Znajdź tanie loty do Praga

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 3.10
pon. 10.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Praga

Informacje o cenach lotów do Praga, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

55 zł

Najlepsza cena w obie strony

124 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 05min

Obsługiwany przez

1 linia lotnicza
Najlepsza cena za lot Polska – Praga w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 55 zł (Kraków Balice – Praga im. Václava Havla).
Najlepsza cena za lot Polska – Praga w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 124 zł (Kraków Balice – Praga im. Václava Havla).
Najkrótszy lot Polska – Praga trwa 1h 05min (Kraków Balice – Praga im. Václava Havla).
Praga – loty do tego miejsca wykonywane są przez 1 linię lotniczą i jest to Ryanair.

Praga – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Praga, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Praga najtaniej?

Zazwyczaj Luty to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Praga. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 540 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Luty, Grudzień to także dobry moment na lot Polska - Praga. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 585 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Praga?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Goteburg – Praga w cenie 63 zł. To 83% taniej niż większość ofert lotów do miasta Praga. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.
See prices from:

W który dzień tygodnia loty do miasta Praga są najtańsze?

Najtańszy dzień na lot Polska - Praga to piątek. Podróżujący do miasta Praga w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 693 zł. Z naszych danych wynika, że środa dzień, kiedy loty Polska - Praga są droższe, a ich średnia cena wynosi około 776 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

O jakiej porze dnia loty do miasta Praga są najtańsze?

Nasze najnowsze dane pokazują, że wieczorem to najtańsza pora dnia na lot do miasta Praga. Ceny lotów Polska – Praga o tej porze dnia zaczynają się już od 664 zł. Po południu to popularna pora dnia na loty do miasta Praga, więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 715 zł za bilet.

Jak długo trwa lot do miasta Praga?

Czas przelotu na trasie Polska – Praga jest różny, ale jeśli Twoje miejsce wylotu to Warszawa Chopina i lecisz na Praga im. Václava Havla (jedna z najpopularniejszych tras), wówczas czas trwania lotu wynosi średnio 4h 20min. Inna popularna trasa w przypadku połączenia Polska – Praga obejmuje wylot z portu Kraków Balice na Praga im. Václava Havla, co zajmie około 1h 05min. Pamiętaj, że przesiadki lub opóźnienia mogą wydłużyć czas podróży.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Praga?

Loty Polska – Praga warto kupować na 60 dni przed planowanym wylotem. To wtedy na momondo można znaleźć najlepsze ceny lotów, które wynoszą średnio 715 zł.

Najtańsze loty do miasta Praga

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Praga
Lotnisko Warszawa Chopina
Praga

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Praga

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Praga (PRG)

Ceny lotów Warszawa - Praga są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Praga im. Václava Havla. Średnia cena wynosi 396 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - PRAGALuty24% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Praga kosztują średnio 540 zł w miesiącu Luty
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - PRAGASierpień34% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Praga to 962 zł w miesiącu Sierpień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - PRAGASierpień274% więcej wyszukiwańW miesiącu Sierpień najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Praga.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Praga

Zachwycająca zabytkami i widokami, bogata w galerie i muzea, tętniąca życiem stolica Czech to europejskie must-see! Pogoda w Pradze nie różni się znacząco od polskiej aury. Lata bywają upalne i wilgotne, a zimy – mroźne, choć śnieg pada tu bardzo rzadko.

Jeśli zależy Ci na łagodnej, przyjemnej pogodzie, zaplanuj swoją wycieczkę na wiosnę lub jesień. Wielu Polaków spędza majowy długi weekend w Pradze. Nic dziwnego – podróż jest krótka, a wrażenia niezapomniane. Jeśli chcesz wziąć z nich przykład, pamiętaj, by odpowiednio wcześnie zarezerwować bilet i hotel, gdyż w majówkę stolica Czech przeżywa prawdziwe oblężenie.

Aby uniknąć największych tłumów i dużych wydatków, przełóż wyjazd na jesień – to właśnie wtedy najłatwiej kupisz tanie bilety lotnicze do Pragi. Dużą atrakcją są także grudniowe wycieczki do Pragi: spróbujesz wówczas wielu lokalnych łakoci na słynnym w całej Europie jarmarku bożonarodzeniowym.

