Cheap flights z Katowice do Katania from 212 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 3.4
pon. 10.4

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Katania-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Katania

Znaleziono najlepszą cenę

212 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 30min

Loty bezpośrednie

pon., wt., śr., czw., pt. i sob.

Katania — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Katowice - Katania w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 212 zł. Najlepsza oferta na lot Katowice - Katania w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 530 zł.
Najszybszy lot Katowice-Katania zajmuje 2h 30min.
Bezpośrednie loty Katowice-Katania – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Katania: Katania Fontanarossa (CTA)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Katania?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Katania są najtańsze?

Listopad. Najtańsza pora roku na lot Katowice - Katania to Listopad. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Katowice – Katania są najtańsze?

niedziela. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Katowice – Katania są najtańsze?

po południu. Loty Katowice - Katania są około 29% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Katania?

Ryanair. Lufthansa, Ryanair i Smartwings to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Katania.

Która trasa podróży Katowice – Katania jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Katania Fontanarossa. Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Katania Fontanarossa, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Katania.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Katowice – Katania?

48 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Katania to 48 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Katania

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne sześć miesięcy. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice – Katania, zmieniając zakładki.
Ryanair
13 kwi
KTW11:35Katowice-Pyrzowice
2h 30min
CTA14:05Katania Fontanarossa
18 kwi
CTA18:35Katania Fontanarossa
8h 55min
1 przesiadka
KTW03:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
13 maj
KTW03:50Katowice-Pyrzowice
2h 30min
CTA06:20Katania Fontanarossa
16 maj
CTA16:00Katania Fontanarossa
11h 30min
1 przesiadka
KTW03:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
20 kwi
KTW11:35Katowice-Pyrzowice
2h 30min
CTA14:05Katania Fontanarossa
25 kwi
CTA10:55Katania Fontanarossa
2h 30min
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
Ryanair
18 kwi
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
2h 30min
CTA10:25Katania Fontanarossa
20 kwi
CTA14:35Katania Fontanarossa
2h 30min
KTW17:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
15 kwi
KTW03:50Katowice-Pyrzowice
2h 30min
CTA06:20Katania Fontanarossa
20 kwi
CTA14:35Katania Fontanarossa
2h 30min
KTW17:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
13 kwi
KTW11:35Katowice-Pyrzowice
2h 30min
CTA14:05Katania Fontanarossa
18 kwi
CTA18:35Katania Fontanarossa
8h 55min
1 przesiadka
KTW03:30Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Katania w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Katania w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
15 kwi
KTW03:50Katowice-Pyrzowice
2h 30min
CTA06:20Katania Fontanarossa
Kilka linii lotniczych
5 maj
KTW08:45Katowice-Pyrzowice
11h 45min
1 przesiadka
CTA20:30Katania Fontanarossa
Ryanair
10 maj
KTW12:05Katowice-Pyrzowice
15h 25min
2 przesiadki
CTA03:30Katania Fontanarossa

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katowice – Katania

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katowice – Katania
Ryanair
4 kwi
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
2h 30min
CTA10:25Katania Fontanarossa
6 kwi
CTA14:35Katania Fontanarossa
2h 30min
KTW17:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
3 kwi
KTW08:45Katowice-Pyrzowice
9h 55min
1 przesiadka
CTA18:40Katania Fontanarossa
6 kwi
CTA14:35Katania Fontanarossa
2h 30min
KTW17:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
4 kwi
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
2h 30min
CTA10:25Katania Fontanarossa
6 kwi
CTA14:35Katania Fontanarossa
2h 30min
KTW17:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
4 kwi
KTW04:55Katowice-Pyrzowice
27h 40min
2 przesiadki
CTA08:35Katania Fontanarossa
6 kwi
CTA14:35Katania Fontanarossa
2h 30min
KTW17:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
3 kwi
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
14h 45min
2 przesiadki
CTA17:10Katania Fontanarossa
6 kwi
CTA14:35Katania Fontanarossa
2h 30min
KTW17:05Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
4 kwi
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
2h 30min
CTA10:25Katania Fontanarossa
8 kwi
CTA17:30Katania Fontanarossa
14h 10min
1 przesiadka
KTW07:40Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Katania

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Katania z momondo
Linie lotnicze
Ocena
Bezpłatne odwołanie
Cena
RyanairCenaOd 124 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
1 160 opinii
Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 220 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
238 opinii
Szukaj lotów Wizz Air
SmartwingsCenaOd 309 złBezpłatne odwołanieOcena
9,1
2 opinie
Szukaj lotów Smartwings
LufthansaCenaOd 855 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
598 opinii
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Ryanair: Katowice – Katania

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Katowice – Katania
Ryanair
4 kwi
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
2h 30min
CTA10:25Katania Fontanarossa
6 kwi
CTA14:35Katania Fontanarossa
2h 30min
KTW17:05Katowice-Pyrzowice
Ryanair
13 kwi
KTW11:35Katowice-Pyrzowice
2h 30min
CTA14:05Katania Fontanarossa
18 kwi
CTA18:35Katania Fontanarossa
8h 55min
1 przesiadka
KTW03:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
20 kwi
KTW11:35Katowice-Pyrzowice
2h 30min
CTA14:05Katania Fontanarossa
25 kwi
CTA10:55Katania Fontanarossa
2h 30min
KTW13:25Katowice-Pyrzowice

  • Katowice-Pyrzowice – Katania Fontanarossa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Katowice-Pyrzowice – Katania Fontanarossa – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1451,1 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 2h 30min.


Alternatywne trasy Katowice-Katania

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Katania
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena354 zł
Loty Kraków - Katania
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena337 zł
Loty Wrocław - Palermo
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena354 zł
Loty Warszawa - Palermo
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena497 zł
Loty Katowice - Palermo
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena493 zł
Loty Kraków - Palermo
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena497 zł
Loty Warszawa - Trapani
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena428 zł
Loty Wrocław - Katania
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena523 zł
Loty Katowice - Trapani
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena268 zł
Loty Poznań - Katania
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena467 zł
Loty Kraków - Trapani
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena549 zł
Loty Poznań - Palermo
Najkrótszy czas lotu8h 44min
Najniższa cena549 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Katania

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Katania

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.