Tanie loty na trasie Poznań – Kiszyniów od 342 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kiszyniów-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Kiszyniów
Znaleziono najlepszą cenę3 615 złNajlepsza cena za lot Poznań – Kiszyniów znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 3 615 zł
Najkrótszy czas lotu5h 45minNajszybszy lot Poznań-Kiszyniów zajmuje 5h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Kiszyniów. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Kiszyniów.
Kiszyniów — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kiszyniów: Kiszyniów (KIV)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Kiszyniów?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Poznań – Kiszyniów są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Poznań – Kiszyniów są najtańsze?

w południe

Loty Poznań - Kiszyniów są około 36% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Kiszyniów?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-Kiszyniów.

Która trasa podróży Poznań – Kiszyniów jest najtańsza?

Poznań Ławica - Kiszyniów

Wybierz trasę Poznań Ławica - Kiszyniów, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Kiszyniów.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Kiszyniów

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Kiszyniów, zmieniając zakładki
LOT
17 lut
POZ00:35Poznań Ławica
10h 50min
1 przesiadka
KIV11:25Kiszyniów
20 lut
KIV09:25Kiszyniów
3h 55min
1 przesiadka
POZ13:20Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
17 lut
POZ01:20Poznań Ławica
17h 50min
2 przesiadki
KIV19:10Kiszyniów
20 lut
KIV15:00Kiszyniów
20h 45min
2 przesiadki
POZ11:45Poznań Ławica
Austrian Airlines
12 lut
POZ01:10Poznań Ławica
32h 10min
2 przesiadki
KIV09:20Kiszyniów
20 lut
KIV11:00Kiszyniów
7h 25min
2 przesiadki
POZ18:25Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
17 lut
POZ01:20Poznań Ławica
12h 10min
1 przesiadka
KIV13:30Kiszyniów
20 lut
KIV15:00Kiszyniów
20h 45min
2 przesiadki
POZ11:45Poznań Ławica
LOT
29 kwi
POZ01:40Poznań Ławica
7h 30min
1 przesiadka
KIV09:10Kiszyniów
6 maj
KIV10:45Kiszyniów
3h 35min
1 przesiadka
POZ14:20Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
17 lut
POZ03:30Poznań Ławica
15h 40min
3 przesiadki
KIV19:10Kiszyniów
20 lut
KIV02:40Kiszyniów
18h 05min
2 przesiadki
POZ20:45Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Kiszyniów

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Kiszyniów z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 516 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty LOT: Poznań – Kiszyniów

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Poznań – Kiszyniów
LOT
17 lut
POZ00:35Poznań Ławica
10h 50min
1 przesiadka
KIV11:25Kiszyniów
20 lut
KIV09:25Kiszyniów
3h 55min
1 przesiadka
POZ13:20Poznań Ławica
LOT
29 kwi
POZ01:40Poznań Ławica
7h 30min
1 przesiadka
KIV09:10Kiszyniów
6 maj
KIV10:45Kiszyniów
3h 35min
1 przesiadka
POZ14:20Poznań Ławica

Loty Austrian Airlines: Poznań – Kiszyniów

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Poznań – Kiszyniów
Austrian Airlines
12 lut
POZ01:10Poznań Ławica
32h 10min
2 przesiadki
KIV09:20Kiszyniów
20 lut
KIV11:00Kiszyniów
7h 25min
2 przesiadki
POZ18:25Poznań Ławica
Austrian Airlines
29 kwi
POZ02:05Poznań Ławica
5h 45min
2 przesiadki
KIV07:50Kiszyniów
6 maj
KIV01:25Kiszyniów
19h 15min
2 przesiadki
POZ20:40Poznań Ławica
Austrian Airlines
12 lut
POZ01:10Poznań Ławica
32h 10min
2 przesiadki
KIV09:20Kiszyniów
17 lut
KIV11:00Kiszyniów
21h 40min
2 przesiadki
POZ08:40Poznań Ławica
1 363 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Kiszyniów oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Kiszyniów, takie jak LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Poznań Ławica – Kiszyniów – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Poznań Ławica – Kiszyniów zajmuje ok. 1043,5 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 5h 45min.


Alternatywne trasy Poznań-Kiszyniów

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena469 zł
Loty Zielona Góra - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu25h 40min
Najniższa cena1 144 zł
Loty Wrocław - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu7h 05min
Najniższa cena429 zł
Loty Kraków - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena453 zł
Loty Katowice - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu11h 00min
Najniższa cena636 zł
Loty Gdańsk - Kiszyniów
Najkrótszy czas lotu22h 35min
Najniższa cena628 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Kiszyniów

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Kiszyniów