Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Adeje, Wyspy Kanaryjskie

Adeje, Wyspy Kanaryjskie – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
pt. 24.5
pt. 31.5

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Adeje, Wyspy Kanaryjskie – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Adeje, Wyspy Kanaryjskie – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna102 zł/dzień
Klasa kompaktowa123 zł/dzień
Klasa średnia152 zł/dzień
Klasa Mini93 zł/dzień
Van osobowy254 zł/dzień
Kabriolet214 zł/dzień
Kompaktowy SUV141 zł/dzień
Średni SUV148 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Adeje

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Adeje.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Adeje jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Adeje można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Record Go. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 20 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Adeje to 26 zł/dzień.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Adeje?

Osoby, które wypożyczają auto w mieście Adeje, najczęściej wybierają Dacia Lodgy w średniej cenie 151 zł za dzień. Drugim najpopularniejszym wyborem jest Mini Convertible, za który zapłacić trzeba zazwyczaj ok. 227 zł za dzień. Znaleziono też oferty wypożyczenia Dacia Lodgy w mieście Adeje już za 151 zł za dzień, a Mini Convertible za 205 zł/dzień.

Adeje, Wyspy Kanaryjskie oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Adeje – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

79 zł - 217 zł

Wszystkie typy samochodów

86 zł - 213 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Adeje, Hiszpanii wynosi 132 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 41%, zaczynającymi się już od 79 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 19% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Adeje. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Adeje zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Adeje znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Adeje, Hiszpanii wynosi 193 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 57%, zaczynającymi się już od 84 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 16% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Adeje. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Adeje zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Adeje znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Adeje, Hiszpanii wynosi 172 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 20%, zaczynającymi się już od 139 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 5% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Adeje. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Adeje zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Adeje, Hiszpanii wynosi 160 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 70%, zaczynającymi się już od 48 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 3% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Adeje. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Adeje zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Adeje znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Adeje, Hiszpanii wynosi 198 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 103 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 18% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Adeje. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Adeje zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Adeje znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Adeje, Hiszpanii wynosi 222 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 61%, zaczynającymi się już od 87 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 27% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Adeje. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Adeje zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (kabriolet) w mieście Adeje znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Toyota Yaris
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

93 zł/dzień

29 maj - 31 maj
Toyota Yaris
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

102 zł/dzień

29 maj - 31 maj
Renault Clio
Toyota Corolla
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

123 zł/dzień

29 maj - 31 maj
Toyota Corolla

Adeje – wypożyczalnie samochodów

Adeje, Wyspy Kanaryjskie - wszystkie największe wypożyczalnie

Sixt

1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

8,0

Thrifty

1 lokalizacja

Canarias

18 lokalizacji

Europcar

2 lokalizacje

Hertz

1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

4,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/zwrot

2,0

Value

8,0

Tenerifecar

18 lokalizacji

Sunnycars

13 lokalizacji

NIZACARS

3 lokalizacje

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Adeje

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Adeje.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Record Go

Popularne typy samochodów

Mini, Intermediate, Full-size

Najtańszy samochód na wynajem

48 zł

Najpopularniejszy model

Dacia Lodgy
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Adeje znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Record Go. Pozostałe popularne firmy to Thrifty i Goldcar Rental SP
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Adeje oferowały następujące typy samochodów: Mini, Intermediate, Full-size.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Adeje to 48 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 80 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Adeje w ciągu ostatnich 7 dni był Dacia Lodgy. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Mini Convertible.

Adeje – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Adeje - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Adeje, Hiszpania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Adeje to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 100 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 120 km/h.

Adeje, Hiszpania - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Maj?

Jeśli interesuje Cię Adeje, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Maj wynosi tam 20 °C, a opady 11 mm.

Czy pogoda w mieście Adeje jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Wyspy Kanaryjskie?

Wyspy Kanaryjskie to region w którym średnie temperatury (Maj) wahają się w granicach 19 °C, a opady 2,6 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Adeje.

samochody w: Adeje – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Adeje – ceny odświeżają się codziennie.

samochody w: Adeje – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Adeje – dostępnych jest 63 operatorów (dane na maja 2024.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Adeje?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Adeje). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wynająć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zapoznaj się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Adeje: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Adeje: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Adeje – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Warto zarezerwować wynajem samochodu za pomocą momondo, ponieważ to szybki, bezpłatny i łatwy w użyciu sposób, pozwalający też zaoszczędzić pieniądze. momondo wyręcza Cię w szukaniu najlepszych cen i zasad wynajmu samochodów. Wszystko, co musisz zrobić, to porównać i wybrać to, co najlepiej sprawdzi się w Twojej podróży.

Adeje – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Adeje – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, bezpłatne odwołanie to jedna z opcji, którą można zaznaczyć w filtrach wyszukiwania na momondo. Dostępność ofert zależeć będzie jednak od lokalizacji.

Adeje – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, wystarczy wybrać filtr z dogodnymi zasadami tankowania podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Adeje – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Adeje – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Adeje)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
pt. 24.5
Południe
pt. 31.5
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Adeje – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu