Tanie loty na trasie Katowice – Kiszyniów od 322 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Kiszyniów-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Kiszyniów
Znaleziono najlepszą cenę9 471 złNajlepsza cena za lot Katowice – Kiszyniów znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 9 471 zł
Najkrótszy czas lotu11h 00minNajszybszy lot Katowice-Kiszyniów zajmuje 11h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Kiszyniów. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Kiszyniów.
Kiszyniów — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kiszyniów: Kiszyniów (KIV)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Kiszyniów?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Katowice – Kiszyniów są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Katowice – Kiszyniów są najtańsze?

rano

Loty Katowice - Kiszyniów są około 0% droższe rano niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Kiszyniów?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Katowice-Kiszyniów.

Która trasa podróży Katowice – Kiszyniów jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Kiszyniów

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Kiszyniów, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Kiszyniów.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Kiszyniów

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Kiszyniów, zmieniając zakładki
LOT
24 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
10h 55min
1 przesiadka
KIV11:25Kiszyniów
27 lut
KIV09:25Kiszyniów
10h 40min
1 przesiadka
KTW20:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
25 lut
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
11h 30min
2 przesiadki
KIV13:30Kiszyniów
26 lut
KIV06:05Kiszyniów
28h 15min
1 przesiadka
KTW10:20Katowice-Pyrzowice
LOT
25 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
7h 05min
1 przesiadka
KIV07:35Kiszyniów
27 lut
KIV09:25Kiszyniów
4h 00min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
LOT
25 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
7h 05min
1 przesiadka
KIV07:35Kiszyniów
27 lut
KIV09:25Kiszyniów
4h 00min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
LOT
26 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
10h 55min
1 przesiadka
KIV11:25Kiszyniów
27 lut
KIV09:25Kiszyniów
4h 00min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
25 lut
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
11h 30min
2 przesiadki
KIV13:30Kiszyniów
27 lut
KIV11:30Kiszyniów
20h 50min
1 przesiadka
KTW08:20Katowice-Pyrzowice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katowice – Kiszyniów

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katowice – Kiszyniów
Kilka linii lotniczych
21 sty
KTW13:20Katowice-Pyrzowice
7h 35min
1 przesiadka
KIV20:55Kiszyniów
25 sty
KIV03:10Kiszyniów
27h 30min
1 przesiadka
KTW06:40Katowice-Pyrzowice
LOT
21 sty
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
7h 05min
1 przesiadka
KIV07:35Kiszyniów
25 sty
KIV13:10Kiszyniów
6h 55min
1 przesiadka
KTW20:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
21 sty
KTW13:20Katowice-Pyrzowice
7h 35min
1 przesiadka
KIV20:55Kiszyniów
25 sty
KIV09:10Kiszyniów
26h 55min
2 przesiadki
KTW12:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
21 sty
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
17h 00min
2 przesiadki
KIV19:00Kiszyniów
25 sty
KIV03:10Kiszyniów
16h 55min
3 przesiadki
KTW20:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
21 sty
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
13h 20min
2 przesiadki
KIV13:50Kiszyniów
25 sty
KIV09:10Kiszyniów
26h 55min
2 przesiadki
KTW12:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
21 sty
KTW06:25Katowice-Pyrzowice
10h 40min
3 przesiadki
KIV17:05Kiszyniów
25 sty
KIV03:10Kiszyniów
16h 55min
3 przesiadki
KTW20:05Katowice-Pyrzowice
1 311 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Kiszyniów

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Kiszyniów z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 542 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty LOT: Katowice – Kiszyniów

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Katowice – Kiszyniów
LOT
24 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
10h 55min
1 przesiadka
KIV11:25Kiszyniów
27 lut
KIV09:25Kiszyniów
10h 40min
1 przesiadka
KTW20:05Katowice-Pyrzowice
LOT
25 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
7h 05min
1 przesiadka
KIV07:35Kiszyniów
27 lut
KIV09:25Kiszyniów
4h 00min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
LOT
25 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
7h 05min
1 przesiadka
KIV07:35Kiszyniów
27 lut
KIV09:25Kiszyniów
4h 00min
1 przesiadka
KTW13:25Katowice-Pyrzowice

Loty Aeroflot: Katowice – Kiszyniów

Nasze najlepsze oferty Aeroflot na lot Katowice – Kiszyniów
Aeroflot
25 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
18h 10min
2 przesiadki
KIV18:40Kiszyniów
26 lut
KIV20:35Kiszyniów
23h 30min
2 przesiadki
KTW20:05Katowice-Pyrzowice
2 284 zł
Znajdź podobne
Aeroflot
24 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
18h 10min
2 przesiadki
KIV18:40Kiszyniów
26 lut
KIV20:35Kiszyniów
23h 30min
2 przesiadki
KTW20:05Katowice-Pyrzowice
2 288 zł
Znajdź podobne
Aeroflot
26 lut
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
10h 45min
2 przesiadki
KIV18:40Kiszyniów
27 lut
KIV11:55Kiszyniów
25h 30min
2 przesiadki
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
2 340 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Kiszyniów oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Kiszyniów, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.

  • Katowice-Pyrzowice – Kiszyniów – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Katowice-Pyrzowice – Kiszyniów wynosi 805,6 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 3h 30min.


Alternatywne trasy Katowice-Kiszyniów

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena469 zł
Loty Zielona Góra - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu25h 40min
Najniższa cena1 144 zł
Loty Wrocław - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu7h 05min
Najniższa cena429 zł
Loty Kraków - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena453 zł
Loty Gdańsk - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu22h 35min
Najniższa cena628 zł
Loty Poznań - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena564 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Kiszyniów

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Kiszyniów