Wynajem samochodów Ejlat, HaDarom (Southern)

Ejlat, HaDarom (Southern) – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Ejlat, Izrael
19 sie — 26 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Ejlat, Izrael
pt. 19.8
Południe
pt. 26.8
Południe
Wiek kierowcy:

Ejlat, HaDarom (Southern) oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Ejlat – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

119 zł - 297 zł

Wszystkie typy samochodów

180 zł - 329 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Ejlat, Izraela wynosi 178 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 34%, zaczynającymi się już od 119 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 34% tańszy niższe od średnich cen w mieście Ejlat. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ejlat zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Ejlat, Izraela wynosi 133 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 21%, zaczynającymi się już od 107 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 51% tańszy niższe od średnich cen w mieście Ejlat. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ejlat zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Ejlat, Izraela wynosi 151 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 184 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 44% tańszy niższe od średnich cen w mieście Ejlat. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ejlat zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Ejlat, Izraela wynosi 333 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 436 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 20% droższe niższe od średnich cen w mieście Ejlat. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Ejlat zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.


Ejlat – wypożyczalnie samochodów

Ejlat, HaDarom (Southern) - wszystkie największe wypożyczalnie
4,6
OK
1 opinia2 lokalizacje
Opis

Czystość

7,3

Komfort lotu

6,6

Ogólnie

4,6

Odbiór/zwrot

4,6

Value

4,6
4 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Ejlat

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Ejlat.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Europcar

Popularne typy samochodów

Mini, Economy, Compact

Najtańszy samochód na wynajem

135 zł

Najpopularniejszy model

Hyundai i10
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Ejlat znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Europcar. Pozostałe popularne firmy to Enterprise i Dollar
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Ejlat oferowały następujące typy samochodów: Mini, Economy, Compact.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Ejlat to 135 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 167 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Ejlat w ciągu ostatnich 7 dni był Hyundai i10. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Hyundai Accent.

Ejlat – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Ejlat – najpopularniejsze hotele

Ejlat – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Ejlat - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Dollar oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Ejlat, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 126 zł za dzień, ale osoby korzystające z naszego serwis znalazły w tym mieście najtańsze oferty już za 124 zł za dzień.

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Ejlat oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Wynajmując auto w mieście Ejlat, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 90 km/h i 120 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Ejlat mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Sierpień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Ejlat wynosi średnio 32 °C a przewidywane opady 0 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Ejlat i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. HaDarom (Southern) to średnie temperatury w granicach 29 °C i opady rzędu 0 mm.


Zacznij planować swoją podróż do: Ejlat


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Wybór momondo do znalezienia samochodów na wynajem ma sens, ponieważ nasz serwis jest szybki i bezpłatny. Znajdujemy wszystkie ceny i zasady wynajmu samochodów, a Ty po prostu wybierasz tę ofertę, która jest najlepsza dla Ciebie i Twojej podróży.

Dzięki zastosowaniu filtrów momondo ułatwia znalezienie odpowiedniego samochodu. Niezależnie od tego, czy chodzi o cenę, typ samochodu, udogodnienia czy zasady, momondo umożliwia zawężenie wyszukiwania za pomocą tych i innych filtrów, aby znaleźć najlepiej dopasowaną ofertę.

Tak, niezależnie od miejsca wyjazdu, momondo umożliwia użycie filtrów wyszukiwania i znalezienie ofert z bezpłatnym odwołaniem.

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Oczywiście, momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie samochodów z usługą dokładnego czyszczenia.

momondo oferuje filtry, dzięki którym możesz znaleźć oferty samochodów na wynajem bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.