Praga – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 12.12
ndz 19.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Najtańsze loty do miasta Praga

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Praga
Warszawa Lotnisko Chopina
Praga

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Praga

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Praga (PRG)

Ceny lotów Warszawa - Praga są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Praga im. Václava Havla. Średnia cena wynosi 518 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - PRAGALipiec10% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Praga kosztują średnio 464 zł w miesiącu Lipiec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - PRAGAWrzesień13% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Praga to 586 zł w miesiącu Wrzesień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - PRAGAWrzesień418% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Praga w miesiącu Wrzesień

Praga — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Zachwycająca zabytkami i widokami, bogata w galerie i muzea, tętniąca życiem stolica Czech to europejskie must-see! Pogoda w Pradze nie różni się znacząco od polskiej aury. Lata bywają upalne i wilgotne, a zimy – mroźne, choć śnieg pada tu bardzo rzadko.

Jeśli zależy Ci na łagodnej, przyjemnej pogodzie, zaplanuj swoją wycieczkę na wiosnę lub jesień. Wielu Polaków spędza majowy długi weekend w Pradze. Nic dziwnego – podróż jest krótka, a wrażenia niezapomniane. Jeśli chcesz wziąć z nich przykład, pamiętaj, by odpowiednio wcześnie zarezerwować bilet i hotel, gdyż w majówkę stolica Czech przeżywa prawdziwe oblężenie.

Aby uniknąć największych tłumów i dużych wydatków, przełóż wyjazd na jesień – to właśnie wtedy najłatwiej kupisz tanie bilety lotnicze do Pragi. Dużą atrakcją są także grudniowe wycieczki do Pragi: spróbujesz wówczas wielu lokalnych łakoci na słynnym w całej Europie jarmarku bożonarodzeniowym.

 • W którym miesiącu polecę do miasta Praga najtaniej?

  Zazwyczaj Lipiec to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Praga. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 464 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Lipiec, Sierpień to także dobry moment na lot Polska - Praga. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 476 zł.

 • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Praga?

  Loty Polska – Praga warto kupować na 50 dni przed planowanym wylotem. To wtedy użytkownicy momondo znajdują najlepsze ceny lotów, które wynoszą wtedy średnio 518 zł. Pamiętaj, że tanie loty do miasta Praga można znaleźć w dowolnym czasie. W ciągu ostatnich 72 godzin nasi użytkownicy znaleźli loty w cenie już od 65 zł.

 • W który dzień tygodnia loty do miasta Praga są najtańsze?

  Najtańszy dzień na lot Polska - Praga to piątek. Podróżujący do miasta Praga w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 569 zł. Z naszych danych wynika, że środa dzień, kiedy loty Polska - Praga są droższe, a ich średnia cena wynosi około 637 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

 • O jakiej porze dnia loty do miasta Praga są najtańsze?

  Nasze najnowsze dane pokazują, że wieczorem to najtańsza pora dnia na lot do miasta Praga. Ceny lotów Polska – Praga o tej porze dnia zaczynają się już od 545 zł. Po południu to popularna pora dnia na loty do miasta Praga, więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 587 zł za bilet.

 • Czy w pobliżu miasta Praga znajdują się inne lotniska?

  Podróżujący wybierający się do miasta Praga mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Pardubice (95 km od centrum) lub Lotnisko Karlovy Vary (108 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.


Praga — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Praga znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
23 gru
KRK11:15Kraków Balice
1h 05min
PRG12:20Praga im. Václava Havla
26 gru
PRG13:10Praga im. Václava Havla
1h 10min
KRK14:20Kraków Balice
Ryanair
23 gru
KRK11:15Kraków Balice
1h 05min
PRG12:20Praga im. Václava Havla
26 gru
PRG13:10Praga im. Václava Havla
1h 10min
KRK14:20Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
20 gru
KRK17:40Kraków Balice
20h 40min
1 przesiadka
PRG14:20Praga im. Václava Havla
26 gru
PRG13:10Praga im. Václava Havla
1h 10min
KRK14:20Kraków Balice
Ryanair
27 gru
WMI09:55Warszawa Modlin
1h 15min
PRG11:10Praga im. Václava Havla
31 gru
PRG13:45Praga im. Václava Havla
1h 15min
WMI15:00Warszawa Modlin
Ryanair
23 gru
KRK14:15Kraków Balice
20h 00min
1 przesiadka
PRG10:15Praga im. Václava Havla
26 gru
PRG13:10Praga im. Václava Havla
1h 10min
KRK14:20Kraków Balice
Ryanair
3 sty
WMI09:55Warszawa Modlin
1h 15min
PRG11:10Praga im. Václava Havla
7 sty
PRG18:05Praga im. Václava Havla
14h 00min
1 przesiadka
WMI08:05Warszawa Modlin

Praga – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Praga w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
23 gru
KRK11:15Kraków Balice
1h 05min
PRG12:20Praga im. Václava Havla
Kilka linii lotniczych
1 sty
GDN09:15Gdańsk Rębiechowo
26h 40min
1 przesiadka
PRG11:55Praga im. Václava Havla
Ryanair
23 gru
KRK11:15Kraków Balice
1h 05min
PRG12:20Praga im. Václava Havla

Które linie latają do miasta Praga?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Praga
 • Które linie latają do miasta Praga?

