Wynajem samochodów Bolonia, Emilia-Romania

Bolonia, Emilia-Romania – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bolonia, Bologna, Włochy
18 sie — 25 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Bolonia, Bologna, Włochy
czw. 18.8
Południe
czw. 25.8
Południe
Wiek kierowcy:

Bolonia, Emilia-Romania – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Bolonia, Emilia-Romania – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Skoda Superb
lub podobny (Klasa standardowa)
Dla 5 pasażerów

77 zł/dzień

17 sie - 24 sie
Skoda Superb
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

6 zł/dzień

26 sie - 29 sie
Renault Clio
Kia Sportage
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

78 zł/dzień

4 paź - 11 paź
Kia Sportage
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

51 zł/dzień

25 sie - 27 sie
Seat Leon
Mazda Mazda6 Tourer
lub podobny (Standardowe kombi)
Dla 5 pasażerów

110 zł/dzień

25 sie - 27 sie
Mazda Mazda6 Tourer
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

43 zł/dzień

23 sie - 28 sie
Vauxhall Mokka
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

6 zł/dzień

18 sie - 21 sie
Seat Leon
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

6 zł/dzień

26 sie - 29 sie
Fiat 500

Bolonia, Emilia-Romania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Bolonia – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

50 zł - 389 zł

Wszystkie typy samochodów

215 zł - 725 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Bolonia, Włoch wynosi 180 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 73%, zaczynającymi się już od 50 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 57% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bolonia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bolonia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Bolonia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Bolonia, Włoch wynosi 318 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 74%, zaczynającymi się już od 83 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 24% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bolonia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bolonia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Bolonia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Bolonia, Włoch wynosi 795 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 76%, zaczynającymi się już od 196 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 48% droższe niższe od średnich cen w mieście Bolonia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bolonia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Bolonia, Włoch wynosi 242 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 89%, zaczynającymi się już od 29 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 42% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bolonia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bolonia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Bolonia znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Bolonia, Włoch wynosi 690 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 34%, zaczynającymi się już od 459 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 40% droższe niższe od średnich cen w mieście Bolonia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bolonia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Luksusowy) w mieście Bolonia, Włoch wynosi 295 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 26%, zaczynającymi się już od 220 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Luksusowy) są o 29% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bolonia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bolonia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Kabriolet) w mieście Bolonia, Włoch wynosi 286 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 50%, zaczynającymi się już od 144 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Kabriolet) są o 31% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bolonia. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bolonia zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

6 zł/dzień

26 sie - 29 sie
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

6 zł/dzień

18 sie - 21 sie
Seat Leon

Bolonia – wypożyczalnie samochodów

Bolonia, Emilia-Romania - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacje
Opis

Czystość

9,3

Komfort lotu

8,6

Ogólnie

7,9

Odbiór/zwrot

9,3

Value

7,9
2 lokalizacje
Opis

Czystość

7,9

Komfort lotu

7,9

Ogólnie

1,9

Odbiór/zwrot

1,9

Value

3,9
2 lokalizacje
Opis

Czystość

1,9

Komfort lotu

1,9

Ogólnie

1,9

Odbiór/zwrot

1,9

Value

1,9
11 lokalizacji
5 lokalizacji
4 lokalizacje
4 lokalizacje
4 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Bolonia

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Bolonia.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Goldcar Rental SP

Popularne typy samochodów

Economy, Mini, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

117 zł

Najpopularniejszy model

Fiat 500
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Bolonia znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Goldcar Rental SP. Pozostałe popularne firmy to SURPRICE CAR RENTAL i SICILY BY CAR
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Bolonia oferowały następujące typy samochodów: Economy, Mini, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Bolonia to 117 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 231 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Bolonia w ciągu ostatnich 7 dni był Fiat 500. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Fiat Panda.

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Bolonia – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Fiera di Bologna134,0 km
Wieże mieszkalne w Bolonii136,4 km
Accademia Filarmonica di Bologna136,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Wieże mieszkalne w Bolonii6,5 km
Fiera di Bologna6,6 km
Accademia Filarmonica di Bologna7,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Accademia Filarmonica di Bologna76,6 km
Wieże mieszkalne w Bolonii76,9 km
Fiera di Bologna79,1 km

Bolonia – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Bolonia – najpopularniejsze hotele

Bolonia – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Bolonia - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

182 zł to cena weekendowego wypożyczenia samochodu (Wrzesień) w mieście Bolonia. Najtańsze oferty wynajmu zaczynają się od 45 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 44 zł, a ich średnia to 202 zł.

Bolonia – najtańszy wynajem oferuje Rhodium, ze średnią ceną za dzień 97 zł i z odbiorem w wypożyczalni w mieście. Najtańsza oferta Rhodium znaleziona na momondo wynosi 25 zł.

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Bolonia nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. NOLEGGIARE , Europcar czy Firefly) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Większość wybierających się do miasta Bolonia stawia na wynajem samochodu klasy standard – Wrzesień, ze średnimi temperaturami w wysokości 15 °C i średnimi opadami w okolicach 72 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 341 zł dziennie w mieście Bolonia.

W mieście Bolonia, Włochy najwięcej punktów wynajmu samochodów ma SICILY BY CAR (3 wypożyczalnie). Osoby korzystające z momondo, które szukają samochodów na wynajem w SICILY BY CAR Bolonia, Włochy, zwykle znajdują oferty za 373 zł/dzień.

Limit prędkości w mieście Bolonia to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 90 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 130 km/h.

Jeśli celem Twojej podróży jest Bolonia, przed wyborem auta na wynajem warto zapoznać się z panującą tam pogodą. Średnie temperatury w miesiącu Sierpień wahają się w granicach 24 °C, z opadami rzędu 58 mm.

Emilia-Romania to region w którym średnie temperatury (Sierpień) wahają się w granicach 22 °C, a opady 58,8 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Bolonia.


Wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach w pobliżu miasta Bolonia

Zarezerwuj samochód na którymś z najpopularniejszych lotnisk w pobliżu miasta Bolonia

Bolonia – popularne samochody na wynajem

Bolonia – wypożycz jeden z tych popularnych typów samochodów

Włoch – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Włoch – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów

Zacznij planować swoją podróż do: Bolonia


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Warto skorzystać z momondo, aby znaleźć ofertę samochodu na wynajem, bo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo wyszukuje i umożliwia porównywanie cen i zasad wypożyczenia samochodów z tysięcy stron oferujących wynajem.

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

momondo pozwala na wyszukiwanie samochodów do wynajęcia z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Brak limitu kilometrów to jedna z opcji, którą można wybrać, szukając samochodu do wynajęcia na momondo.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.