Tanie loty na trasie Katowice – Londyn od 16 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 1.2
wt 8.2

Informacje o trasie Londyn-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Londyn
Znaleziono najlepszą cenę167 złNajlepsza oferta na podróż Katowice – Londyn w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 167 zł. Najlepsza cena lotu Katowice – Londyn w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 16 zł.
Najkrótszy czas lotu2h 25minNajszybszy lot Katowice-Londyn zajmuje 2h 25min.
Loty bezpośredniewt, śr i ndzBezpośrednie loty Katowice-Londyn – wtorek, środa i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair i Wizz Air.
Londyn — lotniska6 lotniskJest 6 lotnisk w pobliżu Londyn: Londyn-City (LCY), Londyn-Heathrow (LHR), Londyn-Luton (LTN), Londyn-Stansted (STN), Londyn-Gatwick (LGW), Londyn-Southend (SEN)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Londyn?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Londyn są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Katowice - Londyn to Marzec. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Katowice – Londyn są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Katowice – Londyn są najtańsze?

w południe

Loty Katowice - Londyn są około 63% droższe rano niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Londyn?

Ryanair

LOT, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Londyn.

Która trasa podróży Katowice – Londyn jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Londyn-Luton

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Londyn-Luton, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Londyn.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Katowice – Londyn?

58 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Londyn to 58 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Londyn

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Londyn, zmieniając zakładki
Ryanair
19 mar
KTW11:25Katowice-Pyrzowice
2h 25min
STN13:50Londyn-Stansted
20 mar
STN07:15Londyn-Stansted
2h 05min
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
8 mar
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
2h 35min
LTN04:00Londyn-Luton
18 mar
LTN16:25Londyn-Luton
2h 15min
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
Ryanair
14 mar
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
2h 25min
STN13:40Londyn-Stansted
18 mar
STN03:20Londyn-Stansted
2h 05min
KTW05:25Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
22 mar
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
2h 35min
LTN05:00Londyn-Luton
27 mar
LTN04:25Londyn-Luton
2h 15min
KTW06:40Katowice-Pyrzowice
Ryanair
11 mar
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
2h 25min
STN08:20Londyn-Stansted
14 mar
STN07:40Londyn-Stansted
2h 05min
KTW09:45Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
24 mar
KTW11:30Katowice-Pyrzowice
29h 20min
2 przesiadki
LTN16:50Londyn-Luton
28 mar
LTN17:55Londyn-Luton
2h 15min
KTW20:10Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Londyn w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Londyn w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
18 mar
KTW14:30Katowice-Pyrzowice
2h 25min
STN16:55Londyn-Stansted
Wizz Air
2 lut
KTW09:00Katowice-Pyrzowice
2h 35min
LTN11:35Londyn-Luton
Ryanair
19 mar
KTW11:25Katowice-Pyrzowice
2h 25min
STN13:50Londyn-Stansted

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katowice – Londyn

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katowice – Londyn
Wizz Air
2 lut
KTW09:00Katowice-Pyrzowice
2h 35min
LTN11:35Londyn-Luton
9 lut
LTN11:20Londyn-Luton
2h 15min
KTW13:35Katowice-Pyrzowice
Ryanair
3 lut
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
2h 25min
STN12:40Londyn-Stansted
5 lut
STN06:50Londyn-Stansted
2h 05min
KTW08:55Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
5 lut
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
2h 35min
LTN04:00Londyn-Luton
9 lut
LTN11:20Londyn-Luton
2h 15min
KTW13:35Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
3 lut
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
2h 25min
STN12:40Londyn-Stansted
5 lut
STN12:30Londyn-Stansted
20h 40min
1 przesiadka
KTW09:10Katowice-Pyrzowice
Ryanair
3 lut
KTW10:15Katowice-Pyrzowice
2h 25min
STN12:40Londyn-Stansted
6 lut
STN06:15Londyn-Stansted
2h 05min
KTW08:20Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
3 lut
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
2h 35min
LTN04:00Londyn-Luton
6 lut
LTN16:40Londyn-Luton
2h 15min
KTW18:55Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Londyn

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Londyn z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 81 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 199 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
LOT
CenaOd 490 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 511 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

Loty LOT: Katowice – Londyn

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Katowice – Londyn
LOT
11 mar
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
21h 40min
1 przesiadka
LHR05:35Londyn-Heathrow
20 mar
LHR06:25Londyn-Heathrow
6h 00min
1 przesiadka
KTW12:25Katowice-Pyrzowice
LOT
4 lut
KTW00:30Katowice-Pyrzowice
12h 50min
1 przesiadka
LHR13:20Londyn-Heathrow
15 lut
LHR05:25Londyn-Heathrow
6h 00min
1 przesiadka
KTW11:25Katowice-Pyrzowice

Loty Lufthansa: Katowice – Londyn

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Katowice – Londyn
Lufthansa
26 lut
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
10h 20min
1 przesiadka
LHR11:45Londyn-Heathrow
1 mar
LHR02:30Londyn-Heathrow
5h 15min
1 przesiadka
KTW07:45Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
3 lut
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
10h 20min
1 przesiadka
LHR11:45Londyn-Heathrow
5 lut
LHR03:30Londyn-Heathrow
4h 15min
1 przesiadka
KTW07:45Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
3 lut
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
4h 05min
1 przesiadka
LCY05:30Londyn-City
7 lut
LCY03:10Londyn-City
4h 35min
1 przesiadka
KTW07:45Katowice-Pyrzowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Londyn oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Londyn, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Wizz Air i LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Katowice-Pyrzowice – Londyn – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Katowice-Pyrzowice i Londyn dzieli dystans 1346,0 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 2h 20min.


Alternatywne trasy Katowice-Londyn

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena37 zł
Loty Kraków - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena32 zł
Loty Wrocław - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena65 zł
Loty Gdańsk - Londyn
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena73 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Londyn

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Londyn