Lotnisko Belfast Intl – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 2.7
sob 9.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Lotnisko Belfast Intl – informacje o lotach

Lotnisko Belfast Intl – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

257 zł

Najlepsza cena w obie strony

608 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 00min

Obsługiwany przez

1 linia lotnicza
Najlepsza cena za lot Polska – Belfast w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 257 zł (Kraków Balice – Belfast Intl).
Najlepsza cena za lot Polska – Belfast w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 608 zł (Kraków Balice – Belfast Intl).
Najkrótszy lot Polska – Belfast trwa 3h 00min (Kraków Balice – Belfast Intl).
Belfast – loty do tego miejsca wykonywane są przez 1 linię lotniczą i jest to easyJet.

Lotnisko Belfast Intl — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Cena

38 zł - 1 307 zł

  • W którym miesiącu loty są najtańsze?

    Szukając tanich lotów do miasta Lotnisko Belfast Intl, sprawdź ceny na Sierpień – jest to miesiąc z najtańszymi ofertami.



Lotnisko Belfast Intl — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Lotnisko Belfast Intl znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
13 wrz
KRK06:45Kraków Balice
23h 30min
1 przesiadka
BFS06:15Belfast Intl
17 wrz
BFS11:45Belfast Intl
19h 20min
1 przesiadka
KRK07:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
22 wrz
WRO05:40Wrocław-Strachowice
7h 10min
1 przesiadka
BFS12:50Belfast Intl
25 wrz
BFS18:00Belfast Intl
19h 00min
2 przesiadki
WRO13:00Wrocław-Strachowice
easyJet
9 sie
KRK10:15Kraków Balice
3h 00min
BFS13:15Belfast Intl
16 sie
BFS05:55Belfast Intl
2h 50min
KRK08:45Kraków Balice
1 411 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 wrz
WRO05:40Wrocław-Strachowice
7h 10min
1 przesiadka
BFS12:50Belfast Intl
25 wrz
BFS03:00Belfast Intl
16h 15min
1 przesiadka
WRO19:15Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
13 wrz
KRK06:45Kraków Balice
23h 30min
1 przesiadka
BFS06:15Belfast Intl
17 wrz
BFS03:00Belfast Intl
2h 50min
KRK05:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
9 sie
KRK03:00Kraków Balice
27h 40min
1 przesiadka
BFS06:40Belfast Intl
16 sie
BFS02:00Belfast Intl
5h 00min
1 przesiadka
KRK07:00Kraków Balice

Lotnisko Belfast Intl – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Lotnisko Belfast Intl w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez easyJet.
easyJet
12 lip
KRK10:15Kraków Balice
3h 00min
BFS13:15Belfast Intl
Kilka linii lotniczych
12 lip
KRK02:20Kraków Balice
27h 55min
1 przesiadka
BFS06:15Belfast Intl
Kilka linii lotniczych
18 lip
WRO17:35Wrocław-Strachowice
11h 40min
1 przesiadka
BFS05:15Belfast Intl

Które linie latają do miasta Lotnisko Belfast Intl?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Lotnisko Belfast Intl

Które linie latają do miasta Lotnisko Belfast Intl?

Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Lotnisko Belfast Intl, jednak największą popularnością wśród naszych użytkowników cieszą się Ryanair, easyJet, Air France i British Airways. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Lotnisko Belfast Intl, jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.

Loty easyJet do miasta Lotnisko Belfast Intl

easyJet oferuje 41 lotów w kierunku Lotnisko Belfast Intl tygodniowo. Najpopularniejszym miastem wylotu jest Londyn Wszystkie lotniska, a najtańszy bilet w obie strony (Kraków Balice – Lotnisko Belfast Intl) znaleziony w ciągu ostatnich 72 godzin na momondo kosztował 590 zł. Linie easyJet mają średnią ocenę 6,8 na podstawie 199 opinii użytkowników.


Lotnisko Belfast Intl: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach w pobliżu Lotnisko Belfast Intl i ich odległości od centrum miasta

Lotnisko Belfast Intl znajduje się 20 km od centrum miasta


Lotnisko Belfast Intl — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Lotnisko Belfast Intl
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena537 zł

Popularne loty z: Lotnisko Belfast Intl

Najczęściej wyszukiwane loty z Lotnisko Belfast Intl, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 44min
Najniższa cena178 zł
Loty Lotnisko Nowy Jork-JFK - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena1 611 zł
Loty Tel Awiw - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena493 zł
Loty Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena89 zł
Loty Lotnisko Newark-Liberty - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena1 806 zł
Loty Lotnisko Paryż Charles de Gaulle - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena608 zł
Loty Kraków - Bari
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena200 zł
Loty Lotnisko Warszawa Modlin - Rzym
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena257 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Lotnisko Belfast Intl


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu do miasta Belfast. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów do miasta Belfast z takimi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów do miasta Belfast, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Belfast. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.