  LOT jest linią lotniczą cieszącą się największą popularnością wśród użytkowników momondo wybierających się w podróż na trasie Polska – Praga. Ryanair, Czech Airlines i Lufthansa to kolejne popularne linie obsługujące loty Polska – Praga. Większość dużych linii lotniczych oferuje regularne loty na tej trasie, jest to jednak zależne od lotniska wylotu.


Praga: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Praga

Praski port lotniczy imienia Vaclava Havla znajduje się w odległości 15 kilometrów od centrum miasta. Najtańszą formą dojazdu z lotniska do centrum Pragi jest komunikacja miejska. Autobusy dowiozą Cię z terminalu lotniczego do końcowych stacji linii metra A i B; po przesiadce dalsza podróż do centrum miasta zajmie Ci zaledwie 15-30 minut.

Specjalna linia Airport Express (AE) zapewni Ci z kolei bezpośrednie połączenie między lotniskiem i Dworcem Głównym Kolejowym. Autobusy kursują między 5:00 a 23:00. W pozostałych godzinach możesz skorzystać z linii nocnej – trasa autobusu wiedzie wzdłuż Terminali I i II do przystanku I. P. Pavlova w centrum Pragi.

Bilety komunikacji miejskiej kupisz w obu terminalach lotniczych i w automatach na przystankach autobusowych. Dojazd do Pragi z lotniska realizowany jest także za pośrednictwem sieci busów Prague Airport Transfers. Pojazdy kursują wahadłowo między portem lotniczym i przystankiem Narodni 40 w bliskim sąsiedztwie Placu Wacława. Aby skorzystać z usługi, musisz jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji biletu.


Praga — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Praga
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena126 zł
Loty Katowice - Praga
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena183 zł
Loty Wrocław - Praga
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena252 zł
Loty Kraków - Praga
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena81 zł
Loty Poznań - Praga
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena244 zł
Loty Gdańsk - Praga
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena195 zł
Loty Bydgoszcz - Praga
Najkrótszy czas lotu26h 25min
Najniższa cena749 zł
Loty Szczecin - Praga
Najkrótszy czas lotu22h 20min
Najniższa cena509 zł
Loty Rzeszów - Praga
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena285 zł
Loty Lublin - Praga
Najkrótszy czas lotu21h 45min
Najniższa cena521 zł
Loty Berlin - Praga
Najkrótszy czas lotu24h 40min
Najniższa cena529 zł

Praga – jak się poruszać?

Komunikacja miejska w Pradze nie powinna sprawić Ci problemu. Podstawowym sposobem przemieszczania się jest metro: 3 linie umożliwią Ci szybki dojazd do dworców kolejowych i autobusowych oraz ważnych obiektów turystycznych. Metro w Pradze kursuje w godzinach 5:00-23:00.

Sieć praskiej komunikacji zbiorowej obejmuje także 26 linii tramwajowych. Tramwaje są dobrze skomunikowane z podmiejskimi autobusami, kursującymi z końcowych pętli na peryferia Pragi. Możesz ponadto skorzystać z weekendowych kursów zabytkowego tramwaju linii 91. Jego trasa wiedzie przez Stare Miasto, a bilety kupisz u konduktora ubranego w tradycyjny uniform. Bilety komunikacji miejskiej są ważne także w miejskiej kolejce, dowożącej turystów na wzgórze Petȓin.

We wszystkich środkach komunikacji w Pradze obowiązują jednakowe bilety. Do wyboru masz bilety 30- i 90- minutowe, a także dobowe i trzydniowe. Każdy bilet upoważnia Cię do nieograniczonej liczby przesiadek. Musisz jednak pamiętać o uiszczeniu dodatkowej opłaty za przewóz bagażu. Bilety 24- i 72-godzinne upoważniają do darmowego przewozu 1 sztuki bagażu.

Przed zajęciem miejsca w pojeździe zawsze kasuj bilet. Pamiętaj o tym szczególnie w metrze – przy wejściach nie ma bramek, a kontrole często zdarzają się już na peronach, w obszarze wyznaczonym białą, ciągłą linią.


Zacznij planować swoją podróż do: Praga


Loty do innych miast: Czechy

Praga to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju