Tani wynajem aut Praga, Czechy

Praga, Czechy – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Praga, PR, Czechy
3 lis — 10 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Praga, PR, Czechy
śr 3.11
Południe
śr 10.11
Południe
Wiek kierowcy:

Praga, Czechy oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

43 zł - 238 zł

Wszystkie typy samochodów

43 zł - 295 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Praga, Czechy wynosi 87 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 43 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 42% tańszy niższe od średnich cen w mieście Praga. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Praga zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Praga, Czechy wynosi 85 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 60 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 44% tańszy niższe od średnich cen w mieście Praga. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Praga zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Praga

Praga, Czechy - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,2

Komfort

7,9

Ogólnie

7,7

Odbiór/Zwrot

7,6

Jakość a cena

7,8
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,5

Komfort

9,5

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

9,5

Jakość a cena

7,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

9,3

Komfort

8,6

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,6

Jakość a cena

6,6
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

8,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

7,5

Ogólnie

7,6

Odbiór/Zwrot

7,7

Jakość a cena

7,8
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,7

Komfort

7,7

Ogólnie

7,7

Odbiór/Zwrot

7,7

Jakość a cena

7,7
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

4,0

Ogólnie

4,0

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

4,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

2,0

Komfort

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Most Karola10,7 km
Pivovary Staropramen10,9 km
Hala widowiskowo-sportowa O2 Arena16,4 km

Atrakcje w pobliżu:

Hala widowiskowo-sportowa O2 Arena89,4 km
Most Karola95,1 km
Pivovary Staropramen95,3 km

Atrakcje w pobliżu:

Pivovary Staropramen107,3 km
Most Karola107,3 km
Hala widowiskowo-sportowa O2 Arena112,9 km

Praga, Czechy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Praga im. Václava Havla

Wynajem samochodów Praga

W tym miesiącu 10 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Praga.

Praga – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czyszczenia pojazdów. Budget, Avis i Hertz jako jedne z wielu wypożyczalni wprowadzają dokładne czyszczenie, aby zapewnić kompleksową dezynfekcję aut. Jeśli Praga to Twój kierunek podróży, sprawdź na naszej stronie, czy ta opcja jest dostępna podczas wynajmu samochodu w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Praga, Czechy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Listopad?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Listopad) w mieście Praga kosztuje średnio 70 zł, a tańsze oferty zaczynają się od ok. 56 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 31 zł, a ich średnia to 31 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Praga?

Global Rent A Car oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Praga, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 57 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 30 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Praga oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Praga – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Listopad?

O tej porze roku Praga charakteryzuje się średnimi temperaturami na poziomie 0 °C oraz średnimi opadami wynoszącymi 20 mm. Dlatego jeśli Listopad to miesiąc, na który planujesz swój wyjazd, najlepszą opcją wynajmu samochodu jest SUV. Wypożyczenie SUV-a gwarantuje, że łatwo i bezpiecznie będziesz poruszać się ośnieżonymi i oblodzonymi ulicami miasta Praga. Wynajem samochodu z klasy SUV kosztuje średnio 107 zł dziennie w mieście Praga.

Ile wypożyczalni ma NU Car na terenie miasta Praga?

W mieście Praga, Czechy znajdziesz 2 wypożyczalnie NU Car. Użytkownicy momondo znajdują tam oferty wynajmu auta za średnio 50 zł/dzień.

Praga, Czechy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Praga wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 90 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 130 km/h.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Praga?

Volkswagen Polo to najbardziej popularny model samochodu wypożyczany w mieście Praga przez użytkowników momondo. Popularnością cieszy się również Ford Focus. Nasi użytkownicy zazwyczaj znajdują oferty wypożyczenia Volkswagen Polo w mieście Praga za 74 zł za dzień, jednak czasami sięgają one nawet 32 zł za dzień. Wypożyczenie Ford Focus kosztuje zazwyczaj ok. 44 zł za dzień w mieście Praga, jednak zdarzają się okazje nawet za 34 zł za dzień.

Praga, Czechy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Październik to miesiąc, w którym temperatura w mieście Praga wynosi średnio 8 °C a przewidywane opady 30 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Praga – Październik to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Praga. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Praga i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Volkswagen Polo, Ford Focus i Hyundai i10.

Czy pogoda w mieście Praga jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Region praski?

Październik to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Region praski waha się w granicach 8 °C, a opady wynoszą 30 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Praga.


Samochody w innych miastach - Czechy


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Praga

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Praga

Zacznij planować swoją podróż do: Praga