Zarówno mieszkańcy miasta Praga, jak i turyści uważają Petřín za świetne miejsce na górskie wycieczki i podziwianie widoku na okolicę. Jeśli podczas wyjazdu do miasta Praga planujesz wycieczki w góry, zaplanuj wakacje na Marzec, Kwiecień lub Październik. Wtedy warunki na szlakach górskich są najlepsze. Podczas cieplejszych miesięcy parki takie jak Park Kampa są popularne wśród turystów wypoczywających w okolicy miasta Praga – to idealne miejsce na długie spacery z rodziną lub zwierzętami. Osoby szukające tego typu aktywności powinny zaplanować swoją podróż do miasta Praga na Maj, Czerwiec lub Lipiec.

Podróżujący wybierający się do miasta Praga mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Pardubice (95 km od centrum miasta Praga) lub Lotnisko Karlovy Vary (108 km od centrum miasta Praga), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Praga, najtaniej polecisz na Lotnisko Pardubice, za średnio 211 zł. Osoby korzystające z momondo mogą znaleźć najlepsze oferty używając Przewodnika po cenach lotów.Praga — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Praga znalezione na momondo.
Ryanair
12 paź
KRK06:40Kraków Balice
1h 05min
PRG07:45Praga im. Václava Havla
18 paź
PRG13:30Praga im. Václava Havla
1h 05min
KRK14:35Kraków Balice
Ryanair
25 lis
KRK08:15Kraków Balice
1h 05min
PRG09:20Praga im. Václava Havla
28 lis
PRG08:40Praga im. Václava Havla
1h 05min
KRK09:45Kraków Balice
Ryanair
11 paź
KRK12:00Kraków Balice
1h 05min
PRG13:05Praga im. Václava Havla
12 paź
PRG08:10Praga im. Václava Havla
1h 05min
KRK09:15Kraków Balice
Ryanair
18 paź
KRK12:00Kraków Balice
1h 05min
PRG13:05Praga im. Václava Havla
25 paź
PRG13:30Praga im. Václava Havla
1h 05min
KRK14:35Kraków Balice
Ryanair
14 paź
KRK07:10Kraków Balice
1h 05min
PRG08:15Praga im. Václava Havla
17 paź
PRG09:55Praga im. Václava Havla
1h 05min
KRK11:00Kraków Balice
Ryanair
24 paź
KRK08:25Kraków Balice
1h 05min
PRG09:30Praga im. Václava Havla
26 paź
PRG08:10Praga im. Václava Havla
1h 05min
KRK09:15Kraków Balice

Praga – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Praga w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Ryanair
7 paź
KRK07:10Kraków Balice
1h 05min
PRG08:15Praga im. Václava Havla
Ryanair
5 paź
KRK06:40Kraków Balice
1h 05min
PRG07:45Praga im. Václava Havla
Ryanair
12 paź
KRK06:40Kraków Balice
1h 05min
PRG07:45Praga im. Václava Havla

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Praga

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Praga)

Które linie latają do miasta Praga?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Praga

Które linie latają do miasta Praga?

Ryanair jest linią lotniczą cieszącą się największą popularnością wśród osób korzystających z momondo, które wybierają się w podróż na trasie Polska – Praga. LOT, Czech Airlines i Lufthansa to kolejne popularne linie obsługujące loty Polska – Praga. Większość dużych linii lotniczych oferuje regularne loty na tej trasie, jest to jednak zależne od lotniska wylotu.

Loty KLM do miasta Praga

KLM oferuje loty w kierunku Praga około 27 razy w tygodniu. Od miejsca wylotu zależeć będzie cena danej oferty KLM. Inne osoby znalazły na momondo loty na trasie Gdańsk Rębiechowo – Praga już od 646 zł. Linie KLM oceniane są średnio na 7,6/10 na podstawie opinii podróżujących.

