Tanie loty na trasie Wrocław – Kiszyniów od 429 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Kiszyniów-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Kiszyniów
Znaleziono najlepszą cenę1 704 złNajlepsza cena za lot Wrocław – Kiszyniów znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 704 zł
Najkrótszy czas lotu7h 05minNajszybszy lot Wrocław-Kiszyniów zajmuje 7h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Kiszyniów. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Kiszyniów.
Kiszyniów — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kiszyniów: Kiszyniów (KIV)

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Kiszyniów?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Wrocław – Kiszyniów są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Wrocław – Kiszyniów są najtańsze?

rano

Loty Wrocław - Kiszyniów są około 0% droższe rano niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wrocław – Kiszyniów?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Wrocław-Kiszyniów.

Która trasa podróży Wrocław – Kiszyniów jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Kiszyniów

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Kiszyniów, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Kiszyniów.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Kiszyniów

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Kiszyniów, zmieniając zakładki
LOT
11 lut
WRO00:30Wrocław-Strachowice
7h 05min
1 przesiadka
KIV07:35Kiszyniów
13 lut
KIV09:25Kiszyniów
10h 45min
1 przesiadka
WRO20:10Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
13 lut
WRO08:45Wrocław-Strachowice
10h 40min
1 przesiadka
KIV19:25Kiszyniów
19 lut
KIV06:05Kiszyniów
12h 30min
2 przesiadki
WRO18:35Wrocław-Strachowice
LOT
11 lut
WRO00:30Wrocław-Strachowice
7h 05min
1 przesiadka
KIV07:35Kiszyniów
13 lut
KIV09:25Kiszyniów
10h 45min
1 przesiadka
WRO20:10Wrocław-Strachowice
LOT
29 kwi
WRO01:35Wrocław-Strachowice
7h 35min
1 przesiadka
KIV09:10Kiszyniów
2 maj
KIV13:55Kiszyniów
15h 35min
1 przesiadka
WRO05:30Wrocław-Strachowice
Austrian Airlines
29 kwi
WRO10:50Wrocław-Strachowice
21h 00min
2 przesiadki
KIV07:50Kiszyniów
2 maj
KIV01:25Kiszyniów
16h 15min
2 przesiadki
WRO17:40Wrocław-Strachowice
1 315 zł
Znajdź podobne
LOT
29 kwi
WRO05:00Wrocław-Strachowice
4h 10min
1 przesiadka
KIV09:10Kiszyniów
2 maj
KIV10:45Kiszyniów
6h 55min
1 przesiadka
WRO17:40Wrocław-Strachowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Kiszyniów

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Kiszyniów z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 599 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty LOT: Wrocław – Kiszyniów

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Wrocław – Kiszyniów
LOT
11 lut
WRO00:30Wrocław-Strachowice
7h 05min
1 przesiadka
KIV07:35Kiszyniów
13 lut
KIV09:25Kiszyniów
10h 45min
1 przesiadka
WRO20:10Wrocław-Strachowice
LOT
11 lut
WRO00:30Wrocław-Strachowice
7h 05min
1 przesiadka
KIV07:35Kiszyniów
13 lut
KIV09:25Kiszyniów
10h 45min
1 przesiadka
WRO20:10Wrocław-Strachowice
LOT
29 kwi
WRO01:35Wrocław-Strachowice
7h 35min
1 przesiadka
KIV09:10Kiszyniów
2 maj
KIV13:55Kiszyniów
15h 35min
1 przesiadka
WRO05:30Wrocław-Strachowice

Loty Austrian Airlines: Wrocław – Kiszyniów

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Wrocław – Kiszyniów
Austrian Airlines
29 kwi
WRO10:50Wrocław-Strachowice
21h 00min
2 przesiadki
KIV07:50Kiszyniów
2 maj
KIV01:25Kiszyniów
16h 15min
2 przesiadki
WRO17:40Wrocław-Strachowice
1 315 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
13 lut
WRO00:30Wrocław-Strachowice
8h 50min
2 przesiadki
KIV09:20Kiszyniów
20 lut
KIV11:00Kiszyniów
9h 10min
2 przesiadki
WRO20:10Wrocław-Strachowice
1 390 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
13 lut
WRO00:30Wrocław-Strachowice
8h 50min
2 przesiadki
KIV09:20Kiszyniów
17 lut
KIV11:00Kiszyniów
33h 10min
2 przesiadki
WRO20:10Wrocław-Strachowice
1 609 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Kiszyniów oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Kiszyniów, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT i Lufthansa.

  • Wrocław-Strachowice – Kiszyniów – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Wrocław-Strachowice – Kiszyniów wynosi ok. 971,9 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 4h 10min.


Alternatywne trasy Wrocław-Kiszyniów

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena469 zł
Loty Zielona Góra - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu25h 40min
Najniższa cena1 144 zł
Loty Kraków - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena453 zł
Loty Katowice - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu11h 00min
Najniższa cena636 zł
Loty Gdańsk - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu22h 35min
Najniższa cena628 zł
Loty Poznań - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena564 zł

Loty podobne do tych na trasie Wrocław – Kiszyniów

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wrocław – Kiszyniów