Tanie loty na trasie Warszawa – Kiszyniów od 119 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 18.1
wt 25.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kiszyniów-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Kiszyniów
Znaleziono najlepszą cenę2 056 złNajlepsza oferta na podróż Warszawa – Kiszyniów w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 056 zł. Najlepsza cena lotu Warszawa – Kiszyniów w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 119 zł.
Najkrótszy czas lotu3h 25minNajszybszy lot Warszawa-Kiszyniów zajmuje 3h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Kiszyniów. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Kiszyniów i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Kiszyniów.
Kiszyniów — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kiszyniów: Kiszyniów (KIV)

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Kiszyniów?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa – Kiszyniów są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Kiszyniów to Sierpień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Warszawa – Kiszyniów są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Warszawa – Kiszyniów są najtańsze?

w południe

Loty Warszawa - Kiszyniów są około 5% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Kiszyniów?

Ukraine International Airlines

LOT i Ukraine International Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Kiszyniów.

Która trasa podróży Warszawa – Kiszyniów jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Kiszyniów

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Kiszyniów, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Kiszyniów.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Warszawa – Kiszyniów?

37 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa - Kiszyniów to 37 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Kiszyniów

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Kiszyniów, zmieniając zakładki
LOT
11 lut
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
KIV07:35Kiszyniów
18 lut
KIV09:25Kiszyniów
1h 50min
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
10 mar
WMI07:00Warszawa Modlin
5h 35min
1 przesiadka
KIV12:35Kiszyniów
13 mar
KIV10:15Kiszyniów
10h 15min
1 przesiadka
WMI20:30Warszawa Modlin
Wizz Air
18 lut
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
10h 20min
2 przesiadki
KIV12:10Kiszyniów
14 mar
KIV08:40Kiszyniów
11h 30min
1 przesiadka
WAW20:10Warszawa Lotnisko Chopina
Ukraine International Airlines
16 cze
WAW07:25Warszawa Lotnisko Chopina
4h 40min
1 przesiadka
KIV12:05Kiszyniów
19 cze
KIV01:40Kiszyniów
12h 20min
1 przesiadka
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
11 lut
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
KIV07:35Kiszyniów
18 lut
KIV09:25Kiszyniów
1h 50min
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
10 mar
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
KIV11:25Kiszyniów
13 mar
KIV10:25Kiszyniów
1h 50min
WAW12:15Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Kiszyniów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Kiszyniów w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
19 mar
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
14h 15min
1 przesiadka
KIV16:20Kiszyniów
Wizz Air
3 lut
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
23h 25min
1 przesiadka
KIV12:10Kiszyniów
Kilka linii lotniczych
30 sty
WMI09:30Warszawa Modlin
8h 25min
1 przesiadka
KIV17:55Kiszyniów

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Kiszyniów

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Kiszyniów
LOT
22 sty
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
KIV11:25Kiszyniów
25 sty
KIV13:10Kiszyniów
1h 55min
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
21 sty
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
24h 50min
2 przesiadki
KIV06:50Kiszyniów
25 sty
KIV00:25Kiszyniów
36h 45min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
21 sty
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
KIV07:35Kiszyniów
25 sty
KIV13:10Kiszyniów
1h 55min
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 006 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 sty
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
32h 20min
2 przesiadki
KIV13:45Kiszyniów
25 sty
KIV00:25Kiszyniów
36h 45min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 046 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sty
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
25h 35min
1 przesiadka
KIV12:20Kiszyniów
25 sty
KIV00:25Kiszyniów
36h 45min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 081 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 sty
WAW02:50Warszawa Lotnisko Chopina
18h 05min
1 przesiadka
KIV20:55Kiszyniów
25 sty
KIV00:25Kiszyniów
36h 45min
2 przesiadki
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 089 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Kiszyniów

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Kiszyniów z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 353 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Ukraine International Airlines
CenaOd 513 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3

Loty LOT: Warszawa – Kiszyniów

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Warszawa – Kiszyniów
LOT
11 lut
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
KIV07:35Kiszyniów
18 lut
KIV09:25Kiszyniów
1h 50min
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
11 lut
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
KIV07:35Kiszyniów
18 lut
KIV09:25Kiszyniów
1h 50min
WAW11:15Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
10 mar
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
KIV11:25Kiszyniów
13 mar
KIV10:25Kiszyniów
1h 50min
WAW12:15Warszawa Lotnisko Chopina

Loty Wizz Air: Warszawa – Kiszyniów

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Warszawa – Kiszyniów
Wizz Air
18 lut
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
10h 20min
2 przesiadki
KIV12:10Kiszyniów
14 mar
KIV08:40Kiszyniów
11h 30min
1 przesiadka
WAW20:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
11 lut
WAW01:50Warszawa Lotnisko Chopina
10h 20min
2 przesiadki
KIV12:10Kiszyniów
18 lut
KIV07:40Kiszyniów
11h 30min
1 przesiadka
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Kiszyniów oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Kiszyniów, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Ukraine International Airlines i Austrian Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Warszawa – Kiszyniów – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kiszyniów i Warszawa są od siebie oddalone o 808,3 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 1h 50min.


Alternatywne trasy Warszawa-Kiszyniów

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Zielona Góra - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu25h 40min
Najniższa cena1 145 zł
Loty Wrocław - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena696 zł
Loty Kraków - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu7h 10min
Najniższa cena608 zł
Loty Katowice - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena704 zł
Loty Gdańsk - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu28h 50min
Najniższa cena859 zł
Loty Poznań - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu25h 55min
Najniższa cena1 018 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Kiszyniów

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Kiszyniów