
Loty Wrocław - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu7h 05min
Najniższa cena429 zł
Loty Kraków - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena453 zł
Loty Katowice - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu11h 00min
Najniższa cena636 zł
Loty Gdańsk - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu22h 35min
Najniższa cena628 zł
Loty Poznań - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena564 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Kiszyniów