Loty LOT do miasta Praga

Oferty LOT na loty w kierunku Praga zaczynają się już od 422 zł (Gdańsk Rębiechowo – Praga, w obie strony, z ostatnich 72 godzin). LOT obsługuje tygodniowo 19 lotów do tego miejsca, a ich ceny mogą znacznie się różnić. Najpopularniejsza trasa to Warszawa Chopina – Praga. LOT oceniono średnio na 7,2/10 na momondo (198 opinii).


Praga: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Praga

Praski port lotniczy imienia Vaclava Havla znajduje się w odległości 15 kilometrów od centrum miasta. Najtańszą formą dojazdu z lotniska do centrum Pragi jest komunikacja miejska. Autobusy dowiozą Cię z terminalu lotniczego do końcowych stacji linii metra A i B; po przesiadce dalsza podróż do centrum miasta zajmie Ci zaledwie 15-30 minut.

Specjalna linia Airport Express (AE) zapewni Ci z kolei bezpośrednie połączenie między lotniskiem i Dworcem Głównym Kolejowym. Autobusy kursują między 5:00 a 23:00. W pozostałych godzinach możesz skorzystać z linii nocnej – trasa autobusu wiedzie wzdłuż Terminali I i II do przystanku I. P. Pavlova w centrum Pragi.

Bilety komunikacji miejskiej kupisz w obu terminalach lotniczych i w automatach na przystankach autobusowych. Dojazd do Pragi z lotniska realizowany jest także za pośrednictwem sieci busów Prague Airport Transfers. Pojazdy kursują wahadłowo między portem lotniczym i przystankiem Narodni 40 w bliskim sąsiedztwie Placu Wacława. Aby skorzystać z usługi, musisz jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji biletu.


Praga — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Praga
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena362 zł
Loty Kraków - Praga
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena114 zł
Loty Gdańsk - Praga
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena372 zł
Loty Wrocław - Praga
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena402 zł
Loty Katowice - Praga
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena506 zł
Loty Poznań - Praga
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena431 zł
Loty Rzeszów - Praga
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena739 zł
Loty Szczecin - Praga
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena605 zł
Loty Bydgoszcz - Praga
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena709 zł
Loty Lublin - Praga
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena977 zł
Loty Berlin - Praga
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena714 zł

Praga – jak się poruszać?

Komunikacja miejska w Pradze nie powinna sprawić Ci problemu. Podstawowym sposobem przemieszczania się jest metro: 3 linie umożliwią Ci szybki dojazd do dworców kolejowych i autobusowych oraz ważnych obiektów turystycznych. Metro w Pradze kursuje w godzinach 5:00-23:00.

Sieć praskiej komunikacji zbiorowej obejmuje także 26 linii tramwajowych. Tramwaje są dobrze skomunikowane z podmiejskimi autobusami, kursującymi z końcowych pętli na peryferia Pragi. Możesz ponadto skorzystać z weekendowych kursów zabytkowego tramwaju linii 91. Jego trasa wiedzie przez Stare Miasto, a bilety kupisz u konduktora ubranego w tradycyjny uniform. Bilety komunikacji miejskiej są ważne także w miejskiej kolejce, dowożącej turystów na wzgórze Petȓin.

We wszystkich środkach komunikacji w Pradze obowiązują jednakowe bilety. Do wyboru masz bilety 30- i 90- minutowe, a także dobowe i trzydniowe. Każdy bilet upoważnia Cię do nieograniczonej liczby przesiadek. Musisz jednak pamiętać o uiszczeniu dodatkowej opłaty za przewóz bagażu. Bilety 24- i 72-godzinne upoważniają do darmowego przewozu 1 sztuki bagażu.

Przed zajęciem miejsca w pojeździe zawsze kasuj bilet. Pamiętaj o tym szczególnie w metrze – przy wejściach nie ma bramek, a kontrole często zdarzają się już na peronach, w obszarze wyznaczonym białą, ciągłą linią.


Zacznij planować swoją podróż do: Praga


Loty do innych miast: Czechy

Praga to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu (Praga). Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty do miasta Praga z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów do miasta Praga, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Praga, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.