Loty Europa Włochy Toskania Piza Kraków - Piza

Loty Kraków-Piza

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Piza

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Piza, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
31 maj
KRK
23:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
01:05
+1
PSA
Lotnisko Piza Galileo Galilei
Ryanair
03 cze
PSA
20:45
Lotnisko Piza Galileo Galilei
1h 50min
22:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
239 PLN
Ryanair
Ryanair
03 cze
KRK
23:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
00:50
+1
PSA
Lotnisko Piza Galileo Galilei
Ryanair
07 cze
PSA
20:45
Lotnisko Piza Galileo Galilei
1h 50min
22:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
274 PLN
Ryanair
Ryanair
07 cze
KRK
23:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
01:05
+1
PSA
Lotnisko Piza Galileo Galilei
Ryanair
10 cze
PSA
20:45
Lotnisko Piza Galileo Galilei
1h 50min
22:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
366 PLN
Ryanair
Ryanair
31 maj
KRK
23:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
01:05
+1
PSA
Lotnisko Piza Galileo Galilei
Ryanair
03 cze
PSA
20:45
Lotnisko Piza Galileo Galilei
1h 50min
22:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
239 PLN
Ryanair
Ryanair
03 cze
KRK
23:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
00:50
+1
PSA
Lotnisko Piza Galileo Galilei
Ryanair
07 cze
PSA
20:45
Lotnisko Piza Galileo Galilei
1h 50min
22:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
274 PLN
Ryanair
Ryanair
07 cze
KRK
23:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
01:05
+1
PSA
Lotnisko Piza Galileo Galilei
Ryanair
10 cze
PSA
20:45
Lotnisko Piza Galileo Galilei
1h 50min
22:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
366 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Piza?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
piątek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
w południe
Loty Kraków - Piza są około 200% droższe rano niż w południe.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, Laudamotion i SWISS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Piza.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Piza Galileo Galilei
Wybierz trasę Kraków Balice - Piza Galileo Galilei, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Piza.
KRK
Kraków Balice
PSA
Piza Galileo Galilei
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
52 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Piza to 52 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Piza-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Piza
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 50 min
Najszybszy lot Kraków-Piza zajmuje 1 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie
Pn i Pt
Bezpośrednie loty Kraków-Piza – poniedziałek i piątek. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Piza
1 lotnisko
W pobliżu miasta Piza znajduje się 1 lotnisko: Piza Galileo Galilei (PSA).

Kraków - loty do:

Piza - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Piza to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Toskania Piza Kraków - Piza