Cheap flights z Kraków do Lotnisko Londyn-Stansted from 63 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 11.12
ndz. 18.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Lotnisko Londyn-Stansted-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Lotnisko Londyn-Stansted

Znaleziono najlepszą cenę

63 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 25min

Loty bezpośrednie

Codziennie
Najlepsza oferta na lot Kraków - Lotnisko Londyn-Stansted w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 63 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Lotnisko Londyn-Stansted w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 600 zł.
Najszybszy lot Kraków-Lotnisko Londyn-Stansted zajmuje 2h 25min.
Bezpośrednie loty Kraków-Lotnisko Londyn-Stansted każdego dnia.

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Lotnisko Londyn-Stansted?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted są najtańsze?

Marzec. Najtańsza pora roku na lot Kraków - Lotnisko Londyn-Stansted to Marzec. Najdroższa pora to Sierpień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted?

Ryanair. Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kraków-Lotnisko Londyn-Stansted.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted?

17 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Lotnisko Londyn-Stansted to 17 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Lotnisko Londyn-Stansted

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Lotnisko Londyn-Stansted, zmieniając zakładki
Ryanair
17 gru
KRK11:10Kraków Balice
2h 30min
STN13:40Londyn-Stansted
15 sty
STN01:15Londyn-Stansted
2h 15min
KRK03:30Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 sty
KRK08:10Kraków Balice
10h 55min
1 przesiadka
STN19:05Londyn-Stansted
29 sty
STN01:15Londyn-Stansted
2h 15min
KRK03:30Kraków Balice
Ryanair
13 sty
KRK13:05Kraków Balice
2h 30min
STN15:35Londyn-Stansted
15 sty
STN01:15Londyn-Stansted
2h 15min
KRK03:30Kraków Balice
Ryanair
17 gru
KRK11:10Kraków Balice
2h 30min
STN13:40Londyn-Stansted
11 sty
STN14:35Londyn-Stansted
2h 15min
KRK16:50Kraków Balice
Ryanair
11 sty
KRK12:40Kraków Balice
2h 30min
STN15:10Londyn-Stansted
15 sty
STN01:15Londyn-Stansted
2h 15min
KRK03:30Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
13 sty
KRK08:10Kraków Balice
10h 55min
1 przesiadka
STN19:05Londyn-Stansted
16 sty
STN03:20Londyn-Stansted
2h 15min
KRK05:35Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Lotnisko Londyn-Stansted w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
13 gru
KRK07:15Kraków Balice
2h 30min
STN09:45Londyn-Stansted
Ryanair
15 gru
KRK08:25Kraków Balice
2h 30min
STN10:55Londyn-Stansted
Kilka linii lotniczych
9 sty
KRK10:10Kraków Balice
8h 00min
1 przesiadka
STN18:10Londyn-Stansted

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted
Ryanair
15 gru
KRK12:00Kraków Balice
2h 30min
STN14:30Londyn-Stansted
3 sty
STN14:35Londyn-Stansted
2h 15min
KRK16:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
15 gru
KRK15:55Kraków Balice
12h 50min
1 przesiadka
STN04:45Londyn-Stansted
3 sty
STN15:20Londyn-Stansted
20h 45min
2 przesiadki
KRK12:05Kraków Balice
Ryanair
16 gru
KRK07:00Kraków Balice
2h 30min
STN09:30Londyn-Stansted
3 sty
STN14:35Londyn-Stansted
2h 15min
KRK16:50Kraków Balice
Ryanair
15 gru
KRK15:55Kraków Balice
12h 50min
1 przesiadka
STN04:45Londyn-Stansted
3 sty
STN14:35Londyn-Stansted
2h 15min
KRK16:50Kraków Balice
Ryanair
15 gru
KRK11:00Kraków Balice
20h 00min
2 przesiadki
STN07:00Londyn-Stansted
3 sty
STN14:35Londyn-Stansted
2h 15min
KRK16:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
15 gru
KRK12:00Kraków Balice
2h 30min
STN14:30Londyn-Stansted
17 gru
STN04:50Londyn-Stansted
13h 00min
1 przesiadka
KRK17:50Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 48 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Tragedia! Jeszcze przed wylotem było czuć spaliny w samolocie. Podczas lotu klima nie działała. Było bardzo gorąco. Żeby nie być całkowicie złośliwym to można pochwalić pilota za bespieczne lądowanie!

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
  • Loty Ryanair Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted

    Najniższa cena za bilet Ryanair na połączenie Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted znaleziona w ostatnich 72 godzinach to 11 zł. Ryanair obsługuje tygodniowo 6 lotów na tej trasie, ze średnią ceną biletu wahającą się w granicach 46 zł. Linie Ryanair oceniane są na 7,0/10.


Loty Ryanair: Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted
Ryanair
17 gru
KRK11:10Kraków Balice
2h 30min
STN13:40Londyn-Stansted
15 sty
STN01:15Londyn-Stansted
2h 15min
KRK03:30Kraków Balice
Ryanair
13 sty
KRK13:05Kraków Balice
2h 30min
STN15:35Londyn-Stansted
15 sty
STN01:15Londyn-Stansted
2h 15min
KRK03:30Kraków Balice
Ryanair
17 gru
KRK11:10Kraków Balice
2h 30min
STN13:40Londyn-Stansted
11 sty
STN14:35Londyn-Stansted
2h 15min
KRK16:50Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Londyn-Stansted oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Londyn-Stansted, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Wizz Air UK i Wizz Air. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Londyn-Stansted – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Londyn-Stansted dzieli dystans 1388,9 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 2h 30min.


Alternatywne trasy Kraków-Lotnisko Londyn-Stansted

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-City
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena797 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-Heathrow
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena443 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-Gatwick
Najkrótszy czas lotu4h 35min
Najniższa cena470 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-Luton
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena228 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-Luton
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena112 zł
Loty Katowice - Lotnisko Londyn-Heathrow
Najkrótszy czas lotu4h 30min
Najniższa cena663 zł
Loty Warszawa - Lotnisko Londyn-Stansted
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena90 zł
Loty Katowice - Lotnisko Londyn-Luton
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena228 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-City
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena752 zł
Loty Katowice - Lotnisko Londyn-Stansted
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena94 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-Gatwick
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena233 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-Heathrow
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena434 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Lotnisko Londyn-Stansted

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Kraków – Londyn. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Kraków – Londyn z takimi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Kraków – Londyn, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów Kraków – Londyn można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.